2:4
2:2
- : -

OLYMP FLORBAL - FBC Štíři Č. Budějovice B 6:8
12. Ivan Petr, 15. Ivan Petr, 31. Jakub Jareš, 32. Dan Moravec, 53. Dan Moravec, 56. Václav Lauda - 2. Jakub Vojáček, 2. Dominik Vlček, 22. Marek Fučík, 28. Marek Fučík, 32. Marek Vomočil, 32. Jakub Vojáček, 50. Jindřich Hrdý, 54. Marek Fučík; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Jan Dvořák 24 - František Novák 24; po třetinách: 2:2, 2:4, 2:2;
60:00
59:59
střely Olymp : 11 střely Štíři : 12
59:59
Vedoucí hostů : Velmi dobré utkání z obou stran, kde rozhodovalo proměňování šancí a koncentrace. Chválím svůj tým za nasazení a týmovost, kterou jsem před utkáním vyžadoval. Děkuji soupeři za férové utkání a hodně štěstí do zbytku sezóny.
59:59
Hráči utkání : Denemark ( Olymp) Novák (Štíři)
59:59
Komentář trenéra domácích : Dnes jsme hráli jako bezhlavé slepice na dvorku. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
59:35
Olymp zasypal hostujícího gólmana spoustou střel. Bohužel bez úspěchu.
55:16
Máme zde kontaktní gól, domácí se snaží utkání zdramatizovat.
55:15
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Václav Lauda, asistoval Marek Vomočil (6:8).
53:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Marek Fučík, asistoval Jakub Vojáček (5:8).
53:24
Máme tu dva rychlé góly. Olymp po střele Moravce snižuje. Bohužel vzápětí se prosazují hosté z výběhu.
52:58
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Dan Moravec, asistoval Jan Denemark (5:7).
49:24
Moravcova pěkná střela, bohužel však pouze do gólmana. Velké štěstí na straně hostů.
49:01
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jindřich Hrdý z trestného střílení (4:7).
46:35
Slavík skvěle vybojoval míč na vlastní polovině, následně však trefil pouze tyč.
46:16
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil Dominik Vlček.
45:19
Olymp v plném počtu
43:43
Velká šance hostů. Střela naštěstí minula domácí svatyni
43:15
Vyloučen hráč Marek Vomočil družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře.
38:14
Vyloučen hráč David Štěpka družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
38:05
Máme tady vyloučení na druhé straně, rozhodčí drží výhodu
37:29
Domácí v plném počtu
35:30
Vyloučen hráč Filip Chodl družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost.
35:00
Na hřišti se lehce přiostřuje
32:00
Dějí se zde neskutečné věci, hosté opět odskakují o dvě branky
31:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Marek Fučík (4:6).
31:43
Vomočil posílá nešťastně hosty do vedení
31:42
Vlastní branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Marek Vomočil (4:5).
31:12
Moravec neskutečně propálil vše co mu stálo v cestě, je vyrovnáno.
31:11
30:58
Krásná přihrávka od Denemarka a Jareš snižuje...
30:57
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Jakub Jareš, asistoval Jan Denemark (3:4).
30:05
Chodl střílí ze středu, je však faulován.
30:04
Vyloučen hráč Josef Čížek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
29:17
V šanci však hosté, po protiútoku zvoní tyč domácí brány
29:05
Z velkého tlaku vytěžil Olymp přesilovku
29:04
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
28:05
Olymp tlačí a chce snížení
27:01
Velká chyba Olympu, nahrávka na střed protihráči a hosté odskakují.
27:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Marek Fučík, asistoval Dominik Vlček (2:4).
23:11
Pěkná akce Denemarka a Laudy, střela však zblokována.
21:42
Ihned po skončení přesilovky Olymp inkasuje střelou od mantinelu.
21:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Marek Fučík, asistoval Tomáš Zelinka (2:3).
20:00
20:00
19:59
Střely Olymp : 10 Střely Štíři : 8
19:36
Vyloučen hráč Jan Mikeš družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:39
Chodl na výletě v útočném pásmu, střela bekhendem ze středu se bohužel neujala.
14:42
Chodl vyšťoural míček k Ivanovi a Olymp je ve vedení. Ne však na dlouho. Po 10s to máme bleskurychlou odpověď hostů.
14:31
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval Filip Chodl (2:2).
11:11
Ivan neskutečně bekhendem ze vzduchu a máme vyrovnáno
11:10
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr bez asistence (1:2).
07:12
Hostující hráč č.73 sám proti Dvořákovi, ten však s přehledem chytá.
06:29
Trestné střílení družstva OLYMP FLORBAL neproměnil Ivan Petr.
05:58
Hezká střela Moravce, gólman pozorný..
02:49
Olymp ve velká šanci. Nesnídalova střela ze středu trefuje tyč. Velká škoda....
01:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček, asistoval Tomáš Zelinka (0:2).
01:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček bez asistence (0:1).
01:20
Špatně rozehraná standartka a Olymp z protiútoku inkasuje první branku utkání.....
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: František Novák; hráči v poli: Lukáš Tinavský, Václav Bíca, David Štěpka, Martin Vacek, David Caha
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Dan Moravec, Ivan Petr, Jan Denemark, Filip Chodl, Jakub Jareš