5:0
2:1
- : -

FBC Ossiko Třinec - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 11:1
1. Marcel Galuszka, 6. Jan Mieszek, 19. Lukáš Marthaus, 20. Marcel Galuszka, 21. Marcel Galuszka, 24. Tomáš Janovský, 28. Lukáš Marthaus, 30. Filip Turoň, 36. Matěj Hecl, 54. Filip Turoň, 60. Marcel Galuszka - 54. Martin Juroš; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Jan Piško 15 - Vilém Zámečník 36; po třetinách: 4:0, 5:0, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Ondřeje Frömmela: "Soupeř byl celý zápas lepší, předčil nás ve všech aspektech hry a proto zaslouženě vyhrál."
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "Nevím, jestli někoho zápas bavil, dali jsme dost gólů a splnili povinnost výhry, ale to je tak asi všechno. Z naší strany to navíc byl festival zahozených šancí. Ale to důležité nás teprve čeká zítra. Dnes dobrých 6 bodů- zdravím ženy na D1 a gratuluji k výhře. Fanoušci dnes dost slušný, takže děkujeme a klukům za zápas díky taky."
60:00
59:01
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Marcel Galuszka, asistoval Michal Martynek (11:1).
58:35
Vyloučen hráč Matěj Gilar družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za špatné střídání.
58:10
Hodně nebezpečná střela Frýdku ale bez gólů.
56:12
Vyloučen hráč Filip Sikora družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
53:59
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Jan Mieszek (10:1).
53:17
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Martin Juroš, asistoval Tomáš Habrnál (9:1).
51:55
Piško vytáhl nádherný zákrok a drží si nulu.
51:05
Sólová akce Dominika Kupczaka nekončí gólem.
47:17
Hra se přelévá nahoru a dolů
46:05
Vyloučen hráč Lukáš Rajgl družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
46:05
Vyloučen hráč Jan Janáč družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nesportovní chování.
43:15
Třinečtí se usazují v pásmu Frýdku.
40:00
40:00
38:05
Třinečtí můžou využít šanci v přesilové hře.
37:09
Vyloučen hráč Václav Štěrba družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
35:28
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Matěj Hecl, asistoval Lukáš Tomiczek (9:0).
34:20
Třinec je stále aktivnějším týmem.
30:13
Ostrý zákrok na Honzu Janáče nebyl potrestán.
29:20
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Tomáš Sikora (8:0).
27:48
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Marthaus, asistoval Lukáš Tomiczek (7:0).
26:02
Michal Martynek trefuje tyč!
23:27
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tomáš Janovský bez asistence (6:0).
23:26
Nádherná sólová akce Tomáše Janovského končí gólem.
22:09
Třinec se tlačí více v útočném pásmu.
20:19
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Marcel Galuszka, asistoval Jan Mieszek (5:0).
20:00
20:00
19:36
Mazacký únik Turoně neskončil golem.
19:00
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Marcel Galuszka, asistoval Tomáš Janovský (4:0).
18:02
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Marthaus, asistoval Jan Janáč (3:0).
18:02
Po dlouhé době Třinec vytváří gólový šanci.
15:15
Szmek netrefuje bránu.
11:45
Třinec se na delší dobu usadil v obraném pásmu Frýdku.
09:56
Hra se přelívá na obě strany.
08:05
Třinečtí drží Frýdek v útočném pásmu.
06:00
Badura při vyložené šanci netrefuje bránu.
05:17
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Filip Turoň (2:0).
05:16
Nádherná nahrávka Turoně na Miesza končí gólém.
04:35
Dominik Kupczak trefuje boční síť.
04:02
První šance Frýdku ale bez gólové šance.
02:34
Frydečtí zatím nepřevedli žádný akci.
02:00
Třinec tlačí Frýdek v jeho obraném pásmu.
00:35
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Marcel Galuszka, asistoval Filip Turoň (1:0).
00:34
Nádherná první šance Třince končí gólem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Vilém Zámečník; hráči v poli: Martin Juroš, Tomáš Habrnál, Denis Tomančák, Filip Matějka, Václav Štěrba
00:00
Line-up domácích FBC Ossiko Třinec: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Filip Sikora, Tomáš Sikora, Marcel Galuszka, Filip Turoň, Jan Mieszek