3:2
5:2
- : -

TJ Sokol Koberovy - Start98 Praha-Kunratice B 10:4
14. Lukáš Hlava, 14. Richard Marek, 24. Dominik Reczai, 27. Jan Novotný, 34. Dominik Reczai, 46. Dominik Reczai, 48. Dominik Reczai, 49. Jan Novotný, 57. Dominik Reczai, 60. Tadeáš Hradil - 34. Jakub Brejcha, 36. Matěj Tabášek, 50. Adam Kopal, 51. Jakub Brejcha; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 3:6 + Adam Kopal OS + Adam Kopal ČK1 + 5; využití: 3:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Ondřej Brunclík 51 - Martin Novotný 26, Tomáš Tóth 12; po třetinách: 2:0, 3:2, 5:2;
60:00
59:59
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Tadeáš Hradil, asistoval Adam Buriánek (10:4).
59:59
máme tu jubilejní gól tadeáše hradila po neskutečně pohledné akci... paráda
59:59
Hráči utkání: za hosty golman Milan Novotný... za domácí střelec 5 gólů Dominik Reczai
59:59
Konečný stav zápasu Dominik Reczai:hosté... 5:4
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme po většinu utkání byli lepším týmem a dostávali jsme se více do střeleckých příležitostí. Tlak soupeře na začátku třetí třetiny jsme dokázali ubránit a dokráčet tak k vítězství, Soupeři děkujeme za utkání a našim divákům za podporu.
59:59
Komentář trenéra hostí: Zápas napínavý až do konce. trochu zbytečně vyhrocené některé situace v zápase o spodek tabulky. Děkuji soupeři za utkání.
57:42
Vyloučen hráč Adam Kopal družstva Start98 Praha-Kunratice B do konce utkání.
57:42
Vyloučen hráč Adam Kopal družstva Start98 Praha-Kunratice B na 5 minut za nesportovní chování.
57:42
Vyloučen hráč Jiří Petr družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání.
57:10
Domino ty góly sbírá jako pokemony
56:52
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Leoš Kopáček (9:4).
56:10
Vyloučen hráč Jakub Brejcha družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za hrubost.
56:10
cítím frustraci... nebo to budou zemisovi ponožky?
54:36
cituji rozhodčího: ,,Tady nejseš na volejbale"
54:29
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
53:33
Hlavis taky...
53:18
Novas právě zmařil šanci sám na golmana
52:17
Standartka zastavena velkou čínskou zdí... ano, tak moc žluté jsou dresy koberov
50:22
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Brejcha, asistoval Jan Větrovský (8:4).
50:22
hoši, ale nepolevujem!!! už to stahujou...
49:53
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Adam Kopal, asistoval Jan Větrovský (8:3).
48:46
nebo aspoň do repre...
48:45
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Dominik Reczai (8:2).
48:45
Duo #92 #72 na hrad!!!
47:38
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jan Novotný (7:2).
47:38
Dneska 4. gól domácí #92... je to zvíře!
47:01
Diváci skandují jako o život... hala se otřásá v základech
45:30
Domino se radoval až moc... tohle se píská taky? tak asi jo... 2 minuty odpočinku po zkompletovaném hattricku mu prý nevadí
45:29
45:29
Vyloučen hráč Dominik Reczai družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
44:08
Všichni hráči si zjevně odpočali dost dobře, páč teď to tady lítá z jedné strany na druhou... fakt se lítá, nekecám
35:47
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Matěj Tabášek, asistoval Vojtěch Doleček (5:2).
35:33
Sud je doma... bude co pít!
35:28
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za blokování hokejky.
35:28
počet se srovnává
34:56
Vyloučen hráč Jan Větrovský družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:15
Předseda to koupil. zabránil tak gólu... je to srdcař
33:40
Hosté asi hledali v kuchařce Ládi Hrušky a našli gól
33:39
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Brejcha bez asistence (5:1).
33:15
Timeout Start98 Praha-Kunratice B
33:15
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jakub Janoušek (5:0).
24:39
Vyloučen hráč Adam Kopal družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:39
Vyloučen hráč Adam Kopal družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nesportovní chování.
24:39
Vyloučen hráč Adam Kopal družstva Start98 Praha-Kunratice B - osobní trest.
23:56
Johny je dneska při chuti a pálí co to dá!