4:1
2:2
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FTC Vysoké Mýto  7:4
11. František Majvald, 28. František Majvald, 31. Jakub Doleček, 37. František Majvald, 39. František Majvald, 53. František Majvald, 60. František Majvald - 15. Adam Kobr, 40. Vojtěch Pavlák, 50. Adam Kobr, 54. Martin Kadavý; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 24 - Tomáš Olejár 14, Tomáš Hynek 5; po třetinách: 1:1, 4:1, 2:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácího týmu Petra Adamce. Utkání bylo odehráno ve výborné atmosféře se skvělým a důležitým výsledkem. Po celý zápas jsme hráli poctivě v defenzívě a snažili jsme se hrát na brejkové situace. Výborně nás dnes v klíčových situacích podpořil skvělými zákroky brankař Jiruška. Děkujeme soupeři za fér utkání a přejeme mnoho štěstí do dalších utkání.
59:59
Komentář trenéra hostů: Z naší strany dnes nepříliš povedené utkání, hlavně co se týká koncovky. Děkujeme divákům za skvělou atmosféru v hledišti.
59:21
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (7:4).
58:17
Timeout FTC Vysoké Mýto
57:37
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
53:16
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Vojtěch Pavlák (6:4).
52:55
49:33
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Jiří Unzeitig (5:3).
40:55
Vyloučen hráč Ondřej Pokorný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Hynek družstva FTC Vysoké Mýto
40:00
40:00
39:20
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Michael Sháněl (5:2).
38:01
36:32
33:48
Vyloučen hráč Jan Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:10
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jakub Doleček, asistoval Vojtěch Marek (3:1).
27:20
20:00
20:00
14:55
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (1:1).
10:18
01:59
Vyloučen hráč Jan Kajsrlík družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Tomáš Olejár; hráči v poli: Tomáš Vítek, Radim Jiráský, Adam Kobr, Jiří Unzeitig, Milan Koubek
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Daniel Jiruška; hráči v poli: Jiří Skalický, Ondřej Pokorný, Marek Švec, Jan Skalický, František Majvald