4:1
- : -
FbC Písek

FbC Písek - SK Jiskra Domažlice 10:2
9. Jakub Mikeš, 10. Michael Kolínský, 18. Karel Prokopec, 23. Daniel Špírek, 26. Daniel Kučera, 34. Michael Kolínský, 43. Michael Kolínský, 43. Daniel Špírek, 53. Daniel Špírek, 55. Daniel Kučera - 22. Jan Tauer, 54. Zdeněk Opálka; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 11, Martin Hrubec 2 - Patrik Kouřík 33; po třetinách: 3:0, 3:1, 4:1;
60:00
59:59
Střely: Písek- 17, Domažlice-10
59:59
Soupeř využil naší fyzické nepřipravenosti a svým pressingem nám zcela zkazil plán hry a celou dobu nás nepustili do zápasu. Komplikace také přineslo zranění našeho útočníka Kubici.Děkujeme za zápas.
59:59
Komentář trenéra Michala Hanzlíka: Dnes jsme soupeře předčili především v aktivním pressingu, díky kterému jsme sidokázali vypracovat solidní náskok. Určitě jsme zlepšili hru na míčku, ale stále děláme příliš nevynucených chyb. Třetí třetina katastrofa. Hráči si dělali co chtěli. Díky soupeři za férové utkání,
54:05
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Kučera, asistoval Tomáš Biskup (10:2).
54:05
Boty Filipa Trkovského svou září oslepily domažlické hráče, domácí toho využili a stav je tedy 10:2.
53:45
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Zdeněk Opálka, asistoval Jan Holub (9:2).
52:36
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Jakub Mikeš (9:1).
44:36
Vyloučen hráč Jan Holub družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:30
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Hrubec družstva FbC Písek
42:43
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Filip Trkovský (8:1).
42:15
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Jakub Mikeš (7:1).
41:28
Vyloučen hráč Dušan Boroš družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
41:28
Na přání píseckého hráče Tomáše Biskupa zdravíme maminku, paní Biskupovou, a přejeme pěkný sobotní večer.
40:00
40:00
33:17
30:26
Vyloučen hráč Vladimír Lešek družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře.
25:45
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Kučera, asistoval Tomáš Biskup (5:1).
22:04
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek bez asistence (4:1).
21:06
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jan Tauer, asistoval Martin Andrle (3:1).
20:00
20:00
Střely: Písek-12, Domažlice-4
20:00
19:44
Vyloučen hráč Daniel Špírek družstva FbC Písek na 2 minuty za špatné střídání.
17:22
Branku družstva FbC Písek vstřelil Karel Prokopec, asistoval Daniel Špírek (3:0).
10:48
09:15
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Michal Cigánek (2:0).
08:30
Branku družstva FbC Písek vstřelil Jakub Mikeš bez asistence (1:0).
05:14
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jiskra Domažlice: brankář: Patrik Kouřík; hráči v poli: Martin Andrle, Dušan Boroš, Jan Tauer, Robert Kubica, Petr Fekiač
00:00
Line-up domácích FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Lukáš Cendelín, Jakub Mikeš, Vladimír Lešek, Michael Kolínský, Michal Cigánek