4:3
- : -
FBK Jeseník

FBC ORCA KRNOV - FBK Jeseník 11:5
6. Filip Fňukal, 15. Jaromír Filip, 19. Filip Fňukal, 20. Filip Svoboda, 23. Jaromír Filip, 35. Ondřej Miškov, 39. Patrik Baránek, 42. Dominik Menzel, 43. Jaromír Filip, 51. Jaromír Filip, 59. Jaromír Filip - 4. Martin Příhoda, 9. David Pišek, 45. Martin Příhoda, 46. Martin Příhoda, 52. David Pišek; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 3:7; využití: 4:2; diváků: 91; zásahy brankářů: René Frydrych 8, Matěj Kortiš 2 - Petr Bárta 11, Patrik Vondrka 7; po třetinách: 4:2, 3:0, 4:3;
60:00
59:59
krnOFF . Gratuluje soupeři k utkaní, největším zážitkem dnešního dne bylo U-F-O.
59:59
Komentář Štěpána Lhoťana:Z naší strany nepovedené utkání. Díky bohu berem 3 body. To byl náš hlavní cíl. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
58:15
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Tomáš Zakopčan (11:5).
51:01
Timeout FBC ORCA KRNOV
51:01
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil David Pišek, asistoval Marek Viterna (10:5).
51:01
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Kortiš družstva FBC ORCA KRNOV
51:01
Hosté využívají své přesilovky a snižují gólový náskok Krnova
50:39
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (10:4).
50:39
Domácím se daří dát gól v oslabení
49:36
Vyloučen hráč Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
47:59
Zakopčan se snaží, ale trefuje břevno
46:15
Trestné střílení družstva FBK Jeseník neproměnil Martin Příhoda.
46:15
Hosté pojedou nájezd
45:23
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda, asistoval Marek Viterna (9:4).
45:23
Viterna pomotal hráče Krnova a Příhoda už měl práci jednoduchou.
45:00
Míček jakoby nechtěl, aby ho domácí dostali do brány
44:01
Hostům se podařilo překonat krnovskou obranu a snižují na 3:9
44:00
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda, asistoval David Pišek (9:3).
42:15
Filipova střela prostřelila brankáře a skončila v bráně.
42:14
42:02
Vyloučen hráč Martin Příhoda družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost.
41:30
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Menzel, asistoval Filip Svoboda (8:2).
40:00
40:00
38:22
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Patrik Baránek, asistoval Jan Šulavík (7:2).
38:22
Střídání brankáře. Nový brankář Patrik Vondrka družstva FBK Jeseník
36:05
Filip Fňukal předvádí brilantní blok a zabraňuje tak střele na domácího brankáře.
35:16
Vyloučen hráč Martin Trsťan družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:27
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jaromír Filip (6:2).
34:27
Duo Filip a Miškov předvádí úžasnou kombinaci a zvyšují tak stav na 6:2
33:52
Hráči Jeseníku se čím dál tím více snaží dostat na stolek časoměřičů.
31:34
Domácí se snaží využít další své přesilovky, zatím neúspěšně.
29:58
Vyloučen hráč Martin Příhoda družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nesportovní chování.
19:54
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda, asistoval Filip Fňukal (4:2).
18:51
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Ondřej Miškov (3:2).
18:51
Fňukal zkušeně vymetá bránu
18:50
Vyloučen hráč David Pišek družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hra na zemi.
17:54
Domácí ne a ne se trefit, hosté se ze všech sil brání.
17:01
Vyloučen hráč Martin Trsťan družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nesportovní chování.
14:55
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Adam Juřina (2:2).