2:2
3:1
- : -

FBC ROKYCANY - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 7:4
20. Denis Vitouš, 20. Lukáš Bendek, 23. Martin Fiala, 33. Lukáš Bendek, 41. Lukáš Bendek, 46. Martin Štván, 47. Lukáš Bendek - 14. Pavel Formánek, 22. Jakub Malecha, 31. Jakub Malecha, 57. Radek Vobr; rozhodčí: Lukáš Grundler - Michal Žáček; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Lukáš Nesét 19 - Vojtěch Kačer 22; po třetinách: 2:1, 2:2, 3:1;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině v poměru 11:9. Celkem pak za celé utkání 29:23.
60:00
Komentář trenéra hostů (Jan Novotný): Vyrovnané utkání, které jsme prohráli lacinými góly. Pokud toto nezlepšíme, nebudeme v Divizi brát body.
60:00
Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni za domácí Lukáš Nesét, za hosty Jakub Malecha.
60:00
Komentář trenéra domácích (Jan Barna): Důležité tři body. Utkání jsme až na pár momentů zvládli dobře. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme jim šťastnou cestu domů.
60:00
58:01
Po vzoru našich florbalistů teď zahrozili i hosté. Po přihrávce brankovištěm přišla pohotová koncovka, která však jen trefila našeho brankáře, který se rychle přesouval.
56:38
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Radek Vobr, asistoval Martin Hrmo (7:4).
56:38
Lukáš Nesét vytáhl střelu budějovického útočníku konečky prstů, ovšem z následné sehrávky na půlící čáru a střelu Radka Vobra nedosáhl.
55:10
Hosté se více uchylují k nahazovaným míčkům, naopak domácí nechtějí při přechodu do útoku ani na okamžik nechat volný míček a drží jej na čepelích.
53:38
Dva střelecké pokusy hostů. První mimo tyče, druhý sražený do stejného prostoru.
53:00
Domácí osvobozuje z útlaku až přestupek hostů proti pravidlům.
52:00
Jakub Král nabídl šanci ke skórování Davidu Šavelovi, který však neusměrnil míček do prázdné poloviny branky.
51:34
Hosté rozhodně neskládají zbraně předčasně a k vidění je stále aktivní hra plná důrazných osobních soubojů.
49:00
Hosté zkouší při přesilovce hru v šesti s prázdnou brankou.
48:04
Vyloučen hráč Jakub Svejkovský družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za vysoká hokejka.
48:04
Za hru vysokou hokejkou při snaze o gólovou dorážku byl potrestán Jakub Svejkovský. Hosté dostávají příležitost při hře v početní výhodě.
46:50
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek bez asistence (7:3).
46:50
Podél levého mantinelu začala akce Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Lukáš Bendek, následně střela, vyražení od brankáře Kačera, dorážka Lukáše Bendeka.
45:49
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
45:49
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Štván, asistoval Jakub Král (6:3).
45:49
Zpočátku více nepřesností v přihrávkách, přesto však v pravý čas přišel dokonalý pas od vrcholového hráče, Jakuba Krále, na Martina Štvána u pravé tyčky, který nezaváhal a umístil míček přímo do sítě.
45:06
Vyloučen hráč Stanislav Karas družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
44:24
Rokycanští borci jsou při chuti a posílají na branku hostů jednu povedenou střelu za druhou.
43:57
Jakub Král se vytře protáhl mezi dvojicí soupeřů a svoje putování zakončil hezkou střelou, kterou brankář Kačer vyrazil ramenem.
43:20
Rychlou rozehrávkou standardky se míček dostal za obranu Budějovic. Martin Fiala ale nedokázal šance využít a skórovat.
42:40
Další útočný pokus domácích zastavují hosté chytrým faulem.
40:26
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Martin Fiala (5:3).
40:26
Další zdařilá kombinace s gólovou koncovkou z hokejky Lukáše Bendeka. Přesun brankáře hostů nebyl dost rychlý, aby stihl zachytit bekendovou koncovku Lukáše u zadní tyče.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině v poměru 8:10. Hostům se podařilo vyrovnat se našim borcům v počtu střel, domácí ale stále drží jednogólový náskok.
40:00
38:44
Rychlý protiútok zakončuje Jakub Svejkovský, Brankář Kačer zasahuje maskou.
36:46
Hosté zpřesňují střelbu. Další zákrok pro Lukáše Neséta, naštěstí úspěšný.
35:04
Závar před rokycanskou brankou ukončuje rozhodčí. Domácí zvládli odolat tlaku v brankovišti i díky zákrokům Lukáše Neséta.
33:40
Náskok domácího celku hájí Lukáš Nesét skvělým dvojitým zákrokem.
32:40
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Martin Štván (4:3).
32:40
Domácí využívají přesilovou hru. Příčnou přihrávku našel Martin Štván Lukáše Bendeka, který se v koncovce nemýlil.
31:04
Vyloučen hráč Dominik Bošanský družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
31:04
Domácí dostávají možnost druhé přesilové hry.
30:37
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha bez asistence (3:3).
30:37
Zaváhání domácí obrany využívá Malecha. Po zachycené přihrávce poslal nechytatelnou střelu k levé tyči gólmana Neséta.
30:00
Druhou polovinu základní hrací doby začínají s míčkem domácí, a to rozehrou od mantinelu.
27:52
Jakub Svejkovský prověřil brankáře hostů, Kačera, střelou tahem z dvaceti metrů.
26:40
Po delší odmlce musel po míčku sáhnout brankář domácích. S neškodnou střelou si hravě poradil.
22:16
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Martin Soukup (3:2).
22:16
Souhra Martinů před blížícím se svátkem... Soukup našel volného Fialu a ten se proti brankáři Budějovic prosadil.
21:40
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha, asistoval Pavel Formánek (2:2).
21:40
Hosté znovu udeřili, opět po uvolnění hráče z rohu. Domácímu brankáři se nepodařilo utěsnit prostor u bližší tyče.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině skončily v poměru 10:4. Domácím se podařilo důslednou hrou skórovat v závěru třetiny a po vyrovnání přišlo i průběžné vedení. Hosty prozatím trápí přesnost střel.
20:00
Po výměně stran nám začíná druhá třetina utkání.
20:00
19:52
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Boháč (2:1).
19:52
Domácí otáčí vývoj utkání během závěreční minuty první třetiny.
19:13
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Denis Vitouš, asistoval Daniel Mikulič (1:1).
18:37
Pohotovou střelu po zaváhání obrany hostů vyráží Vojtěch Kačer.
17:27
Domácí zastaveni v obléhání branky Budějovic z důvodu postavení útočícího hráče v brankovišti.
16:28
Pohledná akce hostů končí opět nepřesnou střelou.
15:12
Další pokus domácích sráží nohou budějovický brankář.
13:06
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek, asistoval Jakub Malecha (0:1).
13:06
Pavel Formánek se hbitě vytočil z rohu a prostřelil gólmana domácích k zadní tyči.
11:30
Rokycany nedokázaly využít ani závěrečné vteřiny přesilové hry ke skórování.
10:31
Více než polovina přesilové hry za námi a domácí se prozatím neusadili v pásmu Budějovic.
09:24
Vyloučen hráč David Podařil družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
09:15
První střeleckou příležitost hostů kryje brankář Rokycan, Lukáš Nesét.
06:44
Prozatím více práce měl brankář hostů, střely domácích borců jsou přesnější, hosté prozatím bez střely mezi tyče.
04:50
V úvodu utkání obě mužstva hrají zodpovědně a testují navzájem připravenost jednotlivých hráčů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Michal Žáček.
00:00
00:00
Line-up hostů FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Kačer; hráči v poli: Stanislav Karas, Michal Semotán, Jan Novotný, Tomáš Holický, Jakub Malecha
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Lukáš Nesét; hráči v poli: Jakub Boháč, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Martin Fiala, Martin Štván