1:2
2:1
1:0

1. FbK Tábor - Fbc Strakonice 5:4p
2. David Vodrážka, 37. Petr Kutner, 42. Petr Kutner, 57. Marek Janovský, 63. Petr Kutner - 11. Vojtěch Houska, 23. Vojtěch Houska, 34. Jiří Křesák, 41. Karel Šavrda; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 47; zásahy brankářů: Dušan Václavík 33 - Jan Vaníček 18; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1, 1:0;
65:00
Komentář trenéra hostí Šavrdy: Děkuji hráčům za takticky téměř bezchybný výkon. Bohužel dnes hrálo víc věcí proti nám. Zítra opět výhra. Zajímalo by mě co mají hráči domácích v hlavách, protože to co se stalo po zápase jsem ještě neviděl.
65:00
Komentář trenéra domácích (Mück): V oslabeném kádru, kdy Nám chyběli hráči, tak jsme se dokázali semknout, a otočit zápas sice až v prodloužení, ale cenné 2 body. Děkuji klukům a hlavně divákům za fantastickou kulisu.
62:25
62:25
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval David Vodrážka (5:4).
60:00
60:00
59:00
Vyloučen hráč Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
56:05
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Janovský, asistoval Petr Kutner (4:4).
55:37
Vyloučen hráč Václav Strejček družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za držení.
41:40
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval Josef Mareš (3:4).
40:26
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Vojtěch Houska (2:4).
40:00
40:00
39:54
Vyloučen hráč Josef Papež družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
36:48
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval Josef Mareš (2:3).
33:07
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jiří Křesák, asistoval Karel Řezanka (1:3).
30:14
Vyloučen hráč Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
22:29
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Lukáš Pluskal (1:2).
20:36
Vyloučen hráč Marek Janovský družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
14:50
Vyloučen hráč Jakub Kořán družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
10:53
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Marek Harman (1:1).
01:46
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil David Vodrážka, asistoval Miroslav Hloušek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Lukáš Pluskal, Vojtěch Houska, Karel Šavrda, Václav Strejček, Marek Harman
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Dušan Václavík; hráči v poli: Tomáš Odložilík, Jan Loskot, Marek Janovský, Josef Papež, Lukáš Janura