4:3
1:0
- : -

FBC Liberec B - FBŠ Všestary 7:6
3. Adam Štěpán, 12. Petr Salát, 25. Bohuslav Ferdan, 26. Bohuslav Ferdan, 31. Petr Salát, 39. David Horáček, 45. Tomáš Ballaty - 5. Jan Freiberg, 6. Roman Dostál, 10. Aleš Klemš, 30. Daniel Moravec, 31. Pavel Hellmann, 35. Pavel Hellmann; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 3:3; využití: 2:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Petr Chlad 24 - Jaromír Žák 16; po třetinách: 2:3, 4:3, 1:0;
60:00
Střely FBC Liberec: 7 FBŠ Všestary: 12
60:00
Střely celkem FBC Liberec:23 FBŠ Všestary: 30
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Freiberga: Dnes jsem podali velmi dobrý výkon. Bohužel štěstí dnes při nás nestálo, dva nájezdy, přesilovka 5 na 3 nás dnes stála body. Musím velice kluky pochválit za velmi bojovný výkon. Posledních 5 minut bylo velice dobrých z naší strany, ale neproměnili jsme šance. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář kapitána domácích Jana Havrdy: Na jednoduchou hru soupeře jsme těžko hledali svoji hru, ale jsme spokojeni se sedmi góly a třemi body. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00
57:29
Vyloučen hráč Roman Dostál družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
51:07
Domácí brankář i přes velké množství střel předvádí vynikající výkon.
44:05
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Ballaty, asistoval David Horáček (7:6).
38:59
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Horáček, asistoval Lukáš Růžička (6:6).
34:21
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Roman Dostál (5:6).
34:21
Hosté chytili druhý dech a dostávají se znovu do vedení.
34:11
Vyloučen hráč Dominik Šollar družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:30
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Petr Salát z trestného střílení (5:5).
30:05
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Štěpán Novák (4:5).
29:21
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Daniel Moravec bez asistence (4:4).
29:11
Vyloučen hráč Jan Havrda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
26:10
Domácí opět využívají přesilovky a ujímají se vedení.
25:51
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Bohuslav Ferdan, asistoval Dominik Šollar (4:3).
25:30
V 2. třetině má FBC Liberec očividnou převahu.
24:11
23:54
Vyloučen hráč Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
23:54
Vyloučen hráč Daniel Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování hokejky.
11:30
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Petr Salát z trestného střílení (2:3).
10:20
Hra se přelévá ze strany na stranu, i když na skóre to není poznat.
09:53
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Aleš Klemš, asistoval Marek Stuchlík (1:3).
07:17
Vyloučen hráč Tomáš Brožek družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:47
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Aleš Klemš (1:2).
04:56
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Freiberg, asistoval Marek Stuchlík (1:1).
02:22
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Adam Štěpán, asistoval Martin Pažout (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Jan Freiberg, David Píše, Pavel Hellmann, Štěpán Novák, Daniel Moravec
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Petr Chlad; hráči v poli: Lukáš Růžička, Dominik Šollar, David Horáček, Tomáš Ballaty, Jakub Rais