0:0
2:2
1:0

FK Slovan J.Hradec - Florbalová škola Plzeň A 4:3p
7. Ondřej Šimek, 44. Matěj Surák, 60. Ondřej Šimek, 64. Jakub Tejnor - 3. Jan Šobotník, 41. Ondřej Budek, 56. Ondřej Budek; rozhodčí: Václav Paletář - Lukáš Teska; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 143; zásahy brankářů: Petr Toman 25 - Ondřej Motl 16; po třetinách: 1:1, 0:0, 2:2, 1:0;
65:00
Komentář trenéra hostů: Utkání se hrálo ve vysokém tempu, se šťastným koncem pro domácí. My jsme podali výborný výkon a za to musím klukům poděkovat. Blahopřeji soupeři k vítězství.
65:00
Komentář trenéra domácích: Zlomový moment utkání byl unikátní gól na 2:2 a týmově zahraný konec třetí třetiny a prodloužení. Děkujem soupeři za zápas a fanouškům za podporu.
63:40
63:40
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Ondřej Šimek (4:3).
63:40
Neskutečnou střelu předvedl domácí útočník. Zpoza bránícího obránce vystřelil neskutečnou ránu, která pronikla nad rukou hostujícího gólmana. A ukončuje tak tento zápas.
63:13
Domácí jsou více na míčku, ale nedaří se jim vystřelit.
61:33
Po rychlé rozehrávce před střídačkou hostí se domácí dostali k rychlé střele. Ta neprošla a domácí se musejí rychle vracet a bránit.
61:09
Oba týmy se velice soustředí, ani jeden nechce udělat chybu.
60:30
Začátek prodloužení je docela klidný. Nicméně klid narušil domácí útočník který z nenadálé střely trefil tyčku.
60:00
60:00
Standardní hrací doba nepřinesla jasný výsledek a tak se podíváme do prodloužení.
60:00
59:46
Timeout FK Slovan J.Hradec
59:46
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jan Procházka (3:3).
59:46
Neskutečný tlak vyvinuli domácí a balónek dotlačili před branku soupeře, kde stal připravený domácí útočník a na třetí pokus prostřelil hostujícího gólmana.
59:00
Domácí odvolali gólmana a jsou se 6 hráči v poli.
58:28
Po oddechovém čase rozehrávají hosté u své brány. A pár přihrávkami se dostali do útoku a tlačí domácí.
58:27
Timeout Florbalová škola Plzeň A
58:27
Hostující střídačka je opět uklidňována rozhodčím.
57:59
Domácí si hodně přihrávají ale žádná střela. Nakonec se podařilo najít volného hráče. Jemu střela vůbec nesedla a skončila vysoko na ochozu.
56:59
Chybu v rozehrávce zajistila možnost domácím si udělat výlet do soupeřovy poloviny, kde se začínají usazovat a tlačit soupeře a donutit ho k chyb+ a vyrovnat.
56:34
Hosté nepolevují v tlaku a snaží se navýšit brankový rozdíl.
55:55
Kotel domácích se opět ozývá v plné síle a snaží se vyburcovat Hradecký tým k lepšímu výkonu.
55:13
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Ondřej Hlinovský (2:3).
55:13
Tlak se hostujícímu týmu vyplatil a našel skulinku v rozhozené domácí obraně i brankáři, kterému se tentokrát nepodařilo střelu zachytit.
54:32
Opět začíná přibývat osobních soubojů a nervy jsou napnuté jako struny.
53:24
Další tvrdý zákrok na hostujícího útočníka. Ten se těžce zvedal. Na základě tohoto střetu si trenér hostí klidně popovídal s rozhodčím. Nechce aby se dneska někdo kvůli zbytečnému zákroku vážně zranil.
52:42
Rozehrávku hostí před brankou domácích zachytila pevně spojená zeď. Nicméně nátlak hostí neustává.
51:13
Špatné přihrávky využili hosté dobře. Přešli do úniku a vystřelili. Brankář domácích ho srazil jenom před sebe kde se k němu snažilo dostat několik hráčů. Nicméně balónek byl zašlápnut a rozšlápnut.
50:13
Přihrávky domácích v posledních minutách jsou velice nepřesné. I tak se jim daří držet soupeře pod tlakem.
48:50
Daří se jim však blokovat všechny střely a přejít do protiútoku.
48:39
Domácí teď špatně střídali a dostávají se tak opět pod tlak.
47:24
Nyní se střídají s útoky oba dva týmy. Ani jeden však nekončí šťastně.
47:00
Toto utkání sleduje 143 diváků, děkujeme.
45:24
Hosté těžce nesou vlastní gól a celou přesilovku hrají ve značné nepohodě. Ke konci přesilovky se jim podařilo vyslat střelu náročnou na chycení. Ani ta však neprošla přes brankovou čáru a domácím se podařilo ubránit.
43:28
Vlastní branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák (2:2).
43:28
Vyloučen hráč Martin Novák družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
43:28
Toto utkání přineslo velice zajímavou situaci. Domácí spáchal přestupek, za který měl být odměněn dvouminutovým trestem, kterému předcházela výhoda při hře. Tu však špatně využili hosté, kteří se nevšimli, že hrají bez svého brankáře a balónek si poslali do prázdné brány.
42:50
Nakonec se podařilo uprchnout domácímu útočníkovi ale bez výsledku
41:59
Domácí to však nevzdávají a snaží se nastolit stejné tempo jako v předešlé třetin+. Zatím bez úspěchu.
40:50
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek bez asistence (1:2).
40:50
A snaha se vyplatila. Neobsazený hráč měl situaci naprosto ve své moci. A pohotovou střelou zavěsil pod horní tyčku.
40:01
Úvodní buly vyhráli hosté a ihned přešli do útoku, kde drtí domácí.
40:00
40:00
39:46
Karty se obrátili a hosté nyní svírají domácí před jejich brankou.
39:12
Hosté se opět dostali do útoku avšak střelu brankář uklidil do rohu.
38:33
Nakonec se vymanili a dobrá přihrávka z rohu před domácí branku vypadala nadějně. Ale míček přeskočil hokejku útočníka. A jejich útočná akce skončila stejně rychle jako začala.
37:04
Hosté opět zkoušejí pomalý postup, tentokrát jenom s jedním obráncem za bránou a zbytkem v útoku. Ani to se jim však nepodařilo a nyní se opět musejí bránit.
36:02
Hosté se nakonec dostali na polovinu, kde však skončili. Rychlý protiútok však v brance opět neskončil. Ani tři doražení se nepodařilo protlačit do branky.
35:06
Tentokrát hosté zkoušejí pomalý přechod do útoku. zatím se pohybují pouze kolem své branky
34:12
Rychlý úprk po levém křídle domácích umožnil útočníkovi prudkou střelu. Brankář hostů však opět vytáhl zákrok hlavou.
33:25
Napětí a tempo se začíná stupňovat. S tím přibývá osobních soubojů. Žádný však ještě neznamenal vyloučení.
32:05
Další zákrok hostujícího brankáře zachránil vyrovnaný stav utkání. Po střele od mantinelu se balónek dostal těsně na brankovou čáru, Tam ho však již nekompromisně zalehl.
31:41
Hosté se opět těžko dostávají do útoku, stále se více brání než útočí.
30:29
Krásné odebrání míčku předvedl ochránce domácí brány, kterému se podařilo sebrat balónek běžícímu útočníkovi, který se snažil oběhnout branku.
28:51
Netrvalo dlouho a při útoku domácích zůstal v bolestech ležet na hřišti obránce z FBŠ Plzeň. Dostal opravdu tvrdou ránu do holeně. I zde to však dopadlo dobře, za lehkého podpírání se dostal na střídačku a vypadá to, že za chvíli bude opět schopen podpořit svůj tým.
28:07
Nehezky vypadala rána kterou dostal obránce domácích do oblasti krku. Vše dopadlo dobře a odešel po svých. Je jen lehce otřesen.
26:57
Balonek je v této třetině více na hokejkách domácích. Ti se opět snaží založit postupný útok. Konečná střela však končí v náručí gólmana soupeřů.
25:49
Střídačka hostujících je uklidňována rozhodčím.
24:59
Domácím se opět podařilo dostat soupeře pod tlak a lehké nahození z poloviny téměř skončilo v brance. Balónek skákal s skákal, gólman ho špičkou prstů odrazil do tyčky, a odtud se už vydal do rohu.
23:11
Po faulu na domácího útočníka se v hledišti zvedla vlna nevole. Nicméně z toho byla jenom rozehrávka po které domácí přišli o držení balónku.
21:37
Do druhé třetiny vstoupili lépe domácí a vyvíjejí poměrně velký tlak.
20:00
20:00
19:38
Hosté si přihrávají za vlastní brankou a snaží se neudělat chybu a dohrát poklidně první třetinu.
18:15
Tentokrát trochu selhala obrana hostí a po střele domácích míček hopsal na brankovišti než ho zalehl gólman z Plzně.
17:23
Po rychlém úprku hostujícího útočníka, ke kterému se stáhli oba domácí obránci zůstal volný další plzeňský útočník, netrefil však přihrávku a jenom máchnul hokejkou vzduchem.
15:49
Útočník Plzně poslal z rohu před branku domácích skákavou střelu. Brankář domácích na poslední chvíli balonek vyrazil špičkou ho vyrazil až k polovině hřiště.
13:51
Plzeň má výhodu rozehrávky z rohu. A opět začíná tlačit domácí.
12:32
Po střele domácích brankář hostí uklidňuje hru a díky dobrému výhozu se dostali do útoku. Ten však zmařili domácí obránci.
12:14
Hosté se ne a ne dostat zpod tlaku.
09:56
Domácí nadále tlačí ale střelu od mantinelu brankář FBŠ Plzně střelu vyrazil hlavou.
09:07
Domácím se podařilo uvolnit a přejít do protiútoku, střelu lehce za polovinou se snažil tečovat druhý domácí útočník, navýšit skóre se mu však nepodařilo. A hostující brankář si tak připisuje další dobrý zákrok.
07:59
Hosté jakoby zařadili druhý rychlostní stupeň a tlačí domácí družstvo, zatím bez úspěchu.
06:46
06:46
Po dobře odvedeném napadání domácího útočníka za soupeřovou brankou se domácím podařilo ukořistit balonek a několika rychlými přihrávkami se ocitl druhý útočník domácích a střílí vyrovnávací branku.
05:00
Z hlediště se ozývá hlasité povzbuzování domácích, nicméně více aktivní v posledních minutách jsou hosté.
02:47
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jan Šobotník, asistoval Jonáš Janata (0:1).
02:47
Hosté naopak vsadili na rychlou akci, která se jim vydařila a střelou mezi nohy domácího golmana střelecky otevírají dnešní zápas.
01:54
Domácí zakládají svůj první útok pomalu ale sebejistě.Nicméně balonek po střele skončil ztečovaný za soupeřovou brankou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Paletář a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová škola Plzeň A: brankář: Ondřej Motl; hráči v poli: Kryštof Lehečka, Bořek Ozom, Ondřej Hlinovský, Ondřej Budek, Matěj Surák
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Marcel Šuranský, Karel Matějka, Vojtěch Koutný