0:5
4:3
- : -

FbŠ Bohemians B - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:10
9. Kryštof Blažej, 42. Petr Hromádko, 53. Jakub Křivanec, 55. Ondřej Erben, 56. Oldřich Pliska - 9. Filip Konrady, 10. Pavel Šimeček, 24. Filip Štědrý, 24. Lukáš Zápal, 26. Jan Žák, 29. Jan Žák, 40. Pavel Šimeček, 52. Filip Blažek, 59. Pavel Šimeček, 60. Jindřich Mošna; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 6:3; využití: 0:3; diváků: 6; zásahy brankářů: Ondřej Štola 22 - Vojtěch Horák 19; po třetinách: 1:2, 0:5, 4:3;
60:00
59:59
Střely - Domácí 8, Hosté 11. Celkem za turnaj - Domácí 24, Hosté 32
59:59
Nejlepší hráči domácích Ondřej Erben, hostů Jan Žak,
59:59
Komentář trenéra hostů - Vyjma poslední třetiny slušný výkon, jsme rádi za body a za to, že soupeř hrál aktivně a s chutí. Děkujeme za zápas
59:59
Komentář trenéra domácích - škoda první a druhé třetiny, musíme na sobě dnes ještě zapracovat. Gratulujeme soupeřům a těšíme se na odvetu. :-)
59:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jindřich Mošna, asistoval Jiří Löffelmann (5:10).
58:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Jan Žák (5:9).
57:19
Vyloučen hráč Stanislav Fencl družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
55:39
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Oldřich Pliska, asistoval Ondřej Erben (5:8).
54:57
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Erben, asistoval Jakub Křivanec (4:8).
53:13
Vyloučen hráč Erik Papež družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
52:17
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Křivanec, asistoval Jan Harák (3:8).
51:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Pavel Šimeček (2:8).
49:12
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
47:20
Vyloučen hráč Lukáš Zápal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
41:15
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Jakub Mulač (2:7).
40:00
40:00
39:59
Střely - Domácí 6, Hosté 9
39:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Filip Blažek (1:7).
38:42
28:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Vojtěch Bistrý (1:6).
27:01
Vyloučen hráč Ondřej Plecháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
25:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Pavel Šimeček (1:5).
23:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Zápal bez asistence (1:4).
23:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Jan Žák (1:3).
22:28
Vyloučen hráč Kryštof Blažej družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely - Domácí 10, Hosté 12
18:55
Vyloučen hráč Ondřej Baroch družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
12:39
Vyloučen hráč Jakub Křivanec družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
09:39
08:25
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Ondřej Plecháč (1:1).
08:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Jakub Mikolášek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Vojtěch Horák; hráči v poli: Filip Štědrý, Filip Blažek, Vojtěch Bistrý, Jan Žák, Pavel Šimeček
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Ondřej Štola; hráči v poli: Jakub Křivanec, Jakub Mulač, Tomáš Vostřel, Petr Červenka, Petr Hromádko