3:1
2:2
- : -

Florbal Sokolov - Florbal Teplice 6:4
18. Pavel Batista, 24. Štěpán Mosler, 29. Štěpán Mosler, 39. Pavel Batista, 41. Štěpán Mosler, 60. Pavel Batista - 10. Lukáš Fiala, 27. Martin Sedlmaier, 44. David Gebhardt, 55. Martin Schneider; rozhodčí: Petr Hudák - Jakub Matějka; vyloučení: 1:6 + Martin Severa OS; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 21 - Daniel Weiss 30; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:2;
60:00
Bohužel dnes zvítězil antiflorbal a naše nechuť vyhrát utkání. Naším špatným přístupem a nechutí se hýbat jsme se dostali do stavu, kdy o osudu utkání bylo rozhodnuto již po druhé třetině. V té třetí už nás "kluci" k ničemu nepustili. Díky soupeři za utkání.
60:00
Trenér domácích Jakub Stejskal: Domácí dodrželi dohodnutou taktiku po celý zápas, na což hosté nedokázali reagovat a ze západu neodváží ani bod.
60:00
59:04
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Štěpán Mosler (6:4).
58:24
Vyloučen hráč Martin Schneider družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:46
Vyloučen hráč Jakub Stejskal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
57:46
Vyloučen hráč Martin Severa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nesportovní chování.
57:46
Vyloučen hráč Martin Severa družstva Florbal Teplice - osobní trest.
57:16
Timeout Florbal Sokolov
54:49
Vyloučen hráč Michal Stejskal družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
54:08
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider bez asistence (5:4).
52:39
Vyloučen hráč Ondřej Kus družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:58
Vyloučen hráč Martin Schneider družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hra na zemi.
50:45
Trestné střílení družstva Florbal Sokolov neproměnil Patrik Soukup.
47:53
Vyloučen hráč Michal Stejskal družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
43:12
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Milan Gerhard (5:3).
40:32
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Pavel Batista (5:2).
40:00
40:00
38:37
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Matouš Tesař (4:2).
28:24
26:31
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier, asistoval Martin Schneider (2:2).
23:13
20:00
20:00
17:51
09:31
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval David Gebhardt (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Hudák a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Daniel Weiss; hráči v poli: Martin Sedlmaier, Tomáš Soukup, Martin Severa, Ondřej Kus, Martin Schneider
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Jakub Stejskal, Luděk Lejba, David Ladžon, Stanislav Hykš, Štěpán Mosler