3:4
9:3
- : -

FBC Slavia Praha - Florbal Chomutov B 14:9
9. Martin Fojtík, 19. Martin Fojtík, 22. Otakar Semerák, 25. Vojtěch Šafář, 32. Jakub Kamberský, 42. Tomáš Janovský, 43. Tomáš Janovský, 47. Martin Fojtík, 51. Jakub Puciow, 53. Matouš Doubek, 53. Vojtěch Šafář, 55. Tomáš Janovský, 58. Ondřej Otáhal, 59. Vojtěch Šafář - 11. Marek Kubeš, 18. Jakub Holovej, 21. Filip Samuel Dušek, 21. Petr Švehla, 25. Ondřej Soukup, 33. Matouš Doubek, 53. Jakub Holovej, 54. Miroslav Hisem, 60. Ondřej Halej; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Tomáš Koval 27 - Ondřej Slanař 23; po třetinách: 2:2, 3:4, 9:3;
60:00
59:59
Střely na branku : Domácí : 17, Hosté : 12
59:59
komentář trenéra domácích Ondřeje Otáhala: Utrápené utkání. Do defenzívy nic moc, aspoň že jsme se párkrát trefili. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme štastnou cestu domů!
59:59
komentář trenéra hostů Martina Bociana: Bohužel nám nevyšla 3.třetina, která rozhodla o utkání. Soupeř byl více aktivní a my jsme neproměňovali dobré šance. Díky soupeři za utkání a těšíme se na odvetu.
59:07
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Halej, asistoval Jakub Holovej (14:9).
58:42
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář bez asistence (14:8).
58:06
Vyloučen hráč Filip Samuel Dušek družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
57:18
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Vojtěch Šafář (13:8).
54:40
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Tomáš Janovský, asistoval Ondřej Otáhal (12:8).
53:57
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Miroslav Hisem, asistoval Petr Švehla (11:8).
52:46
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Ondřej Otáhal (11:7).
52:13
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Matouš Doubek, asistoval Petr Bína (10:7).
52:04
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jakub Holovej, asistoval Daniel Kučera (9:7).
50:02
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Puciow, asistoval Martin Fojtík (9:6).
46:57
Timeout FBC Slavia Praha
46:57
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík bez asistence (8:6).
45:33
Vyloučen hráč Marek Kubeš družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nesportovní chování.
42:16
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Tomáš Janovský, asistoval David Laho (7:6).
41:04
40:00
40:00
39:59
Střely na branku : Domácí 12, Hosté 11
39:56
Vyloučen hráč David Laho družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
39:04
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání.
33:29
Vyloučen hráč Roman Malík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
32:55
Vlastní branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Matouš Doubek (5:6).
32:29
Vyloučen hráč Daniel Jäschke družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za opakované přestupky.
31:45
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Kamberský, asistoval Petr Bína (5:5).
24:31
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Miroslav Hisem (4:5).
24:16
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář bez asistence (4:4).
21:24
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Otakar Semerák, asistoval Roman Malík (3:4).
20:59
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Petr Švehla, asistoval Ondřej Soukup (2:4).
20:27
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Filip Samuel Dušek, asistoval Ondřej Halej (2:3).
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu : Domácí : 8, Hosté : 12
18:38
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Tomáš Janovský (2:2).
17:23
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jakub Holovej, asistoval Petr Švehla (1:2).
10:10
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Marek Kubeš, asistoval Marek Selinger (1:1).
08:30
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Matouš Doubek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B: brankář: Ondřej Slanař; hráči v poli: Michal Marek, Miroslav Hisem, Marek Selinger, Jakub Holovej, Filip Samuel Dušek
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: David Laho, Tomáš Hubáček, Vojtěch Šafář, Ondřej Otáhal, Roman Malík