1:0
2:1
0:0

Florbalová akademie MB - FBC Kutná Hora  3:4pn
37. Vojtěch Starý, 50. Jan Ulman, 52. Petr Pánek - 4. Václav Rejna, 8. Jiří Schwarz, 43. Jiří Petrásek, N Jan Dus; rozhodčí: Daniel Přibil - David Hertz; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 23 - Jaroslav Dlouhý 27; po třetinách: 0:2, 1:0, 2:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč Jan Dus a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč Jiří Schwarz , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč Václav Rejna a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč Jan Ulman , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč Aleš Tůma a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč Tomáš Malý , ale gól nevstřelil.
70:00
Komentář trenéra hostujícího týmu: Po naší úspěšné, ale moc produktivní první třetině, jsme nechali hrát soupeře, který se dostal na koně a potrápil nás až do konce celého utkání. Přesto však důležitý vybojovaný bod navíc. Děkujeme soupeři a divákům.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
65:00
Komentář domácího trenéra: Poté, co jsme po první ne úplně vydařené třetině konsolidovali sestavu, byl zbytek zápasu v naší režii a bylo jen otázkou, zda nastřílíme branky. To se nestalo, štěstí nám v koncovce nepřálo, jinak jsme se mohli radovat klidně z dvouciferné výhry v náš prospěch. Takhle musíme po nájezdech brát jen jeden bod a to je dnes málo, vzhledem k vývoji zápasu. Díky soupeři za férové utkání, mělo svou kvalitu.
60:00
60:00
Střely na bránu: Domácí 13 Hosté 9
60:00
59:23
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
57:03
Vyloučen hráč Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:39
Vyloučen hráč Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
51:59
Začínají se vemli projevovat emoce na obou stranách
51:14
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petr Pánek, asistoval Martin Převrátil (3:3).
49:13
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jan Ulman, asistoval Vojtěch Starý (2:3).
49:10
Domácí brankář krasně vyčapal dvě šance hostů
43:15
Chyba obrany domacích končí dalším zbytečním golem
42:35
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Petrásek, asistoval Tomáš Pešl (1:3).
40:00
40:00
Střely na bránu: domácí 17, hosté 10.
40:00
39:04
Vyloučen hráč Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
37:46
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil Petr Pánek.
36:52
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Vojtěch Starý, asistoval Michal Macků (1:2).
35:50
Dobře ubráněné oslabení Mladé Boleslavi
35:15
Dobře vychytaná střela domácího brankáře v oslabení
33:50
Vyloučen hráč Petr Pánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
07:14
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz bez asistence (0:2).
06:20
Hosté jsou na míčku aktivnější
05:20
Domácí se snaží dostat míček do brány, zatím ale marně
03:24
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Václav Rejna, asistoval Jiří Petrásek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Přibil a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Lukáš Vojtěch, Petr Listík, Václav Rejna, Jiří Petrásek, Jan Dus
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Martin Převrátil, Petr Machač, Michal Stehlík, Tadeáš Lang, Tomáš Malý