5:1
0:3
- : -

Panthers Praha B - Florbal Ústí B 9:8
3. Daniel Škvor, 3. Lukáš Pokorný, 13. Lukáš Pokorný, 15. Matěj Kříž, 24. Jaroslav Janoušek, 26. Matěj Dopita, 27. Daniel Škvor, 30. David Polcar, 34. Lukáš Pokorný - 4. Hynek Nikolič, 5. Patrik Šredl, 12. Jakub Koník, 12. Jakub Koník, 36. Jindřich Grosse, 43. Leoš Nergl, 47. Patrik Šredl, 56. Jakub Koník; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 4:4; využití: 3:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Jan Kobza 17 - Tomáš Hlava 28; po třetinách: 4:4, 5:1, 0:3;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Panthers 9 - Ústí 9
60:00
Střely celkem: Panthers 37 - Ústí 25
60:00
Komentář vedoucího hostů p. Grosse: "Včera večer jsme si zřejmě vyžrali naše grow, protože dvě třetiny to od nás byl nevyspělý a nezodpovědný výkon na úrovni role 0,33 periodických. Ve třetí třetině se naše herní nastavení vrátilo, ale bohužel být grow pouze jednu třetinu nestačí. Soupeř vyhrál zaslouženě:"
60:00
Komentář trenéra domácích (Dominik Hudec): Dnes sice za 3 body, ale s odřenýma ušima. Nepřesnosti a riskantní přihrávky společně s nechutí bránit a vracet se nás málem stály vítězství, nebýt skvěle chytajícího Kobzy.
60:00
58:27
Timeout Florbal Ústí B
55:43
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Koník, asistoval Matěj Žaloudek (9:8).
46:24
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Patrik Šredl, asistoval Jakub Koník (9:7).
42:36
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Jakub Koník (9:6).
40:35
Vyloučen hráč David Polcar družstva Panthers Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Panthers 16 - Ústí 9
40:00
37:22
Vyloučen hráč John Adam Hodek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:29
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Patrik Šredl (9:5).
35:29
Korekce po drobné chybě, už je to zase jen o čtyři.
34:09
Poky v úniku tentokrát s Jardou, dovezli to však nikoliv však dokuchyně, ale spíš až někam daleko za obývák, druhý jmenovaný nicméně odmítl desátou branku nastřelením levé tyče.
33:04
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval David Polcar (9:4).
33:04
Polci s Pokym potřetí, tentokrát takříkajíc "až do kuchyně".
32:57
Nejprve Kobzič dalším zázračným švihem lapačkou vystavil stopku pronikajícímu soupeři, jeho další útočné snažení pak zastavil výstavním tělesem řízný stoper Vojta Šafránek.
29:20
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil David Polcar, asistoval Lukáš Pokorný (8:4).
29:20
Gól roku v podání Polciho, jenž nazdařbůh nahrával backhandem do ohně tak nepřesně, že jeho přihrávka cinkla o tyč a skončila za nic nechápajícím Hlavou!
29:09
I v početní nevýhodě se do brejku dostavil Kříž, jemuž stopku vystavila manuální nepřesnost při zakončení.
27:28
Vyloučen hráč Martin Kostřica družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
27:28
Recidivista Kostřica podruhé na trestné lavici, tentokrát k jeho smůle v době, kdy je utkání mezi Arsenalem a Leicesterem v poločase a tím pádem z něj nic neuvidí.
26:30
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Daniel Škvor, asistoval Tomáš Marhefka (7:4).
26:30
Škvoreck svým druhým zásahem zvedá svůj rodinný klan ze sedaček! Byla to ale taková čudla, že z ní paradoxně největší radost měl Márfy, jenž divokou gestikulací slavil svojí povedenou asistenci.
25:31
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Dopita, asistoval Štěpán Hanzl (6:4).
25:31
No a využít jí trvalo jen 11 vteřin, po krosu z rohu zvyšuje panteří vedení Dopiťák.
25:20
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
25:20
Hodkovu sérii dorážek museli ústečtí zastavovat nedovoleně a domácí si tak vyzkouší minutu dlouhou přesilovku proti třem.
24:23
Vyloučen hráč Leoš Nergl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
24:07
Životní akce Vojty Šafránka začala ukázkovým stromem, pokračovala otočkou a prohazovačkou přes dva beky a skončila ranou z bezprostřední blízkosti, kterou Hlava s velkými obtížemi zastavil.
23:01
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Lukáš Pokorný (5:4).
23:01
Závody v překlápění skóre pokračují, Poky už mohl pálit, ještě ale zadovkou našel Jarýho, kterému až do téhle střely šlo všechno šejdrem. Teď už ne a Panteři tak znovu vedou.
22:23
Fantastický Kobzič teď v pozici všelijaké, jen ne florbalové, zastavil snad tři ústecké dorážky z bezprostřední blízkosti!
21:20
Macejko byl pověšen přes mantinel jako mokré prádlo, pachatele zákroku na svou osobu si nicméně zapamatoval a o půl minuty později mu jej oplatil stejnou mincí. Na přehazovačky přes manťáky tedy zatím 1:1.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Panthers 12 - Ústí 7
20:00
19:54
Vyloučen hráč Jakub Koník družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za zdržování hry.
19:54
Koník se pokusil zdržet panteří standardku způsobem nedovoleným, což vyvrcholilo v trest a vleklé diskuze s jedním z arbitrů.
18:27
Dandova lajna se řítila do protiútoku tři na dva, během penetrace soupeřovy poloviny nicméně udělala z hracího předmětu puk a hru je tak nutno přerušit na dobu nezbytně nutnou k výměně materiálu.
16:11
A znovu v akci mladičký Španěl s devadesátkou na zádech, po dobrém uvolnění mezi kruhy míří Danda jen do vzduchotechniky u stropu.
14:27
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Kříž, asistoval Daniel Škvor (4:4).
14:27
Teď už ale rodiče Škvorovi nadšeně vyskakují ze sedadel. Škvor junior totiž našel náramnou průnikovkou na hranici ofsajdu odchovance místního Sokolu Kříže, jenž lehkým billiárovým šťouchem našel dírku pod padajícím Hlavou. 4:4.
12:32
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Jaroslav Janoušek (3:4).
12:32
Ofenzivní štírek Lukáš Pokorný se blýskl majestátním sólem, místo střely do prázdné navíc ještě oběhl gólmana do větší prázdné a až poté zakončil! Nádherný sportovní moment, o kterém bude našlapaný domácí kotel nadšeně cvrlikat ještě nějaký ten pátek!
11:27
11:27
Šok v Rudné, Ústí otáčí skóre a domácí fanoušci nemají slov!
11:13
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Koník, asistoval Jindřich Grosse (2:3).
10:07
07:04
Dan Škvor zpět v ringu, tentokrát nervózně čekajíc na levém plexiskle.
05:07
Až teď se do zaplněných tribun prodrali zpět také rodiče Škvorovi, ke své smůle však propásli gól svého syna o dobré čtyři minuty.
04:16
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Patrik Šredl, asistoval Filip Kučaba (2:2).
04:16
Krásné dělo, jen to cinklo.
04:06
Márfy udělal z posledního beka v cestě strašáka na poli, samostatný únik ale zakončil ranou do mantinelu.
03:22
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Jindřich Grosse (2:1).
03:22
Dneska to asi bude na déle, Ústí z první akce snižuje.
02:48
02:48
Signál století druhé lajny tak moc učaroval stojící hráče Ústí, že i oni jen s otevřenými ústy sledovali, kterak Poky zaklepal polínko pod víko.
02:19
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Daniel Škvor, asistoval Matěj Kříž (1:0).
02:19
Danda pronikl blitzkrieg po levém hrazení a za bouřlivého jásotu po strop zaplněné Rudná Areny otevírá skóre jedovkou na vzdálenější tyč!
00:49
Vyloučen hráč Vít Škvára družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Leoš Nergl, Vít Škvára, Filip Kučaba, Jindřich Grosse, Hynek Nikolič
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: Adam Jebousek, Lukáš Pokorný, Jaroslav Janoušek, Karol Janíček, David Polcar