2:3
1:4
- : -

FBK Piráti Sokol Chrudim - FBC LETOHRAD Orel Orlice 4:9
12. Jakub Kofroň, 27. Pavel Holan, 34. Václav Svratecký, 53. Filip Novák - 6. František Majvald, 9. Jakub Doleček, 34. Daniel Baláš, 37. Marek Švec, 39. František Majvald, 43. Jan Skalický, 50. František Majvald, 54. Vojtěch Marek, 58. Jan Skalický; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Martin Zitko 22 - Daniel Jiruška 25; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hosté Petra Adamce: Věděli jsme že nás čeká těžké utkání v boji o důležité body. Zápas jsme dobře začali, ale horší přistupování a vyšší nasazení hráčů Chrudimi málem udělalo ze zápasu drama. Rozhodla naše vyšší produktivita. Děkuji soupeři za utkání. Šest bodů z víkendu je doma!!!
59:59
Komentář domácích: Druhá třetina rozhodla zápas. Děkujeme soupeři za utkání.
57:33
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval František Majvald (4:9).
53:35
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
53:34
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Marek bez asistence (4:8).
52:12
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Filip Novák, asistoval Tomáš Jelínek (4:7).
49:09
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (3:7).
42:38
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval Marek Švec (3:6).
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině 7:10 z pohledu domácích.
38:33
36:37
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Jan Skalický (3:4).
33:37
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Václav Svratecký, asistoval Petr Kučera (3:3).
33:13
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Daniel Baláš, asistoval Vojtěch Marek (2:3).
26:28
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Pavel Holan, asistoval Tomáš Jelínek (2:2).
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: 8:9 z pohledu domácích.
17:48
Vyloučen hráč David Brtnický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:11
Vyloučen hráč Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
12:38
Vyloučen hráč Jiří Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
11:38
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Daniel Bořetický (1:2).
08:54
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jakub Doleček, asistoval Vojtěch Marek (0:2).
05:41
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Daniel Jiruška; hráči v poli: Jiří Skalický, Ondřej Pokorný, Marek Švec, Jan Skalický, František Majvald
00:00
Line-up domácích FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Martin Zitko; hráči v poli: Pavel Holan, David Brtnický, Tomáš Jelínek, Roman Kadleček, Filip Novák