0:2
3:5
- : -

FBŠ Všestary - TJ Sokol Koberovy 5:8
11. Štěpán Novák, 17. Jan Freiberg, 43. Jan Freiberg, 48. Pavel Hellmann, 59. Jan Freiberg - 11. Jakub Janoušek, 24. Dominik Reczai, 32. Dominik Reczai, 46. Jan Novotný, 48. Jan Novotný, 56. Lukáš Hlava, 60. Dominik Reczai, 60. Jan Novotný; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 18; zásahy brankářů: Jaromír Žák 28 - Lukáš Pfeiffer 20; po třetinách: 2:1, 0:2, 3:5;
60:00
Komentář trenéra hostí Kováře: Vyrovnané utkání, ve kterém soupeř těžil z našich zbytečných chyb. Lepším pohybem a díky vydařeným přesilovkám jsme dokráčeli k důležitému vítězství. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Freiberga: Dnes nám štěstí nepřálo, opět byla špatná koncovka a to nás stálo zápas. V příštích zápasech už musíme bodovat. Děkujeme soupeři za férovou hru a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:59
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Lukáš Hlava (5:8).
59:59
Střely na branku ve třetí třetině 10:9, celkem 25:35
59:03
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai bez asistence (5:7).
58:36
Domácí bez golmana.
58:34
Timeout FBŠ Všestary
58:34
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Freiberg, asistoval Štěpán Novák (5:6).
55:05
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava bez asistence (4:6).
47:57
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann z trestného střílení (4:5).
47:57
Stuchlík byl v úniku nešetrně sražen k zemi a rozhodčí nařídili trestné střílení. Hellmann si neomylně vymíchal Pfeiffera.
47:22
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Dominik Reczai (3:5).
47:22
Po faulu rozehrávali hosté volný úder a daří se jim navýšit skóre.
46:45
Dostál trefuje tyč!
45:53
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný bez asistence (3:4).
45:53
Všestary jsou velmi aktivní, avšak za aktivitu jsou potrestáni náhodným gólem hostů.
43:15
Zdá se, že Všestary po své klasické druhé třetině opět chtějí hrát.
42:06
42:06
Třetí třetina začíná opět v poměrně velkém tempu. a spolupráce Nováka s Freibergem nese své ovoce.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině 5:11.
38:40
Ani po sérii několika šancí nedokázaly Všestary vyrovnat.
36:45
Po dlouhé době střela domácích na branku. Pfeiffer chytá.
35:55
Volenec předvedl gesto fair play a přenechává míček soupeři, i když ho rozhodčí přiřkl domácím.
34:00
Hosté jsou ve střelbě aktivnější. Žák si připisuje již šestý zákrok ve druhé třetině oproti dvěma Pfeiffera.
31:42
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jan Novotný (2:3).
31:42
Opět našel Novotný Reczaie, tentokrát "mezi kruhy". Ten neomylně trefuje levý horní růžek.
30:43
Je to velký boj z obou stran. Naprosto vyrovnaný zápas.
23:31
23:31
Ačkoliv tahle přesilovka představovala spíš jeden velký boj, než početní výhodu, dokázali ji hosté využít, když Novotný našel úplně volného Dominika Reczaie.
22:04
Vyloučen hráč Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
22:04
Vracející se Klemš zavadil o hokejku soupeře a je z toho další dvojka pro domácí tým.
20:22
Po krásné individuální akci Hellmanna trefuje Novák horní tyčku.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v první třetině 10:15
16:50
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Freiberg, asistoval Jaromír Žák (2:1).
13:45
Koberovští Sokoli se začínají hlasově stále více projevovat na hřišti i na střídačce, jako by nebyli s vývojem utkání spokojeni.
10:50
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Daniel Moravec (1:1).
10:50
Vyloučený hříšník odčinil co spískal a nahrál Novákovi na vyrovnávací gól umístěný po zemi doprostřed brány.
10:29
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jakub Janoušek, asistoval Dominik Reczai (0:1).
10:29
Hosté přesilovku využívají šťastným gólem.
10:02
Volenec v oslabení zastoupil post golmana a nechal se trefit nepříjemnou střelou.
08:48
Vyloučen hráč Daniel Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
08:48
Moravec je vyloučen a to se pranic nelíbí ani jemu, ani celé střídačce domácích.
06:30
Velmi rychlá útočná hra pokračuje. Píše v dobré šanci nedal.
02:14
Hra nabrala rychlý spád hned od začátku a Žák si připisuje další zákrok.
01:30
Po první minutě a půl už mají oba golmani po třech zákrocích.
00:20
Krásnou akci Freiberga s Novákem kryje hostující golman.
00:01
A máme tu úvodní buly pro domácí a okamžitá střela od Hellmanna.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Marek Šikola, Michal Reczai, Jakub Janoušek, Dominik Reczai, Jan Novotný
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Jan Freiberg, David Píše, Štěpán Novák, Daniel Moravec, Pavel Hellmann
00:00
Vítejte u dalšího domácího zápasu našeho A týmu mužů. Tentokrát narazí na TJ Sokol Koberovy, který je v tabulce o pouhé jedno místo a dva body pod nimi. Dokáží dnes zvítězit a nastartovat vítěznou šňůru?