3:0
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FBC Ossiko Třinec 10:6
2. Ondřej Borik, 8. Tomáš Skoupil, 13. Ondřej Borik, 23. Tomáš Skoupil, 24. Bohdan Kopelec, 27. Adam Klimeš, 28. Igor Macháček, 44. Bohdan Kopelec, 51. Igor Macháček, 60. Bohdan Kopelec - 5. Jan Mieszek, 15. Lukáš Tomiczek, 22. Lukáš Marthaus, 25. Jan Szmek, 29. Lukáš Marthaus, 29. Michal Martynek; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Michal Kráčmar 32 - Michal Franek 9, Jan Piško 20; po třetinách: 3:2, 4:4, 3:0;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc - 14, FBC Ossiko Třinec - 18.
60:00
Střely na branku celkem: FBS Olomouc - 38, FBC Ossiko Třinec - 42.
60:00
Komentář trenéra domácích Karla Stehlíka: Dnes radikalne jiny vykon nez vcera v Sumperku. Souper byl nebezpečný, ale zejména ve třetí třetině jsme ho k ničemu nepustili. Musim poděkovat klukum za to co dnes na hristi predvadeli a souperi poprat hodne stesti v dalsich zapasech
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: "Dnes jsme vyrobili příliš mnoho individuálních chyb na to, abychom tak těžký zápas vyhráli. Takové zápasy ale potřebujeme jako sůl. Pořád jsme nováčci a potřebujeme sbírat zkušenosti z utkání jako jsou tato. Olomouci děkujeme za supr zápas, který nás zase určitě posune výš."
60:00
59:50
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Bohdan Kopelec, asistoval Daniel Tichý (10:6).
56:10
Hosté hrají bez Piška s šesti hráči v poli.
55:37
Hosté zatlačili domácí na jejich půlce, ale nemohou se dostat ke střele, která by mířila mezi tři tyče.
55:00
Skoupil nepřesně na Borika Š.
54:13
Kopelec střílel z protiútoku těsně vedle šibenice.
53:46
Kráčmar teď trochu se štěstím zastavil střelu, kterou neviděl.
53:39
Konečný ztratil míček na vlastní polovině, naštěstí pro domácí toho hosté nevyužili.
53:04
Sražená střela skončila vysoko nad Piškovou brankou.
52:27
Střela z první proletěla kolem Kráčmarovy branky.
51:25
Kopelec projel tři hráče soupeře, ale ke střele se nedostal.
51:06
Lička zastavil protiútok hostů a vypíchl jim míček od hokejky.
50:07
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Igor Macháček, asistoval Adam Klimeš (9:6).
50:07
Macháček zakončoval akci 2 na 1 střelou do odkryté branky. Piško se dobře přesouval, ale chyběly mu milimetry aby tuto střelu zneškodnil.
49:52
Klimešovi se nepodařilo přihrát před branku.
48:52
Kráčmar vklidu chytil táhlou střelu ze střední vzdálenosti.
48:00
Hosté se vysokým napadáním snaží znepříjemnit rozehrávku domácích.
45:42
Hosté drží míček v rohu hřiště a domácí se nemohou dostat k míčku.
45:15
Domácí se nemohou pořádně dostat k míčku.
44:38
Domácí znovu u míčku a Piško musel zasahovat.
44:19
Vyloučen hráč Lukáš Tomiczek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
44:13
Kráčmar vyrazil maskou.
43:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Bohdan Kopelec, asistoval Igor Macháček (8:6).
43:28
Kopelec pálil do odkryté branky po dobré přihrávce od Macháčka.
42:08
Táhlá střela z půlky proletěla kolem Kráčmarovy branky.
41:05
Marthaus to zkusil z úhlu, ale přestřelil.
40:45
Kopelec pálil ze středu mimo branku.
40:22
Domácí u míčku.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 13, FBC Ossiko Třinec - 15.
40:00
39:25
Kráčmar dobrým zákrokem podržel svůj tým.
37:50
Kráčmar vyhodil míček až na polovinu soupeře.
37:30
Hostům standardka z výhodné pozice úplně nevyšla.
37:28
Vyloučen hráč Vojtěch Krhovják družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
36:53
Macháček prošel po mantinelu a shodil míček na Klimeše, jenže Klimeš se nedostal k pořádné střele.
35:58
Šiška zablokoval střelu u mantinelu.
35:38
Borik O. vybojoval volný úder v rohu hřiště.
34:42
Tichý pouze do boční síťky.
33:15
Konečný pálil pouze do prvního bránícího hráče.
33:09
Vyloučen hráč Michal Badura družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:53
Piško vychytal Macháčka.
30:50
Hruška se Skoupilem získali míček pro svůj tým.
30:05
Hosté kombinují na půlce.
29:32
Krhovják podklouzl, ale stihl včas odehrát míček před dvěma napadajícíma hráčema.
28:36
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Michal Martynek, asistoval Jan Fiedor (7:6).
28:36
Hosté během necelé půl minuty snižují na rozdíl jediné branky.
28:08
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Marthaus, asistoval Lukáš Tomiczek (7:5).
27:46
27:46
Macháček pálil z první do odkryté branky a Piško už se nestihl včas přesunout.
27:21
Lička si pokryl míček před dotírajícím hráčem hostů.
26:06
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Adam Klimeš, asistoval Michal Kráčmar (6:4).
24:54
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Szmek, asistoval Lukáš Tomiczek (5:4).
23:55
Kráčmar vyrazil střelu ze středu.
23:15
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Bohdan Kopelec, asistoval Jan Konečný (5:3).
23:15
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Piško družstva FBC Ossiko Třinec
23:15
Kopelec svou střelou vyhnal Franka z branky.
22:55
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Skoupil, asistoval Šimon Borik (4:3).
21:28
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Marthaus, asistoval Jakub Kyselý (3:3).
20:38
Hosté v plném počtu.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: FBS Olomouc - 11, FBC Ossiko Třinec - 9.
20:00
19:36
Borikova střela skončila v rohu hřiště.
19:01
Macháček získal míček zpět pro svůj tým.
18:38
Vyloučen hráč Filip Turoň družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hra na zemi.
17:35
Janovský zavezl míček na útočnou polovinu a dokonce i vystřelil. Střela nemířila mezi tři tyče.
16:00
Domácí kombinují na vlastní polovině.
14:47
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Tomiczek, asistoval Jan Mieszek (3:2).
14:47
Tomiczek využívá přesilovku přesnou ranou nad ruku z těsné blízkosti.
13:14
Vyloučen hráč Jan Konečný družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra rukou.
12:47
Macháček pálil ze zajímavé pozice po standardní situaci před brankou hostů, ale jeho střela byla sražena mimo branku.
12:15
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Borik, asistoval Michal Kráčmar (3:1).
12:15
Borik šel sám na Franka po pěkném a přesném výhozu Kráčmara. Borik si pak s přehledem poradil se zakončením.
11:57
Klimeš přestřelil branku.
11:25
Konečný zablokoval střelu na hranici velkého brankoviště.
11:04
Macháček zkusil zakončit z první těsně před Frankem, jenže obránce mu to znemožnil.
10:05
Lička střílel z půlky pouze do prvního bránícího hráče hostů.
09:37
Krhovják vybojoval míček ve vlastním rohu.
07:31
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Skoupil, asistoval Tomáš Hruška (2:1).
07:31
Skoupil chladnokrevně zakončil do odkryté branky a pomstil tak včerejší Terminátorovu porážku.
07:13
Tečovaná střela skončila nad Kráčmarovou brankou.
06:35
Akci 2 na 1 zakončoval Hloužek střelou nad z velkého úhlu.
05:41
Fiedor trefil tyč!
05:05
Krhovják zastavil útok soupeře už na půlce.
04:07
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Vladimír Hloužek (1:1).
04:00
Franek vychytal Macháčka.
03:15
Hosté zamkli domácí na jejich půlce, jenže Fiedorova střela z půlky mířila vysoko nad Kráčmarovu branku.
02:53
Hosté drží míček za domácí brankou.
02:02
Klimeš pálil bekendem mezi nohy Franka, míček z brankové čáry dostal obránce.
01:03
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Borik, asistoval Daniel Tichý (1:0).
01:03
Borik utekl po křídle a zakončil přesne nad Frankovo rameno.
00:11
Domácí rozehrávají na vlatní polovině. Konečný nepřesně rozehrál a míček mají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Ossiko Třinec: brankář: Michal Franek; hráči v poli: Tomáš Sikora, Filip Sikora, Filip Turoň, Vladimír Hloužek, Jan Mieszek
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Michal Kráčmar; hráči v poli: Jan Konečný, Jan Schneider, Adam Klimeš, Igor Macháček, Bohdan Kopelec