1:2
- : -
Zlín Lions

FBC MSEM Přerov - Zlín Lions 4:2
19. Ondřej Kowalik, 20. Matěj Ševčík, 32. Filip Brauner, 60. Martin Kubalík - 53. Michal Kundrata, 59. Michal Kundrata; rozhodčí: Petr Kopřiva - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Pavel Ceh 27 - Jaroslav Bartík 18; po třetinách: 2:0, 1:0, 1:2;
60:00
59:59
střely po 3. třetině Přerov:4 Zlín:17
59:59
komentář trenéra hostí: Do dnešního utkání jsme nevstoupili dobře, 1. třetina se nám nepovedla. Ve druhé třetině jsme začali hrát mnohem lépe, soupeře jsme nepouštěli k šancím. 3. třetinu kluci odmakali do konce. Děkujeme soupeřům za utkání.
59:59
Komentář hráče domácích Maliny: Museli jsme vyhrát a prostě jsme to urvali. Dnes nás moc potěšila návštěva. Díky neúnavným pořadatelům za jejich práci a soupeři za zápas.
59:59
Počet diváků: 75
59:58
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík bez asistence (4:2).
58:20
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kundrata, asistoval Jan Vondřejc (3:2).
58:20
Že by nám hosté ještě srovnali?
54:55
Timeout FBC MSEM Přerov
52:12
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kundrata, asistoval Michal Baroň (3:1).
52:12
Přeci jenom se hostům podařilo dát gól.
48:56
Domácí nám právě předvedli skvělou akci ale bohužel bez gólu.
47:19
Hosté se nám probudili a silně tlačí na domácí hráče ale zatím neúspěšně.
40:00
40:00
39:59
střely po 2. třetině Přerov:5 Zlín:7
36:00
I když domácí trochu polevili tak se hostům stále nedaří srovnat skóre.
31:20
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Filip Brauner bez asistence (3:0).
20:30
Po 1. třetině vede domácí Přerov, doufejme že se jim bude dařit držet jejich náskok nadále.
20:00
20:00
19:59
střely po 1. třetině Přerov:12 Zlín:6
19:26
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Ondřej Kowalik (2:0).
19:26
Přerov ve své přesilové hře opět zvyšuje stav ale tentokrát na 2:0.
18:51
Vyloučen hráč Michal Baroň družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
18:12
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Pavel Ceh (1:0).
18:12
Po skvělém výhozu brankáře Přerov konečně zvyšuje stav utkání na 1:0.
11:26
Ačkoliv je na tom Přerov dnes střelecky lépe, tak se jim stále nedaří dát gól.
04:20
Přerov zvládl své první oslabení.
02:15
Vyloučen hráč Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
00:01
Vážené dámy a pánové, srdečně Vás vítáme u dnešního online přenosu zápasu mezi domácím Přerovem a hosty ze Zlína.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kopřiva a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Jaroslav Bartík; hráči v poli: Jan Vondřejc, Jiří Štěpánek, Michal Kundrata, Pavel Balusek, Michal Baroň
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Pavel Ceh; hráči v poli: Petr Malina, Ondřej Kowalik, Matěj Ševčík, Tobiáš Pavliš, Martin Kubalík