1:4
1:1
- : -

Florbal Vsetín - FbC Asper Šumperk 4:7
7. Robin Macek, 8. Lukáš Adámek, 22. Lukáš Adámek, 54. Robin Macek - 12. Daniel Venouš, 15. Michael Maus, 27. Jan Mannl, 34. Jiří Trávníček, 37. Jan Mannl, 39. Jindřich Kamler, 42. Petr Matěj; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 1:5; využití: 1:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Jakub Tománek 27 - Martin Malínek 26, Antonín Byvan 1; po třetinách: 2:2, 1:4, 1:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů OM: Náš vstup do utkání radši nebudu komentovat a omlouvám se Vsetínu za některé naše nesmyslné zákroky. Potom jsme se semkli a obrátili to. Díky rozhodčím, soupeři a fanouškům za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích: Jsme rádi, že nám do nemocnice odjel nakonec jen jeden hráč. Myslím si,že takhle by se neměl chovat suverénní tým tabulky. Nicméně druhou polovinu hral soupeř zkušeně a bere tři body. Díky rozhodčím, divákům a soupeři za utkání.
53:26
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek, asistoval Lukáš Adámek (4:7).
53:14
Vyloučen hráč Michal Šíma družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
51:52
Mannl ve velké šanci, avšak přestřelil bránu.
47:52
Vsetín je po rozehrávce ve velké šanci. Březík střílel ale střela byla zblokovaná.
46:09
Vsetín je hodně vytažený a napadá hosty.
43:07
Polách zkouší vystřelit z rohu, golman hostů je však připraven.
41:02
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Jan Mannl (3:7).
40:55
Macek nahrává z rohu Trčkovi, ale ten nestihl vystřelit.
40:00
40:00
38:52
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Jiří Trávníček (3:6).
37:05
Hruban střílí z první od velkého brankoviště, ale netrefuje.
36:16
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Petr Matěj (3:5).
34:25
Trestné střílení družstva Florbal Vsetín neproměnil René Číž.
34:25
Střídání brankáře. Nový brankář Antonín Byvan družstva FbC Asper Šumperk
33:36
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (3:4).
30:59
Po rozehrávce trefuje Trávníček pouze tyč.
27:09
Vyloučen hráč Ondřej Kováč družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře.
26:31
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Michal Šíma (3:3).
24:42
Vyloučen hráč Jakub Húšť družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za blokování hokejky.
24:24
Venouš šel sám na bránu ale Tománek byl excelentní.
24:02
Vařeka zkouší od půlky.
21:03
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek, asistoval Tomáš Horák (3:2).
20:00
20:00
19:57
Vyloučen hráč Michal Vařeka družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
19:24
Vyloučen hráč Jakub Hruban družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
19:24
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
18:25
Vařeka to zkouší od půlky.
15:20
Po rozehrávce od půlky střílel Březík, ale trefil tyč.
14:50
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michael Maus, asistoval Matyáš Zapletal (2:2).
11:03
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Jindřich Kamler (2:1).
08:55
Trávníček střílel na bránu, ale Tománek bez problému chytil.
07:33
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek, asistoval Tomáš Březík (2:0).
06:40
Zajíc ve velké šanci, sám na bránu avšak neproměnil.
06:13
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek, asistoval Michal Žůrek (1:0).
03:00
Žůrek ve velké šanci po výběhu z rohu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Broněk Bryson a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Malínek; hráči v poli: Michal Vařeka, Daniel Venouš, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Jindřich Kamler
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Jakub Tománek; hráči v poli: Jakub Húšť, Ivan Zajíc, Tomáš Horák, Lukáš Adámek, Tomáš Březík