3:2
2:4
- : -

TJ Lokomotiva Louny - Florbal Sokolov 8:10
7. Ladislav Pleyer, 12. Jakub Laurich, 15. Aleš Linka, 27. Josef Helšus, 28. Aleš Linka, 31. Lukáš Láník, 45. Aleš Linka, 53. Lukáš Láník - 5. Jan Šafránek, 8. Patrik Slezák, 18. David Ladžon, 20. Stanislav Hykš, 30. Matouš Tesař, 32. Petr Kleiner, 47. Petr Kleiner, 48. Pavel Batista, 51. Patrik Slezák, 52. Petr Kleiner; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Tomáš Gieszmann 27 - Ondřej Heimerle 32; po třetinách: 3:4, 3:2, 2:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Vyrovnané utkání nabídlo mnoho gólů, po zajímavé přestřelce se nakonec trochu se štěstím radují hosté.
59:59
Komentář trenéra domácích Jiřího Lindnera: Vlastním nedůrazem a školáckými chybami na vlastní polovině jsme soupeři doslova darovali tři body. I přes tlak, který jsme dokázali vyvinout v závěru, si sokolovští hubený náskok pohlídali. Přejeme šťastný návrat domů. Dnes jsme bohužel početné publikum nepotěšili, o nápravu se pokusíme hned v příštím utkání.
58:19
Vyloučen hráč Patrik Slezák družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
58:00
Vyloučen hráč Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za držení.
56:58
Vyloučen hráč Milan Čížek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
53:16
Timeout TJ Lokomotiva Louny
52:41
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Láník, asistoval Aleš Linka (8:10).
51:46
Vyloučen hráč Patrik Slezák družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:17
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Kleiner, asistoval Štěpán Mosler (7:10).
50:53
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Slezák, asistoval Patrik Soukup (7:9).
47:33
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Štěpán Mosler (7:8).
46:05
44:31
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Milan Čížek (7:6).
40:00
40:00
31:02
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Kleiner, asistoval Pavel Batista (6:6).
30:38
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Láník, asistoval Pavel Bezrouk (6:5).
29:50
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matouš Tesař, asistoval Patrik Soukup (5:5).
28:59
Vyloučen hráč Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
27:04
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Martin Marek (5:4).
26:54
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Josef Helšus, asistoval Pavel Bezrouk (4:4).
20:00
20:00
19:36
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Stanislav Hykš, asistoval Marek Novák (3:4).
17:22
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil David Ladžon, asistoval Patrik Soukup (3:3).
17:12
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
15:21
Vyloučen hráč Michal Bočánek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hra rukou.
14:30
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Lukáš Láník (3:2).
11:49
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Laurich, asistoval Michal Fürstl (2:2).
07:32
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Slezák, asistoval Pavel Batista (1:2).
06:45
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Ladislav Pleyer, asistoval Milan Čížek (1:1).
04:40
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Šafránek, asistoval Patrik Soukup (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Matouš Tesař, Luděk Lejba, Pavel Batista, Štěpán Mosler, Petr Kleiner
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Tomáš Gieszmann; hráči v poli: Milan Čížek, Jan Herink, Lukáš Láník, Martin Marek, Aleš Linka