3:1
2:1
- : -

OLYMP FLORBAL - FBC ROKYCANY 5:4
21. Ivan Petr, 23. Ivan Petr, 38. Dan Moravec, 45. David Jurášek, 47. Václav Lauda - 15. Jakub Svejkovský, 17. Jakub Svejkovský, 27. Lukáš Bendek, 53. Martin Fiala; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Filip Hejtík 25 - Jan Barna 24; po třetinách: 0:2, 3:1, 2:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů : Bojovné utkání z obou stran. Malá střelecká produktivita a nevyužití hry 6 na 4 v posledních 2 minutách nás stály bod v tomto utkání. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích JK : Jsme rádi za tři body, i když přes výraznou dominanci na míčku si představujeme lepší produktivitu v zakončení. Bohužel místo toho jsme rozehráli zvonko hru za gólmanem hostí. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu.
58:14
Tlak Rokycan končí vyloučením na straně domácích.
58:13
Vyloučen hráč Ivan Petr družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost.
54:09
Rokycany zvýšily aktivitu a lehce ,,zlobí,,
52:40
No tak to byla rychle využitá přesilovka. Jedeme dál
52:39
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Martin Štván (5:4).
52:29
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
51:24
Moravec vyslal neskutečnou střelu bekhendem. Pro změnu břevno.... Tohle si gól zasloužilo, škoda....
48:23
Teď hosty, pro změnu, zachraňuje tyč
48:19
Ivan v obří šanci, hostující hráč se štěstím blokuje
46:04
Velmi rychlá akce v podání Juráška a Laudy. Olymp navyšuje vedení a dále buší do rokycanského bloku
46:03
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Václav Lauda, asistoval David Jurášek (5:3).
44:54
Denemark rozjel krásnou akci, na jejímž konci je Jurášek s Thomou. Domácí konečně ve vedení.
44:53
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Jurášek, asistoval Dalibor Thoma (4:3).
39:20
Olymp zatím s přehledem brání. Doufejme, že to vydrží.
38:31
Vyloučen hráč David Jurášek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
38:12
Další střela na bránu, tentokrát hosty zachraňuje tyč
37:23
Chodl vyslal nepříjemnou střelu, kterou navíc tečoval Moravec. Olymp srovnává
37:22
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Dan Moravec, asistoval Filip Chodl (3:3).
36:02
Olymp stále aktivnějším týmem,
32:59
Hráči hostů v obranném bloku. Velmi pomáhají svému gólmanovi blokováním střel. Těžké se prosadit
30:30
Další dobrá šance Olympu, bohužel opět bez branky.Doufejme, že se to brzy zlomí.
28:17
Hejtík neskutečně zachránil Olymp od další inkasované branky
26:47
GÓL ROKYCAN. Olymp již v pěti. Bohužel nedostoupení hráče u mantinelu znamená vedení hostů
26:46
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Boháč (2:3).
24:43
Vyloučen hráč Dalibor Thoma družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za špatné střídání.
22:22
Moravec svým důrazem donutil soupeře faulovat, z následující standartky předložil Ivanovi tutovku, ten se nemýlí. Začínáme od nuly.
22:21
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval Dan Moravec (2:2).
20:55
Ivanův výběh od mantinelu znamená snížení hned z kraje druhé části
20:54
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval Jan Denemark (1:2).
16:40
Bohužel i další slabší chvilka domácích znamená gól v jejich síti. I takový je florbal......
16:39
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský bez asistence (0:2).
14:34
Z čista jasna tu máme gól Rokycan. Po menší chybě domácích přichází okamžitý trest
14:33
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský bez asistence (0:1).
13:55
Olymp opět tlačí, góly však nepřichází
13:10
Rokycany po delší době u balónku díky standartce
10:40
Olymp na hřišti dominuje avšak bez gólového úspěchu, Rokycany hrozí pouze z protiútoků a to spíše výjimečně
08:35
Domácí si tvoří pěkné šance, chybí však přesnost v zakončení
07:31
Trpělivá kombinace domácích, zakončená pěknou střelou Juráška, gólman se štěstím chytá
05:09
Pěkná kombinace domácích, střela však mimo....
03:17
Pěkná střela Moravce, Ivan před bránou doráží, úspěšnější však hostující gólman
01:48
V první šanci utkání domácí Ivan z otočky, bohužel mimo bránu.
00:01
V dnešním zápase se domácí pokusí napravit zaváhání ze soboty
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Jan Barna; hráči v poli: Daniel Mikulič, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Martin Fiala, Martin Štván
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Václav Lauda, Jan Denemark, David Nesnídal, David Jurášek, Dalibor Thoma