5:1
2:0
- : -

Hippos Žďár n/S. - PSKC Okříšky-MoBu 8:2
14. Vít Karásek, 23. Vít Petříček, 25. Jan Lukeš, 26. Filip Dvořák, 37. Jan Lukeš, 40. Vít Karásek, 41. Vojtěch Haman, 57. Vít Karásek - 20. Adam Ampapa, 30. David Taflíř; rozhodčí: Miloš Janda - Zdeněk Rada; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Tomáš Růžička 18 - Lukáš Doležal 16; po třetinách: 1:1, 5:1, 2:0;
60:00
59:59
Střely: Hippos-4, Okříšky-7
59:59
Komentář domácího trenéra Filipa Dvořáka: Osm branek jsme měli dát v průběhu první části, ale co my neproměníme, nad tím zůstává rozum stát. Jsme rádi za body, ale na výkonu furt vidím hodně nedostatků. Děkuji soupeři a divákům, kterým jsme snad nabídli lepší podívanou než včera.
59:59
Komentář hostujícího trenéra: První třetina byla oboustranně ospalá. V druhé ani ve třetí jsme nebyli vůbec schopni se do zápasu dostat. Náš zmar podtrhla nevyužitá přesilovka v závěru utkání 5 na 3 a soupeř zaslouženě vyhrál. Díky soupeři za zápas.
59:22
Hippos zvládl oslabení a je opět v plném počtu.
57:22
Vyloučen hráč Jan Lukeš družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
57:22
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
57:22
Teď bude muset Hippos ubránit přesilovku 5 na 3. Okříšky se pokusí snížit stav utkání.
56:10
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Karásek, asistoval Vít Petříček (8:2).
56:10
Hippos se dostal do brejku 3 na 1 a po nahrávce Petříčka vstřelil dnes už jeho třetí gól Karásek.
55:25
Parádní uvolnění teď předvedl Denk (Hippos) následná střela byla však nepřesná.
54:40
Okříšky lehce polevili a hra se přesouvá na jejich obrannou polovinu.
52:30
Okříšky teď tlačí Hippos a snaží se ohrozit bránu.
51:30
Hra se přelévá ze strany na stranu. Ale žádné velké ohrožení brány se nekoná.
49:00
Z dálky napřáhl Hrubý , střela sviští nad bránu.
47:00
Chyba v rozehrávce Hipposu vyústila v brejk Okříšek 3 na 2. Naštěstí se Růžička předvedl s pěkným zákrokem.
45:00
Hra se po vstřeleném gólu zklidnila- hráči se nikam neženou.
43:05
Pěkný zákrok teď předvedl gólman Okříšek po tvrdé střele Hamana.
42:50
Hippos znovu zahájil svoji kombinační a vyčkávací hru.
40:39
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Vít Karásek (7:2).
40:39
Hned z prvního útoku Hippos skóruje a zvyšuje vedení.
40:00
40:00
Úvodní buly opět vyhrál Hippos a hned se snaží o útok.
40:00
39:59
Střely: Hippos-14, Okříšky-7.
39:12
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Karásek, asistoval Vojtěch Haman (6:2).
38:40
Další pěkný zákrok Růžičky , dnes mu to opravdu jde .
36:19
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Lukeš, asistoval Filip Dvořák (5:2).
36:19
Po přihrávce Dvořáka F. se do prázdné brány trefuje Jan Lukeš a připisuje si tak druhý gól v utkání. Dnes to opravdu vypadá, že by ten hattrick mohl zopakovat.
35:38
V posledních minutách se Hippos snaží o rychlou kombinaci a přenášení hry ze strany na stranu.
32:30
Nyní měl Hippos obrovské štěstí skrytá střela skončila na tyči brány.
31:50
Nádherné uvolnění Kotačky končí zákrokem Růžičky.
29:35
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil David Taflíř bez asistence (4:2).
29:35
Taflíř tvrdou backhandovou ránou do horní rohu brány snižuje stav na 4:2.
27:40
Hippos jakoby umlčel snahy Okříšek a dál pokračuje v útočné hře.
25:00
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Vít Karásek (4:1).
25:00
Teď se nám tady roztrhl pytel s góly během minuty se Hippos dostává do tří brankového rozdílu.
24:29
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Lukeš, asistoval Michal Hrubý (3:1).
24:29
Jan Lukeš se prosazuje poté, co tečoval střelu Hrubého. Doufáme, že se mu podaří zopakovat hattrick z minulého týdne.
24:15
Růžička si připisuje další zákrok poté, co lapil střelu od půlící čáry.
22:05
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Petříček, asistoval Ondřej Dvořák (2:1).
22:05
Hippos se po střele Petříčka dostává opět do vedení.
22:00
Teď jsme měli na hřišti dva míčky poté, co se asistenti nedohodli a oba hodili míček do hřiště.
20:00
20:00
Úvodní buly vyhrál Hippos , ale po odrazu od nohy jednoho z obránců se dostává k míčku tým Okříšek.
20:00
19:59
Střely: Hippos-6, Okříšky-6.
19:27
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Adam Ampapa, asistoval Jan Trnka (1:1).
19:27
Po střele Ampapy se podařilo Okříškám vyrovnat.
19:00
Hráči jakoby už čekali na konec třetiny. Pouze stojí a jen si nahrávají.
16:35
Další skvělý zákrok předvádí gólman Okříšek po střele Hrubého.
14:40
Pěkná střela Krause končí v rukách gólmana Okříšek.
13:47
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Karásek, asistoval Libor Denk (1:0).
13:47
Hippos se dostává do vedení po střele Karáska mezi nohy gólmana.
13:14
Hipposu se nepodařilo využít přesilové hry a Okříšky jsou opět v plném počtu.
12:30
Nádherná střela Dvořáka O. z půlky hřiště, bohužel skončila na břevně brány.
11:14
Vyloučen hráč Adam Ampapa družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za držení.
11:14
A máme tu první přesilovku. Uvidíme, co si Hippos připravil.
09:30
Oba týmy se snaží hrát spíše na brejky a vyčkávají na chybu soupeře.
07:40
Asistenti mají práci poté co při souboji v rohu spadly mantinely.
06:30
Teď měl na hokejce gól Karásek, ale z dobré pozice míjí.
05:10
Ani na druhé straně se nemusí gólman nudit . Hippos se snaží ohrozit ze všech stran.
04:00
Růžička v bráně Hipposu si zapisuje první hezký zákrok poté, co skočil a míček lapil.
03:10
A máme tu první potíž s míčkem. Hráč Okříšek na něj omylem šlápnul, a tak se musel míček měnit.
01:40
První minuty utkání jsou rozkoukáním pro oba týmy. Přihrávky jsou zatím nepřesné a týmům se nedaří ohrozit branku soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miloš Janda a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů PSKC Okříšky-MoBu: brankář: Lukáš Doležal; hráči v poli: Luboš Kuchyňa, Tomáš Kotačka, Jan Trnka, Adam Ampapa, David Taflíř
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Tomáš Růžička; hráči v poli: Jiří Příhoda, Filip Dvořák, Vít Karásek, Vojtěch Haman, Vít Petříček
00:00
Vážení diváci , vítáme vás u dnešního utkání, kde se proti sobě postaví Hippos a Okříšky.