0:4
2:3
- : -

FK Slovan J.Hradec - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 2:9
46. Ondřej Šimek, 55. Jan Procházka - 5. Jakub Mikolášek, 19. Filip Štědrý, 21. Filip Štědrý, 26. Pavel Šimeček, 35. Lukáš Zápal, 40. Lukáš Zápal, 47. Lukáš Zápal, 50. Jakub Mikolášek, 53. Ondřej Baroch; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 207; zásahy brankářů: Petr Toman 10 - Jiří Cisler 11; po třetinách: 0:2, 0:4, 2:3;
60:00
Komentář trenéra domácích: Gratulujeme soupeři k výhře a přejeme šťastnou cestu domů. Dnes se ukázal rozdíl herní třídy mezi oběma soupeři. Děkujeme divákům za bohatou návštěvu, našemu Ultras za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostí: Vyjma cesty to byl famózní zápas. Domácí uspořádali utkání suprově, diváci parádní. Náš výkon maximálně koncentrovaný a týmový! Pro domácí až příliš krutý výsledek. Děkujeme za zápas a těšíme se na odvetu.
60:00
59:30
Nepřehledná situace před domácí brankou, Toman míček vykopává do rohu.
59:00
Posledních šedesát sekund třetí třetiny a téměř jistě i utkání.
58:32
Teď to hosté s kombinací skoro až přehnali, stav se tak nemění.
57:53
Další střela stejného hráče, razance stejná, avšak jen do brankaře.
54:53
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Procházka, asistoval Martin Novák (2:9).
54:53
Procházka dělovkou z nějakých 10 metrů přesně, využitá přesilovka.
53:47
Kombinace přinesla jedovku Jindry, Cisler předloktím vyráží.
53:09
Vyloučen hráč Vojtěch Bistrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:09
Teď nevím, proč vyloučení domácích hráčů byla dle trenéra hostí v pořádku, ale stejné přestupky jeho hráčů čisté. Vysvětlí to někdo?
52:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Pavel Šimeček (1:9).
52:18
Teď už s tím ale nic dělat nemohl, Baroch se z první do prázdné nemýlil.
51:47
A další jeho úspěšný zákrok.
50:52
Toman tváří v tvář proti Zápalovi úspěšnější.
49:45
Odhady nelhaly, dnešní utkáí sleduje 207 diváků. Děkujeme!
49:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Konrady (1:8).
49:17
Mikolášek to měl do prázdné jednoduché...
46:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Zápal, asistoval Lukáš Pilík (1:7).
46:35
Plzeň ale opět odskakuje, nešťastný moment Tomana...
45:46
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jakub Jindra (1:6).
45:46
Následně stejný hráč poslal míček za branku Šimkovi, ten z otočky koriguje.
45:13
Jindra to zkoušel z úhlu, brankář hostí připraven.
44:12
Timeout FK Slovan J.Hradec
44:12
Porada domácích, co uvidíme ve zbylé čtvrthodince?
43:54
Ta nic nepřinesla a tak hrajeme v normálním počtu hráčů.
42:42
Hosté v plném počtu, chvilku budou mít výhodu přesilovky.
41:54
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za držení.
41:54
Sporná situace končí vyloučením domácího hráče č. 14. Ten je u nás dneska podruhé.
41:39
Střely jsou, góly však nikoliv...
40:42
Vyloučen hráč Jan Žák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:42
Žák to s důrazem přehnal a domácí mají výhodu hráče navíc.
40:11
Na druhé straně také nepřesná střela po brejku.
40:04
A jdeme na poslední část. Podaří se domácím se stavem něco udělat? Začínají zajímavou standardkou, Šuranský těsně minul.
40:00
40:00
Druhá třetina opět pro hosty, nyní s ještě výraznějším rozdílem.
40:00
39:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Zápal, asistoval Ondřej Baroch (0:6).
39:34
Hosté teď z brejku rozebrali domácí obranu a ujímají se šestigólového vedení.
39:00
Poslední minuta druhého dějství.
38:28
Standardka z nějakých 15 metrů pro domácí nic nepřinesla.
38:10
Hosté kombinují po obvodu útočné poloviny.
37:01
Stloukal zastaven za cenu neodpískaného faulu, na míčku tak hosté.
34:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Zápal, asistoval Stanislav Fencl (0:5).
34:07
Domácí oslabení zvládli s přehledem, poté i několikrát ohrozili branku soupeře, avšak další branku inkasují právě oni.
31:00
Domácí ve čtyřech vzdorují statečně, soupeře k ničemu nepustili. Půlka přesilovky pryč.
30:00
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
Tejnor to teď s důrazem přehnal a máme tu první vyloučení dnešního utkání.
28:59
Po další ztrátě domácích backhandem zakončoval Zápal, Toman připraven.
25:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Filip Blažek (0:4).
25:41
Toto už nevypadá dobře.
25:00
Obraz hry celkem odpovídá první třetině, kombinace obou celků a následné ztráty při přechodu.
23:01
Karas vybojoval míček pro domácí.
21:34
Procházka teď naplno do útoku, trefuje pouze brankařovu masku.
20:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Filip Blažek (0:3).
20:46
To není úplně optimální začátek třetiny...
20:01
Miniutkání je u konce, nyní zpátky k Divizi. Míček na vhazování ukořistil Štědrý.
20:00
20:00
Po první třetině jsou jistě spokojenější hosté, domácí však také měli spoustu nebezpečných šancí. O přestávce se po místní palubovce prohání potěr Slovanu, sledujeme zajímavé utkání i kombinace!