2:1
3:4
1:0

Florbal Ústí B - FBC DDM Kati Kadaň 7:6p
11. Filip Kučaba, 22. Jakub Koník, 29. Jindřich Grosse, 42. Filip Kučaba, 46. Filip Kučaba, 51. Filip Kučaba, 65. Leoš Nergl - 17. Martin Žemlička, 26. Michal Šnábl, 44. Petr Ungermann, 51. Martin Žemlička, 53. Petr Chládek, 60. Petr Chládek; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 5:5; využití: 2:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Jan Hrstka 14 - Ondřej Janůšek 17; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:4, 1:0;
64:37
64:59
komentar trenera hosti: Musim pochvalit kluky, za to jak pristoupili k zapasu oproti vcerejsku v Teplicich. Mlady musim pochvalit, jak dneska makali. Skoda zaveru, ale to uz se po zraneni jen dohravalo. Priste musime takto hrat po cely vikend.
64:59
Komentář vedoucího domácích p. Grosse: "Do 50. minuty jsme převáděli výkon na úrovni role 6, místy role 7. Takovéhle nastavení pozitivních lídrů zaslouží pochvalu. Díky opravenému Cappymu jsme byli i produktivní a Attilka nás držel. Bohužel poslední 10 minut nás kluci z Kadaně takzvaně overgrow. Prodloužení ale zvládnuto. Přejeme brzké uzdravení! Díky všem."
64:37
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Filip Kučaba (7:6).
61:19
Vyloučen hráč Lukáš Fiala družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
60:00
60:00
59:58
Timeout Florbal Ústí B
59:53
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Chládek z trestného střílení (6:6).
52:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Chládek, asistoval Erik Štěrba (6:5).
52:33
Vyloučen hráč Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za špatné střídání.
51:41
Vyloučen hráč Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
50:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Žemlička, asistoval Michal Šnábl (6:4).
50:16
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Adam Nikolič (6:3).
45:14
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Jakub Koník (5:3).
44:20
Vyloučen hráč Erik Štěrba družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
43:32
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Ungermann, asistoval Tomáš Fiala (4:3).
41:59
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba bez asistence (4:2).
40:00
40:00
37:15
Vyloučen hráč Jan Čermák družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
34:04
Vyloučen hráč Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
28:29
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse bez asistence (3:2).
25:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Michal Šnábl, asistoval Tomáš Fiala (2:2).
21:44
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Koník, asistoval Leoš Nergl (2:1).
20:00
20:00
19:59
Vyloučen hráč Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
16:13
Vyloučen hráč Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
16:05
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Žemlička, asistoval Erik Štěrba (1:1).
13:28
Vyloučen hráč Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za blokování hokejky.
10:26
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Jiří Strnad (1:0).
01:29
Vyloučen hráč Leoš Nergl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Ondřej Janůšek; hráči v poli: Dominik Šebek, Roman Šatánek, Jiří Prokop, Lukáš Pardubský, Robert Sándor
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Adam Nikolič, Leoš Nergl, Patrik Šredl, Jindřich Grosse, Hynek Nikolič