4:2
7:2
- : -

Panthers Praha B - FBC Slavia Praha 15:5
4. Petr Škoda, 6. Marco Lombino, 12. Štěpán Hanzl, 14. Marco Lombino, 29. Marco Lombino, 36. Matěj Lubenský, 39. Josef Zelinka, 40. Štěpán Hanzl, 44. Marco Lombino, 45. Jan Tvrdek, 46. Matěj Dopita, 47. Marco Lombino, 51. Petr Škoda, 57. Matěj Lubenský, 58. Petr Škoda - 19. Martin Fojtík, 33. Jakub Puciow, 36. Martin Fojtík, 52. Vojtěch Šafář, 54. Martin Kostřica; rozhodčí: Tomáš Joska - Antonín Keprta; vyloučení: 4:5; využití: 4:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Kobza 20 - Petr Kabelka 29; po třetinách: 4:1, 4:2, 7:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Ondřeje Otáhala: "Dcera Andrejka má 3900 gr, 53 cm, řádně jsme to oslavili a ještě oslavíme.Florbal nás dnes nezajímal, jsou důležitější věci na světě. Děkujeme soupeři za utkání."
60:00
Vyjádření trenéra domácích (Lukáš Jenšík): “Dnes pohlídané utkání. Hodně gólů, ale i zbytečných vyloučení. Diky za zápas.”
60:00
59:35
Vyloučen hráč Roman Malík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
57:52
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Petr Škoda, asistoval David Polcar (15:5).
56:34
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Jan Tvrdek (14:5).
53:02
Vlastní branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Kostřica (13:5).
52:27
Timeout FBC Slavia Praha
52:27
Vyloučen hráč Štěpán Hanzl družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
52:27
Vyloučen hráč Marco Lombino družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
51:49
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář bez asistence (13:4).
50:14
50:08
Vyloučen hráč Petr Bína družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
46:59
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Marco Lombino bez asistence (12:3).
45:39
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Dopita, asistoval Matěj Lubenský (11:3).
45:15
Vyloučen hráč Petr Bína družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
44:21
Vyloučen hráč Martin Fojtík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:00
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jan Tvrdek, asistoval Matěj Kříž (10:3).
43:02
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Marco Lombino, asistoval Jaroslav Janoušek (9:3).
40:00
40:00
39:58
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval Jaroslav Janoušek (8:3).
38:47
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Josef Zelinka, asistoval Matěj Dopita (7:3).
35:49
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Matouš Doubek (6:3).
35:06
Vyloučen hráč Vojtěch Šafránek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
35:00
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Lubenský, asistoval David Polcar (6:2).
34:21
32:58
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Puciow, asistoval Martin Fojtík (5:2).
28:44
20:42
Vyloučen hráč Štěpán Hanzl družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
18:38
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík bez asistence (4:1).
13:30
11:45
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval David Polcar (3:0).
05:10
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Marco Lombino, asistoval Štěpán Hanzl (2:0).
03:54
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Petr Škoda, asistoval Vojtěch Šafránek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Joska a Antonín Keprta.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Petr Kabelka; hráči v poli: Jakub Kamberský, Matouš Doubek, Martin Fojtík, Petr Bína, Vojtěch Šafář
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: Jaroslav Janoušek, Štěpán Hanzl, Matěj Lubenský, Jan Tvrdek, Adam Jebousek