4:0
0:4
- : -

FBC Kutná Hora - FBC Česká Lípa B 6:4
10. Václav Rejna, 19. Jiří Petrásek, 23. Lukáš Vojtěch, 24. Jan Dus, 37. Jiří Schwarz, 38. Lukáš Staňo - 50. Jan Dudek, 52. Jakub Knespl, 57. Pavel Pešír, 58. Marek Dzierža; rozhodčí: Martin Pavlík - Martin Kněžík; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 16 - Vojtěch Nechvíle 26; po třetinách: 2:0, 4:0, 0:4;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: FBC Kutná Hora - 11, FBC Česká Lípa B - 9
60:00
Střely celkem: FBC Kutná Hora - 32, FBC Česká Lípa B - 20
60:00
Komentář vedoucího hostů: Je velká škoda, že jsme začali hrát v posledních 5 minutách zápasu. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Po dobře odehraných prvních dvou třetinách jsme přestali hrát. Chyběla nám zodpovědnost, klid na hokejce a týmová kompaktnost. Naštěstí soupeř nedokázal dotáhnout náš náskok a z víkendu tak máme 5 vydřených bodů. Děkujeme divákům a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
57:52
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Marek Dzierža, asistoval Jan Bureš (6:4).
56:10
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Pavel Pešír, asistoval Jan Petříček (6:3).
53:19
Vyloučen hráč Tomáš Hudík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za držení.
51:49
Timeout FBC Kutná Hora
51:49
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jakub Knespl, asistoval Pavel Pešír (6:2).
49:41
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
49:41
Vyloučen hráč Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
49:06
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Dudek, asistoval Petr Pirunčík (6:1).
48:22
Vyloučen hráč Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
46:27
Timeout FBC Česká Lípa B
46:27
Vyloučen hráč Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: FBC Kutná Hora - 11, FBC Česká Lípa B - 6
40:00
38:38
Vyloučen hráč Petr Pirunčík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
37:00
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Staňo, asistoval Václav Rejna (6:0).
36:33
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Jan Dus (5:0).
31:51
Vyloučen hráč Petr Listík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
23:37
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus z trestného střílení (4:0).
22:53
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Vojtěch, asistoval Petr Listík (3:0).
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: FBC Kutná Hora - 10, FBC Česká Lípa B - 5
20:00
18:24
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Petrásek, asistoval Václav Rejna (2:0).
13:50
Vyloučen hráč Jan Martínek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
09:17
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Václav Rejna, asistoval Jan Martínek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pavlík a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Nechvíle; hráči v poli: Jan Bureš, Jan Petříček, Jakub Knespl, Petr Pirunčík, Pavel Pešír
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Petr Listík, Václav Rejna, Lukáš Vojtěch, Jiří Petrásek, Jan Dus