0:0
4:3
- : -

Florbalová škola Plzeň A - FBC Štíři Č. Budějovice B 7:3
14. Vojtěch Beneš, 18. Kryštof Lehečka, 20. Ondřej Budek, 42. Ondřej Valíček, 48. Václav Kaše, 55. Matěj Petrović, 60. Kryštof Lehečka - 46. Petr Žáček, 52. Petr Žáček, 54. Jakub Vojáček; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Šimek; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Filip Šik 23 - Lukáš Bicek 23; po třetinách: 3:0, 0:0, 4:3;
60:00
Komentář trenéra hostů: FBŠ zasloužená výhra zkušenostmi a florbalovostí. Zápas se rozhodl v první třetině, kdy jsme nedodržovali naše taktické pokyny. Druhá třetina si troufám říci, že jsme byli mírně lepší, ale bez branek. FBŠ zkušeně vstoupila do třetí třetiny a při našem nádechu na 5:3 přišel zářez, který rozhodl zápas. Gratulace!
60:00
Komentář trenéra domácích: Zápas se rozhodl v první třetině, kdy jsme zodpovědným a týmovým výkonem přehráli soupeře. Od druhé třetiny nás soupeř více napadal a nedařila se nám rozehrávka. Jsme však rádi za 3 body a přejeme soupeři šťastnou cestu domů!
60:00
59:52
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Jakub Vandák (7:3).
54:05
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Petrović, asistoval Kryštof Lehečka (6:3).
53:55
Vyloučen hráč Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
53:55
Vyloučen hráč Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
53:55
Po faulu následovalo nevybíravé chování k rozhodčímu a uvidíme tak dokonce přesilovku 5 na 3 pro domácí
53:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Tomáš Zelinka (5:3).
52:43
Timeout Florbalová škola Plzeň A
52:43
Logicky přichází Timeout ze strany domácích
51:50
Budějovice jsou nyní lepším týmem na hřišti, nehodlají se zřejmě smířit s prohrou a tlačí domácí
51:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Petr Žáček, asistoval Lukáš Svintek (5:2).
50:09
Hosté napadají stále výš a výš a FBŠ si neví rady s tímto vysokým presingem
48:50
Likvidační zákrok vysokou holí nyní předvedl Jonáš Janata, rozhodčí však zůstávají chladní
47:37
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
47:37
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Václav Kaše, asistoval Bořek Ozom (5:1).
47:37
Navzdory tlaku hostí střílí gól Václav Kaše
46:50
Hosté přikládají pod kotlem!
45:37
Hosté snižují a můžeme se ještě těšit na pořádné drama!
45:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Petr Žáček, asistoval Zdeněk Valdauf (4:1).
41:38
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Valíček, asistoval Filip Tábořík (4:0).
40:00
40:00
39:56
V závěru druhé třetiny vidíme na hřišti dvě zranění. Konkrétně hráči Lehečka a Surák
29:39
Pohár přetekl! 2 minuty za blokování hole si nyní odsedí hostující hráč s číslem 81 - Slepička
29:25
Vyloučen hráč Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za blokování hokejky.
28:25
Na balonku jsou více domácí hráči, hosté se naopak zatahují více na svojí polovinu a začínají být stále více nervózní
26:20
Hosté nyní nevyužili dvě obrovské příležitosti na snížení skóre
24:35
Obě strany hrají opět vyrovnaně a čekají na chyby soupeře
20:49
Hosté vypadají, že nechtějí nechat body v Plzni zadarmo!
20:00
20:00
19:51
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Kryštof Lehečka (3:0).
19:51
9 vteřin před koncem se ještě stihl trefit Ondřej Budek!
19:15
Necelou minutu před koncem to vypadá, že již další branky nepadnou a do šaten se tak půjde za stavu 2:0 pro domácí.
17:43
Nekompromisní střela z dálky Kryštofa Lehečky posouvá domácí do dvou gólového vedení!
17:34
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Matěj Surák (2:0).
16:35
Výborným únikem se teď blýskl Bořek OZOM!
15:15
Domácí stále pokračují v tlaku, dokážou si s tím hostující Budějovice poradit?
13:30
Šťastný gol pro domácí tým, největší důraz na brankovišti prokázal Vojtěch Beneš a posílá FBŠ do vedení!
13:26
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Vojtěch Beneš, asistoval Ondřej Valíček (1:0).
09:35
Domácí se nyní dostali do prvního většího tlaku ale hosté dokázali odolat
05:45
Velkou šanci měl nyní domácí tým, Budek však z prostředka hřiště minul!
05:10
Utkání je zatím velice vyrovnané, oba týmy se snaží hrát aktivně a netvořit chyby
01:00
Zápas započal a oba týmy se prezentují aktivní hrou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Jakub Šimek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Lukáš Bicek; hráči v poli: David Caha, Václav Bíca, David Štěpka, Martin Vacek, Vít Strouhal
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň A: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Václav Kaše, Kryštof Lehečka, Bořek Ozom, Ondřej Budek, Matěj Surák