4:1
1:1
- : -

FTC Vysoké Mýto - FBK Piráti Sokol Chrudim 9:4
5. Martin Kadavý, 7. Martin Kadavý, 10. Martin Kadavý, 16. Adam Kobr, 25. Martin Kadavý, 29. Milan Koubek, 32. Jiří Unzeitig, 38. Martin Kadavý, 49. Jiří Unzeitig - 6. Lukáš Pavuk, 19. Jan Buhr, 32. Petr Kučera, 49. Pavel Holan; rozhodčí: Jitka Romančáková - Martin Trnka; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 126; zásahy brankářů: Václav Musel 41 - Roman Vítek 46; po třetinách: 4:2, 4:1, 1:1;
60:00
Střely: VM 18 - 17 CHRUDIM
60:00
Komentář trenéra hostí: Dokud nepochopíme, že týmová hra se hraje s absolutním nasazením každého hráče, tak v této soutěži budem pouze pro ostudu. Gratulujeme soupeři k vítězství, zasloužil si ho. Zároveň se omlouváme rozhodčím za nevhodné komentáře na cokoli, co se odehrálo na hřišti. Děkujeme
60:00
Komentář trenéra domácích: Zodpovědný výkon celého týmu, výborná hra dozadu, maximální soustředěnost na zápas, nám jasně ukazuje cestu, kterou chceme jít. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
58:25
S blížícím se koncem utkání, hráči hostí zaujmuli obrannné postavení a snaží se využívat protiútoků
57:22
Skvělá příležitost pro Scháněla, který rozehrál na Kadavého, po jehož střele následovala horní tyč brány
53:42
Hráč hostí Petr Kučera, je výraznou ikonou svého týmu a je radost sledovat jeho hru, když nastoupí na hrací plochu
53:05
Kobr mohl dávat do prázdné, bohužel dostal nahrávku na paty a nestačil reagovat
51:05
Hra je zase zpět, tam kde byla, vyrovnané síly působí i za velmi nepříznivého stavu pro hostí, za snahu a fyzickou sílu, kterou dávají do zápasu jim patří velká pochvala
49:40
Ovšem od posledního vstřeleného gólu jsou hosté mírně lepším týmem
49:05
Skvělí delfínek Václava Musela v bráně domácích, znamená že se do útoku opět valí hráči Vysokého Mýta
48:29
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Pavel Holan, asistoval Tomáš Jelínek (9:4).
48:08
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Adam Kobr (9:3).
46:18
Nepochopitelný zkrat hráče Chrudimi, kdy přehodil jednoho z domácích daleko za mantinel zůstal bez trestu
45:11
Vyloučen hráč Roman Kadleček družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
44:13
Chrudim utvořila na půlce trojčlenný val a rychle kombinuje, Vysoké Mýto má zatím problém držet krok s touto taktikou hry
41:02
Hra začíná ve třetí části pěkně z ostra za pozdní dostavení domácího týmu po přestávce si jde sednout Vilímek na trestnou
40:00
Vyloučen hráč Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
39:59
Střely: VM 21 - 13 CHRUDIM
39:36
Vysoké Mýto ovládá poslední dvě minuty druhé části a nepouští soupeře do větších akcí
37:48
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Adam Kobr (8:3).
37:19
Jakub Kofroň z Chrudimi, předvedl rychlé nohy a výbornou techniku, když do úhlopříčky utekl čtyřem hráčům, ale poslední ho zastavil
36:40
Domácí získali výhodu třetí přesilovky, jednu již proměnili a i v této si vytvářejí zajímavé šance, ale až nezdravě otevírají dveře do obrany
35:39
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:26
Vysoké Mýto získává zajímavou střeleckou pozici, při volném úderu, ale s míčem zajel Vojta Pavlák pouze do rohu, kde vybojoval další faul
31:59
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Jakub Kofroň (7:3).
31:31
Skvělá teč vysokomýtského střelce Martina Kadavého, bohužel nad bránu
31:01
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Milan Koubek (7:2).
30:46
A domácí brankář musel opět v akci, tentokrát vyráží helmou
28:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (6:2).
25:24
Skvělou atmosféru vytváří domácí fanoušci, kteří jsou velmi dobře slyšet, velká pochvala patří i sedmi statečným mladíkům, kteří se chopili bubnů a nestydí se povzbudit svůj tým
24:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Michael Sháněl (5:2).
23:46
Výborný Rozlivka zakročil, při náhozu hostí
21:55
Vzájemné vyloučení za hrubost vyvolalo mírné pobouření u hráčů Chrudimi, kteří jsou ve hře čtyři na čtyři, o to více aktivnější a agresivnější
21:15
Vyloučen hráč Jiří Unzeitig družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
21:15
Vyloučen hráč Lukáš Pavuk družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost.
18:35
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jan Buhr, asistoval Daniel Brtnický (4:2).
17:28
Chrudim si vytváří zajímavé šance, ale zatím nenašli ideální recept na zatím výborně chytajícího Václava Musela
15:39
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (4:1).
13:52
Útočný faul Martina Kadavého, míče se chopili hosté a opět musel brankář domácích zasahovat
12:31
Nebezpečných střel jsem za přesilovku napočítal pouze tři, ovšem pokud bych měl hodnotit herní projev při přesilovce hostí na výbornou z obou stran
11:17
Chrudim cítí šanci využít přesilovou hru a domácí brankář již musel zasáhnout v nepříjemné blízkosti od brankové čáry, hosté se snaží zaskočit soupeře rychlími přihrávkami a střelou z osmi metrů od brány
10:53
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
10:18
Skóre je zatím příznivější pro hráče domácích, ovšem ve hře výrazně nedominuje ani jeden z celků
09:07
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Milan Koubek (3:1).
07:50
Vyloučen hráč Daniel Brtnický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:06
Úžasné kličky Kuby Kofroně z Chrudimi, nakonec pouze střela do brankáře, ale i tak klobouk dolů
06:07
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval David Šimáček (2:1).
05:59
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Pavuk, asistoval Petr Kučera (1:1).
05:33
Vysoké Mýto není aktivnějším celkem, hra je po všech směrech vyrovnaná
04:07
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Vojtěch Pavlák (1:0).
03:01
S volným úderem si s jistotou poradil domácí brankář Musel a Mýto opět v útoku
02:12
Skvělí blok hostující Chrudimi na polovině hřiště a v šanci Kučera Petr
01:15
Ve velké šanci se ocitla Chrudim, ale hráč nezakončil a Vysoké Mýto se tlačí do protiútoku
00:31
Domácí tým si vytváří první šanci, ale střelu zachytil jeden z obránců hostí
00:01
Úvodní buly patří domácímu celku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Roman Vítek; hráči v poli: Václav Svratecký, Daniel Bořetický, Jakub Kofroň, Petr Kučera, Lukáš Pavuk
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto : brankář: Václav Musel; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Adam Kobr, Jiří Unzeitig, Milan Koubek