3:1
5:4
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - DDM SANEXCZ Děčín IV 9:5
3. Petr Chládek, 23. Jiří Hladík, 32. Petr Ungermann, 39. Petr Ungermann, 44. Lukáš Pardubský, 45. Lukáš Pardubský, 49. Lukáš Pardubský, 58. Jakub Solar, 60. Petr Ungermann - 32. Jakub Věchet, 42. David Matza, 46. Jan Fidler, 54. Tomáš Huslička, 57. Jan Fidler; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Jan Vacín; vyloučení: 4:2 + Petr Bořuta 5 + ČK1; využití: 3:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 34 - Jiří Přeučil 21; po třetinách: 1:0, 3:1, 5:4;
60:00
Střely ve 3. třetině: Kadaň -12, Děčín - 15
60:00
Střely celkem: Kadaň - 29, Děčín - 39.
60:00
komentář trenéra domácích Lukáše Miličky: Klasicky vyhrocené utkání s Děčínem, které jsme zvládli lépe psychicky, ale soupeř k tomu taky jednou dojde, přejeme jim bezpečnou cestu domu. Děkujeme divákům,,rozhodčím a soupeřům,
60:00
Komentář trenéra hostů Zdeňka Vážného: Dnes jsme prohráli kvůli neproměňování šancí. Těšíme se na odvetu k nám do Boru. Děkuji mým klukům a našim fanouškům.
60:00
59:35
Domácí fanoušci chtějí desátý gól.
59:20
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Ungermann, asistoval Lukáš Fiala (9:5).
59:02
Ungermann přestřelil úplně prázdnou ánu.
58:16
Děčín v 6.
57:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jakub Solar, asistoval Martin Žemlička (8:5).
57:58
Ale tuhle krásnou akci domácích přehlédnout nešlo.
56:36
Stalo se toho tolik, ale já nic neviděla.
56:32
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Martin Žáček (7:5).
56:20
Vyloučen hráč Lukáš Milička družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra rukou.
56:20
Vyloučen hráč Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
56:20
Vyloučen hráč Petr Bořuta družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 5 minut za hrubost.
56:20
Vyloučen hráč Petr Bořuta družstva DDM SANEXCZ Děčín IV do konce utkání.
54:59
Děčín byl měl jít co nejdříve do 6.
53:59
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Tomáš Huslička bez asistence (7:4).
53:58
Kadaň ustála i druhé oslabení.
51:51
Děčín dostává ještě šanci dostat se zpět do zápasu.
51:21
Vyloučen hráč Roman Šatánek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za držení.
49:06
Štěpánek opět skvěle lapil šanci Děčína.
48:32
Timeout DDM SANEXCZ Děčín IV
48:32
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Pardubský, asistoval Marcel Kalfiřt (7:3).
48:32
Pardubský taky jede.....
46:42
Děčín ostřeluje bránu Kadaně zprava, zleva, ale Štěpánek drží domácí při vedení.
45:41
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Petr Bořuta (6:3).
45:18
Prokop zkoušel vymíchat Přeučila, ale ten s přehledem lapil.
44:51
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Pardubský, asistoval Martin Žemlička (6:2).
44:35
Už chybí jen málo k tomu, aby se to tu začalo řezat.
44:15
Vyloučen hráč Jiří Petrášek družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
43:51
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Pardubský, asistoval Jakub Solar (5:2).
43:34
Štěrba to zkoušel od modré, ale jen o centimetry minul.
42:34
I Kadaň si dnes může vyzkoušet přesilovku.
42:18
Vyloučen hráč Martin Žáček družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:30
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Jakub Věchet (4:2).
41:30
Proti neviditelné střele, těžko chytat.
40:42
Bořuta svedl sprinterský souboj s Kalfiřtem.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají pro změnu hosté.
40:00
40:00
39:25
Štěpánek svým tělem zatarasil před Vážným svou přední tyčku.
38:46
38:46
Ungermann teda dneska jede...
36:52
Matza v nadějné šanci před bránou minul.
36:40
Utkání se přiostřuje.
35:59
Střely ve druhé třetině: Kadaň - 12, Děčín - 16.
32:45
Přeučil hned třikrát zachránil jasnou gólovou situaci.
31:50
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jakub Věchet, asistoval Jiří Petrášek (3:1).
31:50
Tak na tohle byl i Štěpánek krátký.
31:08
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Ungermann, asistoval Lukáš Pardubský (3:0).
31:08
Krásná akce Kadaně končí gólem Ungermanna.
30:08
Kadaň se zatím statečně drží.
28:50
Vyloučen hráč Petr Ungermann družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:50
A máme tu první přesilovku dnešního zápasu.
27:31
Vlček to zkoušel z vytočení, ale kadaňský trojitý blok neprostřelil.
25:16
Nejdříve pod Štěpánkem záhadně projel míček a minul bránu a hned nato záhadně projel pod Přeučilem a minul bránu.
24:22
Logaj se zkoušel dotírat na Štěpánka, i když měl míček plně pod kontrolou.
23:25
Žemlička se prosmýkl mezi dvěma děčínskými hráči, ale následně byl faulován.
22:04
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Hladík, asistoval Petr Ungermann (2:0).
22:04
Kadaň odskakuje Děčínu do dvoubrankového vedení.
21:59
Štěpánek ukázal, že dnes je na hřišti také platným hráčem.
21:07
Prokop pouze do Vážného.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají domácí.
20:00
20:00
19:59
Počet střel v první třetině: Kadaň - 5, Děčín - 8.
18:29
Prokop chytře zkoušel přízemní střelu, ale Přeučilova noha tam byla dříve než míček.
15:39
Kadaňští se trápí v přechodu do útoku, hra se odehrává téměř jen mezi modrou a modrou.
13:28
Vlčkova střela jen kousek nad.
12:40
Hladíkova střela málem proklouzla pod rukou Přeučila.
11:47
Pardubský zkoušel vystřelit, ale jeho střela našla cíl pouze na těle Vážného.
10:45
Už to vypadalo, že Bořuta bude střílet do prázdné, ale naštěstí pro domácí se Chládek stačil včas vrátit.
09:00
Děčín se s Kadaní opravdu nemaže, pořád někdo na zemi a na střídačkách se řeší pouze nepísknuté fauly.
07:45
Dnešní utkání bych zatím nazvala mistrostvím světa v divení se.
05:36
Milička to zkoušel z úhlu, ale místo brány skoro trefil rozhodčího.
03:54
Sándor zblokoval nadějnou střelu Matzy.
03:02
Kadaň je zatím mnohem aktivnější než Děčín.
02:00
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Chládek, asistoval Jakub Solar (1:0).
02:00
Chládek vystřelil z basketbalové trojky a jeho střela doplachtila až za záda Přeučila.
01:34
Žemlička to zkoušel z vytočení, ale jeho střela byla zblokována.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Jan Vacín.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Jiří Přeučil; hráči v poli: Petr Fišer, Zdeněk Vážný, Petr Bořuta, Jan Fidler, Martin Žáček
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Dominik Šebek, Roman Šatánek, Marcel Kalfiřt, Jiří Prokop, Lukáš Pardubský