4:3
8:3
- : -

FBC Liberec B - FBC Pitbulls Kolín 16:7
1. David Horáček, 3. Daniel Matocha, 9. Marek Žagan, 18. Jakub Rais, 25. Marek Žagan, 27. Marek Žagan, 31. Tomáš Ballaty, 37. Adam Štěpán, 42. Jan Havrda, 44. Jan Blecha, 44. Daniel Matocha, 47. Otakar Kosák, 51. David Horáček, 52. Jakub Rais, 55. Tomáš Ballaty, 55. Bohuslav Ferdan - 10. Jan Novotný, 22. Jan Novotný, 32. Kryštof Podskalský, 33. Tomáš Humpolák, 41. Vítězslav Malínský, 47. Jan Vobořil, 53. Jan Novotný; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Tomáš Janota 28 - Lukáš Mareš 42; po třetinách: 4:1, 4:3, 8:3;
60:00
Střely FBC Liberec: 22 FBC Pitbullst Kolín: 12
60:00
Komentář trenéra hostí: Paradoxně i přes vysokou prohru dobrý týmový výkon. Výsledek nás stálo ohromné množství individuálních chyb na všech postech. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Podařilo se nám udržet naší hru a využít otevřenou hru soupeře. Děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00
54:51
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Bohuslav Ferdan, asistoval Marek Žagan (16:7).
54:23
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Ballaty, asistoval David Horáček (15:7).
52:03
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Novotný, asistoval Vítězslav Malínský (14:7).
51:35
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Rais, asistoval Dominik Šollar (14:6).
50:44
Vyloučen hráč Jakub Pecháček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
50:44
Vyloučen hráč David Vokál družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
50:28
David Horáček s číslem 39 z týmu FBC Liberec předvádí fantastický výkon a svým hattrickem posouvá svůj tým blíže k vítězství.
50:23
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Horáček bez asistence (13:6).
50:09
Vyloučen hráč Adam Štěpán družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
46:59
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Vobořil, asistoval Jan Novotný (12:6).
46:38
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Otakar Kosák, asistoval Tomáš Brožek (12:5).
44:11
Vyloučen hráč Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře.
43:54
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Daniel Matocha, asistoval Otakar Kosák (11:5).
43:27
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Blecha, asistoval Bohuslav Ferdan (10:5).
43:27
Domácí opět zvyšují svůj náskok.
41:26
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda, asistoval Marek Žagan (9:5).
40:18
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Vítězslav Malínský, asistoval Jan Vobořil (8:5).
36:23
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Adam Štěpán, asistoval Tomáš Leksa (8:4).
33:54
Vyloučen hráč Tomáš Leksa družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře.
32:57
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Tomáš Humpolák, asistoval Tomáš Kukal (7:4).
32:57
Hosté začínají pomalu ale jistě dorovnávat.
31:44
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Kryštof Podskalský, asistoval Jan Novotný (7:3).
30:29
Dnešnímu utkání v Liberci přihlíží 10 diváků!
30:26
27:02
Vyloučen hráč Tomáš Ballaty družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:18
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Marek Žagan, asistoval Jan Havrda (6:2).
26:18
Marek Žagan s číslem 95 za FBC Liberec dnes předvádí neuvěřitelný výkon a připisuje si již třetí bod.
24:53
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře.
24:31
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Marek Žagan, asistoval Bohuslav Ferdan (5:2).
21:51
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Novotný, asistoval Jan Vobořil (4:2).
17:13
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Rais, asistoval Lukáš Růžička (4:1).
09:28
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Novotný, asistoval Marek Reithar (3:1).
08:49
02:05
02:05
V první třetině mají očividnou převahu domácí.
00:36
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Horáček, asistoval Lukáš Růžička (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: brankář: Jakub Šamánek; hráči v poli: Tomáš Kukal, David Vokál, Jindřich Smejkal, Martin Chyba, Martin Soukup
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Tomáš Janota; hráči v poli: Dominik Šollar, David Horáček, Tomáš Ballaty, Jakub Rais, Lukáš Růžička