1:2
4:2
- : -

FBC Ossiko Třinec - Florbal Vsetín 6:5
1. Marcel Galuszka, 28. Michal Martynek, 43. Filip Turoň, 44. Tomáš Sikora, 54. Jan Mieszek, 59. Vladimír Hloužek - 3. Ivan Zajíc, 38. Ivan Zajíc, 39. Lukáš Adámek, 42. Tomáš Březík, 53. Vojtěch Trčka; rozhodčí: Pavel Janáček - Martin Kotala; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 86; zásahy brankářů: Jan Piško 23 - Jakub Tománek 38; po třetinách: 1:1, 1:2, 4:2;
60:00
Komentář hostů: Čekal jsem dnes daleko, rychlejší a lepší florbal což mě docela zklamalo. My ani Třinec jsme nehráli co umíme a taky to tak dopadlo. Zápas jsme si prohráli opět jako vždy vlastníma chybama. Slibujeme Třinci, že u nás budeme rozhodně lepší. Gratulace domácím a díky soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "Nohy v medu jak nikdy. Dnes by nás podle mě porazilo i naše Béčko. Zápas z naši strany absolutně bez tempa, což je ale logické vyústění středečního zápasu a nikomu nic nevyčítám. Vsetín si dnes zasloužil bodovat. Proto mají pro nás 3 body cenu zlata. My také slibujeme, že u vás budeme daleko lepší :). Přejeme šťastnou cestu domů a děkujeme fanouškům."
60:00
59:56
Třinec statečně ubránil Vsetinskou hru v šesti.
58:24
Timeout Florbal Vsetín
58:24
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Vladimír Hloužek, asistoval Jan Mieszek (6:5).
58:24
Trenér domácích se naštval a zařval Vláďo tref to a Vláďa Hloužek ho tam dal!
57:11
Neskutečný zákrok předvedl Piško.
55:52
Třinec je ve velkém tlaku.
53:48
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Tomáš Sikora (5:5).
53:48
Honza Mieszek vyrovnává po přesné nahrávce Sikory.
52:03
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Vojtěch Trčka, asistoval Jiří Vaculík (4:5).
50:48
Vyloučen hráč Filip Turoň družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:58
Vyloučen hráč Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
48:47
Hosté jsou v téhle části hry aktivnější.
47:40
Třinec přežil aktivní přesilovku Vsetína bez inkasovaného gólu.
45:26
Vyloučen hráč Michal Badura družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za blokování hokejky.
43:26
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tomáš Sikora, asistoval Jan Mieszek (4:4).
43:26
Sikora vyrovnává v přesilové hře.
43:01
Vyloučen hráč Lukáš Adámek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
42:24
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Jan Mieszek (3:4).
42:24
Třinec využil vsetínského faulu a snižuje.
41:57
Gólman Vsetína drží svůj tým.
41:00
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Březík, asistoval Lukáš Adámek (2:4).
41:00
Vsetín využívá chybu domácích a navyšuje skóre.
40:00
40:00
38:56
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek, asistoval Tomáš Březík (2:3).
38:56
Vsetín se dostává do vedení, po třineckých chybách.
37:29
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Ivan Zajíc, asistoval Tomáš Březík (2:2).
33:01
Vsetinští dobře blokují.
31:50
Gólová šance Třince končí opět tyčí.
27:19
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Michal Martynek, asistoval Filip Turoň (2:1).
27:19
Turoň našel volného Martynka na pravé tyčce a ten je bezchybný.
27:01
Filip Turoň trefuje tyč.
25:18
Vyloučen hráč Vojtěch Trčka družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
25:02
Třinec ve velkém tlaku.
22:32
Blok Tomáše Sikory zabránil jistému gólu Vsetína.