1:2
3:0
0:0

FLORBAL LITOMYŠL - TJ Centropen Dačice 5:6pn
20. Michal Háp, 33. Marek Lamplot, 41. Michal Háp, 49. Marek Lamplot, 60. Ondřej Háp - 6. Vít Nosek, 6. Jan Morávek, 12. Vít Nosek, 28. Petr Stejskal, 34. Vít Nosek, N Daniel Holeček; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 20 - Lukáš Vacuška 36; po třetinách: 1:3, 1:2, 3:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.
84:59
Komentář trenérá hostů David Černého: Zápas jsme dobře začali, ale pak jsme se klasicky začali bát o výsledek, druhá třetina nebyla ještě tak špatná, ale v té třetí jsme odešli, což se nám stává v posledních zápasech často. Nakonec jsme zápas urvali v nájezdech, kde jsme silní. Děkuji soupeři za hru.
84:59
Komentář domácích: Po dvou ospalích dvou třetinách, se naši hráči konečně probudili a ukázali že umí hrát florbal. Bohužel více než na srovnání skóre to nestačilo. V nájezdech byl už šťastnější soupeř. K získaným bodům soupeři blahopřejeme.

Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč Jiří Žák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč Vít Nosek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč Marek Lamplot , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč Daniel Holeček a vstřelil rozhodující gól (5:6).
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
63:50
Hubínka ukázal své rychlé nohy když přímo proletěl kolem bránícího hráče který sním nestíhal držet krok.
62:30
Jsme v polovině prodloužení a oba týmy hrají velmi opatrně.
61:19
Dačice v plném počtu.
60:00
60:00
59:40
Nejprve Ondřej a následně Michal Háp měl na hokejce vítězný gol ale ani jeden se netrefil do skákajícího míčku.
59:19
Vyloučen hráč Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
59:01
Litomyšli se odvolání brankáře vyplatilo a dokázali srovnat.
59:00
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Tomáš Novák (5:5).
58:27
Litomyšl odvolala brankáře a hraje v šesti.
58:26
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
57:40
Nosek Vít stál za obranou a dostal od brankáře parádní přihrávku do běhu a před brankou nám předvedl tak zvanou Hertlovu parádu hokejku s míčkem si prostrčil mezi nohama ale při následném zakončení mu míček ujel.
53:00
Jiří Žák nyní mohl srovnat když dobíhal míček do rohu a na nahrával míček na slepo před branku kde trefil nohu brankáře který měl pak problém chytit skákající míček.
51:20
Vacuška Lukáš přímo ukradl gol Jiřímu Hubínkovi kterému nabil Marek Lamplot.
50:43
Timeout TJ Centropen Dačice
50:15
Litomyšl má tlak na soupeřově polovině.
48:29
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Jiří Hubinka (4:5).
47:05
Nyní mohla jít Litomyšl tři na dva, ale Boštík s souboji jeden na jednoho ztratil míček.
45:30
Novák ukazuje že nejen že je dobrý ve florbale ale i jako fotbalista by se neztratil.
44:47
Pod nátlakem Lamplot vyhodil míček ze hřiště.
44:10
Další zblokované střeli si připisuje Litomyšl na svůj účet.
42:20
Šlápota Filip trefil krásně míček ze vzduchu ale mířil vedle.
40:56
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Filip Lněnička (3:5).
40:00
40:00
35:50
Tvrdou střelu Dačic od mantinelu Doubek chytá.
33:45
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Vít Nosek, asistoval Daniel Holeček (2:5).
33:20
Litomyšl využívá už druhou přesilovou hru a snižuje na rozdíl dvou branek.
32:25
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Michal Háp (2:4).
32:05
Litomyšl je sice na polovině Dačic ale Dačice výborně blokují střely.
31:05
Vyloučen hráč Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
29:18
Domácí v plném počtu.
27:18
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Radovan Kubek (1:4).
26:50
Litomyšli se podařilo už dvakrát vyhodit a vystřídat.
26:20
Vyloučen hráč Ondřej Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:20
Vyloučen hráč Ondřej Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
23:12
Během krátké chvilky si Dačice připisují další dvě zblokované střely.
20:00
20:00
19:43
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Tomáš Novák (1:3).
19:30
Litomyšl na polovině soupeře a vytváří si dobrou šanci na střelu.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:52
Vyloučen hráč Vít Nosek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
17:30
Tomáš Doubek předvedl krásný zákrok.
14:50
Vacuška Lukáš opět vyráží střelu která na něj letěla z poloviny hřiště.
13:40
Krásnou střelu od Michala Hápa vyráží rukou Vacuška Lukáš.
11:15
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Vít Nosek, asistoval Filip Šlápota (0:3).
10:50
A mohlo tu být snížení na rozdíl už jediné branky, ale Krejsa Pavel minul odkrytou bránu.
09:30
Další zblokovaná střela Dačic.
08:30
Dobrým odkopnutím míčku Novák zabránil přečíslení Dačic.
07:20
Nyní měl dobrou příležitost domácí Filip Lněnička tomu však, ale sjel míček z čepele a jen promáchnul.
06:20
Domácí si už nechtějí nechat dát další branku tak jsou důrazní před svým golmanem.
05:36
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Morávek, asistoval Jakub Šimánek (0:2).
05:13
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Vít Nosek, asistoval Jiří Sedláček (0:1).
05:00
Oba týmy dnes blokují a ulehčují práci svým golmanům.
03:05
První větší šanci tohoto zápasu měl Kubek Tomáš z Dačic ten však minul bránu a Doubek nemusel zasahovat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Laštovička a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Petr Jindra, Petr Stejskal, Jan Morávek, Jakub Šimánek, Radovan Kubek
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Tomáš Novák, Daniel Ondráček, Tomáš Boštík, Jiří Žák, Pavel Krejsa