1:2
0:1
SK Jihlava

SK Jihlava - Hornets Brno ZŠ Horní  9:10p
2. Tomáš Paul, 6. Jan Beránek, 9. Michal Beránek, 11. Tomáš Paul, 12. Vít Jirků, 21. Tomáš Paul, 32. Jan Horský, 40. Jan Beránek, 54. Jan Beránek - 9. Jakub Matula, 11. Robin Růžička, 13. Martin Janiczek, 17. Jakub Matula, 18. Lukáš Šmarda, 20. Martin Janiczek, 35. Lukáš Šmarda, 55. Robin Růžička, 55. Jakub Matula, 61. Jakub Matula; rozhodčí: Michal Pazderník - Jakub Vaňásek; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: David Navrkal 18 - Michal Prokeš 18; po třetinách: 5:6, 3:1, 1:2, 0:1;
60:32
65:00
Komentář trenéra hostů: Tribuna s hranami 30 cm od mantinelu je nebezpečná, dnes navíc nebyly dobře nastaveny podmínky na hřišti, to udělalo ze zápasu občas boj o přežití. Dnes bylo těchto přespříliš. Soupeř nás trestal dobrou efektivitou v zakončení, my jsme ukázali morál a dotáhli zápas k výhře! Děkuji soupeři za utkání.
64:59
Komentář trenéra domácích Komendy: Dobře odehraný zápas z naší strany a to i díky vytíženosti všech hráčů. Škoda v některých částech hry, kde jsme nechali zbytečně otevřenou hru a soupeř to potrestal. Děkujeme soupeři a divákům
60:32
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula bez asistence (9:10).
60:01
Hra se nám dostala až do prodloužení. Uvidíme který z týmu bude ten šťastlivec a odnese si body za výhru.
59:49
Vyloučen hráč Tomáš Havlíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:49
Během pár vteřin jsme viděli trestné střílení v podání hostujícího hráče a chvíli potom vyloučení hostujícího hráče.
59:34
Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil Patrik Fabián.
59:13
Hosté hodně tlačí a vytváří si zajímavé šance.
57:49
Je vidět že se na hráče podepisuje tlak a je pískáno velké množství faulů.
56:26
Vyznamenal se i hostující gólman který zastavil jedovatou střelu od Beránka.
56:02
Navrkal podržel domácí tým před inkasováním branky.
55:00
Pět minut před koncem utkání svítí na tabuli nerozhodné skóre.
54:47
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Robin Růžička (9:9).
54:22
Rozhodčí prvně ukázali že si půjde domácí hráč odpočinout na trestnou lavici, Ihned na to byl ale trest zrušen po domluvě obou rozhodčí a nyní probíhá debata mezi trenéry a rozhodčími.
54:20
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Daniel Havel (9:8).
53:04
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Miroslav Daněk (9:7).
53:04
Domácí navyšují svoje vedení.
51:05
Poprvé v dnešním zápase je k vidění hra 4 na 4.
50:35
Vyloučen hráč Peter Škurla družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:35
Vyloučen hráč Lukáš Vašínek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:05
Beránek J. teď nekompromisně zajel do hostujícího hráče, který končí po tomto souboji na zemi.
48:39
Hostující gólman předvádí neskutečné zákroky rukama i nohama.
45:54
Jak domácí tak hosté se dostávají do výhodných situací a snaží se oba celky procpat balónek za brankovou čáru.
44:20
Hosté prověřili několika dorážkami správné postavení domácího gólmana. Ten však neudělal jedinou chybu a balónek chytá.
43:10
Hráč s číslem 77 se ocitl sám před úplně volnou bránou, ale jeho střela skončila nejspíš v jiné hale.
41:01
I třetí třetina vypadá tak že se bude odehrávat ve stejně vysokém tempu možná vyšším.
40:09
Hned ze začátku třetiny máme na scéně zdravotníka.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: Domácí: 8 Hosté: 5
39:18
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Michal Beránek (8:7).
39:18
Domácí po velkém tlaku na útočné polovině stahují vedení na svou stranu.
38:51
Hostujícímu hráči který blokoval střelu se bohužel pro něj zlomila hokejka.
37:27
Domácí zatím nekombinují a chodí přímo do střel.
35:56
Uvidíme jak domácí tým naloží s první přesilovou hrou.
35:37
Vyloučen hráč Ondřej Dobrovolný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
35:31
Domácí tým si zahraje první přesilovou hru.
34:26
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Lukáš Vašínek (7:7).
34:26
Na tabuli nám zase svítí nerozhodný stav.
34:24
Domácí obrana si připisuje několik zblokovaných střel.
31:29
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Tomáš Paul (7:6).
31:29
V polovině druhé třetiny se ujímá vedení domácí tým.
30:48
Hostující hráč se dostal až k zakončení. To pro jeho smůlu letí vysoko nad.
29:47
K vysokému tempu se začínají přidávat i osobní souboje.
29:06
Paul se snažil obtočit kolem hostující brány. Tuto myšlenku však gólman přečetl a tyčku si pokryl.
27:07
I domácímu týmu se podařilo zavařit situaci před hostující brankou.
24:58
Hosté také velice aktivní a zdržují se na útočné polovině.
22:48
Hra se zatím stěhuje ze strany na stranu.
20:44
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tomáš Paul, asistoval Vít Zápotočný (6:6).
20:44
Domácí nastoupili do druhé třetiny stejně aktivně jako v té první a odměnou jim je vyrovnávací gól.
20:01
Začíná nám druhá třetina. Doufejme že bude stejně atraktivní jako ta první.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině Domácí: 11 Hosté: 10
19:20
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Patrik Fabián (5:6).
19:20
A máme tu obrat hned v první třetině. Hosté dokázali otočit stav z 5:2 na 5:6. První třetina je zatím velice zajímavá pro všechny.
17:33
17:33
Hosté si vytvořili další šanci, která se jim podařila proměnit, a tak máme opět srovnané skóre.
16:57
16:57
A hosté opět snižují a domácí tým vede jen o jednu branku.
15:08
Tempo první třetiny je dnes velmi vysoké a ani jeden z týmu nehodlá polevit.
12:49
11:49
A máme tu rychlou odpověď tentokrát od hostujícího týmu.
11:14
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Vít Jirků, asistoval Marek Žaloudek (5:2).
11:14
Domácí tým si nenechá nic líbit a přidává dva rychlé góly na své konto.
10:56
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tomáš Paul, asistoval Miroslav Daněk (4:2).
10:32
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Patrik Fabián (3:2).
10:32
Hostujícímu týmu se podařilo využít jejich přesilovou hru.
10:02
Dnešní zápas je zatím velice zajímavý pro diváky. Nyní můžeme vidět přesilovou hru hostujícího týmu.
09:30
Vyloučen hráč Miroslav Daněk družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:23
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Beránek, asistoval Martin Štoll (3:1).
08:23
Domácí tým velmi rychle odpovídá na vstřelený gól soupeřem a opět vede o 2 góly.
08:12
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Patrik Fabián (2:1).
08:12
Hostujícím hráčům se podařilo snížit pouze na jednobrankový rozdíl.
06:14
Horský předvedl výbornou ukázku bojovnosti a velmi otravně obtěžoval soupeře na polovině.
05:53
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Michal Strejček (2:0).
05:53
Nahrávka od Strejčka která nachází Beránka J. a ten se obkroužil kolem hostující obrany a neomylně zakončuje.
05:31
Ostrý faul na domácího útočníka
03:30
Hosté se usadili na útočné polovině domácího týmu.
02:47
Obě mužstva zatím předvádí rychlé přechody na útočnou polovinu.
01:39
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tomáš Paul, asistoval Jan Horský (1:0).
01:39
Horský posílá nahrávku z pravého rohu na Paula a ten dostává balónek za záda hostujícího gólmana.
00:55
Můžeme vidět první kombinaci hostujícího týmu, která je zakončena vysokou střelou nad.
00:01
Úvodní buly zápasu pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Jakub Vaňásek.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Jakub Matula, Robin Růžička, Tomáš Havlíček, Martin Janiczek, Patrik Fabián
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: David Navrkal; hráči v poli: Tomáš Kasper, Vít Zápotočný, Miroslav Daněk, Jan Horský, Tomáš Paul