3:0
- : -
FBK Jeseník

FBK Jeseník - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 6:2
11. Marek Viterna, 11. Martin Hudec, 16. Michael Dougi, 48. Martin Hudec, 50. Zbyněk Slováček, 58. Martin Hudec - 14. Tomáš Habrnál, 34. Denis Tomančák; rozhodčí: Stanislav Kosek - Lukáš Axmann; vyloučení: 2:0; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Bárta ? - Vilém Zámečník ?; po třetinách: 3:1, 0:1, 3:0;
60:00
Komentář trenéra hostí: Děkujeme divákům za bouřivou atmosféru, děkujeme soupeři a blahopřejeme k prvnímu zisku bodů.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dneska jsme konečně získali první body v sezóně. Dařilo se nám dobře bránit a konečně jsme proměnili vyložené šance. Děkujeme soupeři za zápas a hlavně děkujeme divákům za super atmosféru. Těšíme se příště, FBK OLE!!
60:00
58:45
Vyloučen hráč David Pišek družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
57:23
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Hudec bez asistence (6:2).
49:15
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Zbyněk Slováček, asistoval Tibor Hendrych (5:2).
47:57
Trestné střílení družstva FBK Jeseník neproměnil Jan Lutonský.
47:39
Vyloučen hráč David Pišek družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
47:38
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Hudec, asistoval Zbyněk Slováček (4:2).
40:00
40:00
33:59
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Denis Tomančák bez asistence (3:2).
20:00
20:00
15:39
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Michael Dougi, asistoval Jan Pňáček (3:1).
13:45
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Tomáš Blažek (2:1).
10:55
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Hudec, asistoval David Pišek (2:0).
10:30
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Viterna, asistoval Jan Lutonský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Lukáš Axmann.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Vilém Zámečník; hráči v poli: Tomáš Habrnál, Filip Matějka, Václav Štěrba, Tomáš Blažek, Jaromír Dobeš