0:1
- : -
FBS Olomouc

FBC ORCA KRNOV - FBS Olomouc 6:4
5. Jaromír Filip, 13. Filip Fňukal, 18. Filip Svoboda, 23. Ondřej Miškov, 24. Patrik Baránek, 38. Jaromír Filip - 7. Adam Klimeš, 15. Igor Macháček, 23. Adam Klimeš, 45. Igor Macháček; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 87; zásahy brankářů: René Frydrych 20 - Michal Kráčmar 16; po třetinách: 3:2, 3:1, 0:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra Domácích: ,,Dneska jsme si 3 body zasloužili, hráli jsme dobře, celý tým to odjezdil, bereme 3 body jsme šťastní. Děkujeme úžasným fanouškům, pořadatelům, také rozhodčím a soupeři. ''
59:59
Komentář trenéra Hostů: ,,Byl to perfektní zápas ve vysokém tempu, Krnov byl velmi produktivní a jsme rádi že jsme ho dokázali doma potrápit až do závěrečných minut. Přejeme soupeři hodně štěstí do dalších zápasů.''
59:52
Vyloučen hráč Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
59:23
Když jsme si mysleli, že víc vyhrocené to už být nemůže, nevěděli jsme, jak bude vypadat poslední minuta
55:04
Juřina provádí úžasnou sólovou akci, gól bohužel neplatí....
47:44
Vyloučen hráč Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za zdržování hry.
47:44
Krnov moc dlouho v plném počtu nevydržel
46:34
Krnov blokuje jednu střelu za druhou
45:43
Vyloučen hráč Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:15
Po celé hale jsou slyšet Krnovští fanoušci povzbuzující svůj tým!
44:02
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Igor Macháček, asistoval Adam Klimeš (6:4).
44:02
Olomouc trestá Krnov za špatnou riskantní nahrávku před svou vlastní brankou
42:33
Tichý posílá krásnou přihrávku do prázdné brány, jeho spoluhráč ale není dostatečně blízko aby zakončil
41:19
Zakopčan dostává nahrávku přes celou délku hřiště a střílí, jeho střela je ale bohužel znovu zblokována
40:00
40:00
Menzel pózuje a předvádí se před stolkem pořadatelů jako kdyby byl na modní přehlídce
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: Krnov -15; Olomouc -13
39:08
Olomouc provádí další svůj protiútok, který opět pan Frydrych s jistotou vychytává
38:28
Konečný svou střelou jenom těsně netrefuje vzdálenější tyčku Krnova
37:51
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Adam Juřina (6:3).
36:00
Olomouc překazuje Krnovu další zakončení a pokouší se Krnov potrestat za neúspěšný útok
34:45
Janáč vytváří neuvěřitelnou rychlost a lítá z útočné strany na obrannou rychleji než kdokoliv jiný
33:50
Zakopčan střílí jednu střelu za druhou, bohužel zatím netrefuje branku
32:09
Frydrych zase prokázal svůj ''skill'' a vychytává střelu do prázdné brány
30:42
Macháček měl šanci zmenšit ztrátu svého týmu ale o kousek netrefuje prázdnou bránu
29:28
Čevela je na hřišti teprve chvíli ale okamžitě se snaží pomoct týmu svou střelou
23:29
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Patrik Baránek, asistoval Filip Fňukal (5:3).
23:29
Domácí na nic nečekají a zvyšují svůj náskok
22:32
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Adam Juřina (4:3).
22:32
Krnov si to nenechává líbit a dostává se do bodového vedení
22:22
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Adam Klimeš, asistoval Bohdan Kopelec (3:3).
22:22
Olomouc předvádí brilantní kombinaci a ani krnovský gólman nezabraňuje srovnání skóre
18:40
Vyloučen hráč Jan Konečný družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
18:10
Olomouc bude vylučovat, Krnov hraje powerplay
17:04
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda, asistoval Ondřej Miškov (3:2).
17:04
Svoboda využívá šance a zvyšuje stav na 3:2
16:15
Frydrych předvádí úžasné zákroky a drží tak svůj tým ve vyrovnaném zápase
14:55
12:24
Olomouc předvedla nebezpečnou kombinaci, zakončení však zabránili krnovští obránci
12:09
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Jaromír Filip (2:1).
10:50
Vyloučen hráč Bohdan Kopelec družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:47
Síly na obou stranách jsou vyrovnané, oba týmy chcou dnes urvat 3 body
06:58
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Adam Klimeš, asistoval Igor Macháček (1:1).
04:36
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Michal Kráčmar; hráči v poli: Jan Konečný, Bohdan Kopelec, Adam Klimeš, Igor Macháček, Ondřej Šiška
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Filip Svoboda, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Dominik Fňukal