3:6
2:1
0:1

Start98 Praha-Kunratice B - FBŠ Všestary 7:8p
6. Jakub Seger, 14. Jakub Seger, 22. Petr Pražák, 29. Mikuláš Plášek, 32. Mikuláš Plášek, 47. Jan Vacenovský, 51. Jan Balvín - 27. Pavel Hellmann, 31. Pavel Hellmann, 36. Jakub Moravec, 37. Roman Dostál, 38. Štěpán Novák, 39. Štěpán Novák, 47. Pavel Hellmann, 62. Roman Dostál; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Baloun 22 - Vojtěch Kuča 7, Filip Ježek 19; po třetinách: 2:0, 3:6, 2:1, 0:1;
61:31
65:00
Komentář trenéra hostí: Jsme opravdu rádi za dva body. Mohli jsme mit nuu, ale i tři. První třetinu jsme se hedali, ale naštěstí ve druhé jsme se našli. Jen škoda obdržených golů z nepohlídaných hráčů. Ve třetí třetině měl soupeř velmi dobrý tlak, ale díky našemu skvělémi golmanovi Ježovi jsme to zvádli. Děkujeme soupeři za férové utkání a přejeme mnoho zdaru do druhé půlky divize.
65:00
Komentář trenéra domácích: Vyrovnaný zápas, ve kterém mohlo být klidně rozhodnuto po první třetině. Ve druhé jsme trochu vypadli z role a ve třetí nedávali branky. Díky rozhodčím a soupeři.
61:31
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Jan Volenec (7:8).
53:41
Vyloučen hráč Jakub Seger družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za blokování hokejky.
53:05
Domácí mají nyní velký tlak
50:26
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Balvín bez asistence (7:7).
48:58
Vyloučen hráč Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování hokejky.
46:56
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Jakub Moravec (6:7).
46:40
Marek trefuje tyčku střelou od poloviny.
46:09
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Jan Balvín (6:6).
39:24
Vyloučen hráč Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:30
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Pavel Hellmann (5:6).
37:22
36:20
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Jakub Moravec (5:4).
35:03
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jakub Moravec, asistoval Pavel Hellmann (5:3).
31:23
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval Petr Pražák (5:2).
30:31
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Štěpán Novák (4:2).
29:20
Vacenovský odflákl zakončení do prázdné branky
28:35
26:51
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval David Píše (3:1).
26:30
Marek na výletě v útoku netrefuje branku.
24:39
Hosté v pěti.
24:10
Pražák netrefuje z úhlu
22:55
Hned v úvodu přesilovky dvě velké šance.
22:39
Vyloučen hráč Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za špatné střídání.
22:20
Dobrý zákrok hostujícího Ježka proti Vacenovskému.
21:49
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Petr Pražák, asistoval Mikuláš Plášek (3:0).