2:0
2:0
- : -

1. FbK Tábor - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 5:2
5. Josef Mareš, 32. Lukáš Janura, 34. Jiří Novák, 56. David Vodrážka, 60. Josef Mareš - 10. David Podařil, 14. Šimon Perek; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:6 + Jan Novotný OS; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Dušan Václavík 25 - Vojtěch Kačer 50; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:0;
60:00
Komentář trenéra domácích (Mücka): Vyhecované utkání, které mělo šťastný konec pro Nás. Důležité body, které Nám prodlužují vítěznou sérii. Děkuji Klukům za výkon a divákům za super atmosféru!
60:00
Komentář trenéra hostí (Novotný): Prohráli jsme, kdo byl v hale, udělá si obrázek.
60:00
59:04
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Petr Kutner (5:2).
55:13
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
55:13
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil David Vodrážka, asistoval Petr Kutner (4:2).
54:28
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
50:57
Vyloučen hráč Lukáš Tancer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:55
Vyloučen hráč Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
46:00
Vyloučen hráč Radek Vobr družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Vyloučen hráč Tomáš Troják družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za držení.
39:24
Vyloučen hráč Petr Kutner družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování.
39:24
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
39:24
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - osobní trest.
33:26
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jiří Novák, asistoval Miroslav Hloušek (3:2).
32:21
Vyloučen hráč Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:10
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Jan Loskot (2:2).
20:00
20:00
13:41
Vyloučen hráč Miroslav Joza družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
13:05
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Šimon Perek, asistoval Martin Hrmo (1:2).
09:06
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil David Podařil, asistoval Hynek Štencl (1:1).
04:57
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Petr Kutner (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Kačer; hráči v poli: Radek Vobr, Pavel Formánek, Libor Nápravník, Hynek Štencl, David Podařil
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Dušan Václavík; hráči v poli: Lukáš Janura, Jan Loskot, Daniel Babilon, Marek Janovský, Josef Papež