3:1
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - FBC ZŠ Uničov 6:7
8. Jan Vondřejc, 27. Martin Janeček, 32. Michal Kundrata, 46. Martin Janeček, 51. Jakub Žáček, 57. Pavel Balusek - 14. Zdeněk Marčon, 16. Jakub Zámečník, 18. Jan Zedník, 28. Zdeněk Marčon, 38. Jan Zedník, 39. Martin Mirga, 47. Zdeněk Marčon; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 23 - Jan Hublar 33; po třetinách: 1:3, 2:3, 3:1;
60:00
Vyjádření trenéra hostů: Dneska hrozně těžký zápas proti silnému soupeři. Rozhodla naše bojovnost, kdy si kluci šáhli až na dno svých sil. Celkově výborný zápas. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Vyjádření trenéra domácích: Dneska jsme nevstoupili do zápasu vůbec dobře. Ve druhé třetině se to začalo zlepšovat a ve třetí třetině už jsme hráli tak, jak jsme měli. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
58:47
Chlapů je tu asi málo. Děkujeme Karolíně Tučkové za úpravu mantinelů.
58:23
Zlín zkouší v šesti.
56:49
Děkujeme Zedníkovi za pomoc Kundratovi, který měl po srážce se spoluhráčem vyražený dech.
56:39
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Pavel Balusek, asistoval Jiří Štěpánek (6:7).
53:32
Baluskovu střelu Hublar sráží do outu.
50:15
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Žáček, asistoval Jakub Zdráhal (5:7).
49:21
Další skvělý zákrok Bartíka.
47:12
Zajímavé akce měly oba týmy, ale zatím žádná změna.
46:38
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon, asistoval Adam Čundrle (4:7).
45:51
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček, asistoval Jakub Žáček (4:6).
42:23
Hra je ve velmi vysokém tempu z jedné strany na druhou. Zatím žádné velké šance.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve 2. třetině: Zlín - 15 Uničov - 10
38:58
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Martin Mirga, asistoval Jakub Zámečník (3:6).
38:39
Kundratova střela těsně nad bránu.
37:59
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jan Zedník bez asistence (3:5).
37:03
Vondřejcovu rychlou střelu Hublar chytá.
33:59
Hublarův skvělý zákrok.
32:33
Přihrávka Žáčka před bránu na Chalabalu, který vystřelil, ale do gólmana, skóre nemění.
31:42
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kundrata, asistoval Michal Baroň (3:4).
31:40
Vyloučen hráč Zdeněk Marčon družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
29:42
Šanci Valigury Bartík vychytává.
27:45
26:48
26:01
Zlín bez větších komplikací oslabení ubránil a už jsou v plném počtu.
23:44
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v 1. třetině: Zlín - 9 Uničov - 12
19:38
Blíží se konec 1. třetiny a Uničov Zlínu odskočil o 2 góly, ale nic není ztraceno.
17:01
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jan Zedník, asistoval Lukáš Chuděj (1:3).
15:00
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Zámečník, asistoval Adam Čundrle (1:2).
13:55
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon, asistoval Lukáš Chuděj (1:1).
12:53
Vyloučen hráč Patrik Svoboda družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
12:14
Žáčkovu prudkou střelu po nahrávce Janečka gólman vyráží helmou.
09:35
Další zákrok gólmana Zlína.
08:06
Menší neklid před brankou Zlína, ale Bartík míček chytá mezi nohy.
07:56
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Vondřejc, asistoval Michal Baroň (1:0).
06:32
Střela Baroně po nahrávce Kundraty o kousek minula bránu.
05:01
Obrovská šance Uničova 3 na 1 skóre nemění, gólman chytá!
04:28
Po rychlém protiútoku Janečkova střela vedle brány.
02:05
Hra je ve velmi vysokém tempu. První střelu předvedl Zlín a chybělo málo a byl by to gól.
00:01
A je to tu!!!! Úvodní buly vyhrál Uničov a zkouší se dostat na útočnou polovinu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ZŠ Uničov: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Martin Mirga, Zdeněk Marčon, Adam Čundrle, Jakub Zámečník, Michal Dohnal
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Jaroslav Bartík; hráči v poli: Jan Vondřejc, Jiří Štěpánek, Pavel Balusek, Michal Baroň, Michal Kundrata
00:00
Vítáme Vás u dnešního online zápisu utkání mezi Zlínem a Uničovem. Omlouváme se za zpoždění, které nastalo kvůli turnaji dorostenkám. Tento zápas se posouvá o 15 min. Děkujeme za pochopení.