4:3
7:1
- : -

FBC Slavia Praha - Florbal Ústí B 12:6
6. Jan Pokorný, 29. Martin Fojtík, 33. Martin Fojtík, 36. Petr Paloušek, 38. Ondřej Otáhal, 42. Martin Fojtík, 46. Petr Paloušek, 51. Petr Paloušek, 53. Vojtěch Šafář, 57. Otakar Semerák, 59. Otakar Semerák, 59. Jakub Puciow - 2. Hynek Nikolič, 7. Filip Kučaba, 35. Hynek Nikolič, 35. Jindřich Grosse, 38. Hynek Nikolič, 44. Filip Kučaba; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Tomáš Koval 24 - Jan Hrstka 20; po třetinách: 1:2, 4:3, 7:1;
60:00
Komentář vedoucího hostů p. Grosse:"Celý týden jsme se připravovali na Součka a on je prý v Bulharsku. Dnes jsme měli vyhrát i na 12 inkasovaných branek, ale soupeř to bojovností překlopil na svojí stranu. Dnes si dáme grow meeting a uvidíme co naše role a nastavení do budoucna."
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Ondřeje Otáhala: Trošku ospalý zápas, měli jsme štěstí že soupeř hlavně v první polovině utkání pálil své tutovky. Prostoru pro kombinaci jsme však také nakonec dostali a něco využili. Děkujeme soupeři za utkání.. a my jdem zapíjet tu malou konečně!!!
59:59
Střely třetí třetina domácí 12, hosté 6
58:06
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Puciow, asistoval Martin Fojtík (12:6).
58:02
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Otakar Semerák z trestného střílení (11:6).
56:31
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Otakar Semerák, asistoval Martin Fojtík (10:6).
52:22
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Ondřej Otáhal (9:6).
51:17
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
51:17
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:47
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Petr Paloušek, asistoval Filip Bílek (8:6).
45:41
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Petr Paloušek, asistoval Vojtěch Šafář (7:6).
43:34
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Leoš Nergl (6:6).
41:49
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Filip Bílek (6:5).
40:22
Vyloučen hráč Jakub Puciow družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
39:59
Střely 2. třetina domácí 14, hosté 12
37:37
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Vladimír Štorek (5:5).
37:33
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Petr Paloušek (5:4).
37:04
Vyloučen hráč Vít Škvára družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
35:30
34:47
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Hynek Nikolič (3:4).
34:30
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Adam Nikolič (3:3).
32:06
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Otakar Semerák (3:2).
28:54
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Jan Pokorný (2:2).
20:00
20:00
19:59
Střely první třetina domácí 6, hosté 12
06:28
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Hynek Nikolič (1:2).
05:44
Vyloučen hráč Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
05:30
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jan Pokorný bez asistence (1:1).
01:10
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Adam Nikolič, Vít Škvára, Matěj Žaloudek, Filip Kučaba, Leoš Nergl
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: Jan Pokorný, Matouš Doubek, Jakub Puciow, Martin Fojtík, Michal Kahoun