4:2
- : -
FbC Písek

FbC Písek - OLYMP FLORBAL 7:3
3. Michal Cigánek, 11. Daniel Kučera, 32. Michael Kolínský, 44. Tomáš Biskup, 46. Filip Trkovský, 50. Michal Cigánek, 58. Filip Trkovský - 2. Filip Trkovský, 50. Ivan Petr, 59. David Nesnídal; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; diváků: 137; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 31 - Jan Dvořák 34; po třetinách: 2:1, 1:0, 4:2;
60:00
Střely ve 3. třetině FbC Písek-OlympPraha 14:12
60:00
Komentář trenéra hostí:Dnes nás soupeř vyškolil z produktivity. Musíme se nad tím zamyslet a brutálně na tom zapracovat,viz naše přesilová hra.
60:00
Komentář trenéra domácích: Vyrovnané utkání, kde jsme byli o něco lepší v zakončení. Největší rozdíl byl v přesilové hře a v oslabení. Děkujeme soupeři za férové utkání.
60:00
58:34
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Nesnídal, asistoval David Jurášek (7:3).
57:30
Branku družstva FbC Písek vstřelil Filip Trkovský, asistoval Vlastimil Dvořák (7:2).
49:52
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval Jan Denemark (6:2).
49:20
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Vlastimil Dvořák (6:1).
47:55
Timeout OLYMP FLORBAL
47:55
Vyloučen hráč Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
47:21
Vyloučen hráč Daniel Špírek družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
45:43
Branku družstva FbC Písek vstřelil Filip Trkovský, asistoval Tomáš Biskup (5:1).
44:13
43:11
Branku družstva FbC Písek vstřelil Tomáš Biskup, asistoval Filip Trkovský (4:1).
40:00
40:00
Střely 2.třetině FbC Písek - Olymp Praha 14:9
40:00
31:23
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Michal Cigánek (3:1).
26:52
Vyloučen hráč Tomáš Biskup družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře.
26:52
Vyloučen hráč Dan Moravec družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:44
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině FbC Písek - Olymp Praha 13:13
20:00
15:02
Vyloučen hráč Filip Chodl družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za blokování hokejky.
10:58
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Kučera bez asistence (2:1).
06:31
Vyloučen hráč Daniel Špírek družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
02:10
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Michael Kolínský (1:1).
01:28
Vlastní branku družstva FbC Písek vstřelil Filip Trkovský (0:1).
01:00
Domácí tým vlétl do zápasu jako uragán. Čtyři střely na brankáře během první minuty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Václav Lauda, David Nesnídal, David Jurášek, Tomáš Slavík, Jan Denemark
00:00
Line-up domácích FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Jakub Mikeš, Vladimír Lešek, Michael Kolínský, Michal Cigánek, Lukáš Cendelín