1:0
1:5
- : -

FBC Česká Lípa B - FLORBAL JABLONEC 5:7
4. Petr Procházka, 6. Jiří Vlček, 16. Petr Procházka, 31. Petr Pirunčík, 50. Jan Petříček - 5. Jan Mikula, 18. Lukáš Jarolímek, 41. Jan Mikula, 46. Petr Frkala, 49. Jan Mikula, 52. Michal Král, 56. Jan Mikula; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Marek Pohunek; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Marek Kocourek 37 - Denis Kopecký 12, Martin Maňák 19; po třetinách: 3:2, 1:0, 1:5;
60:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Michala Javůrka: „Katastrofální první třetina, katastrofální druhá třetina, zlepšený výkon v té třetí za cenu stažení sestavy na dvě pětky. Díky soupeři za zápas a ať se daří.“
60:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Marka Dzierži: „Dnešní utkání bylo nahoru-dolů, dlouho jsme byli lepším týmem a bohužel nám nevyšly některé šance které jsme si vypracovali. Škoda výsledku, díky soupeři, rozhodčím i divákům za utkání.“
60:00
58:51
Vyloučen hráč Petr Frkala družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
58:51
Domácí rozehrávají power-play.
55:53
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Mikula, asistoval Zbyněk Hujer (5:7).
53:01
Vyloučen hráč Daniel Měkota družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování hokejky.
51:08
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Michal Král, asistoval Zbyněk Hujer (5:6).
50:05
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:39
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Petříček, asistoval Jakub Knespl (5:5).
48:59
Procházkova hůl skončila na dva kusy.
48:50
Timeout FBC Česká Lípa B
48:50
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Mikula, asistoval Daniel Měkota (4:5).
46:01
Máme vyrovnáno, uvidíme ještě jistě napínavý závěr utkání.
45:35
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Petr Frkala, asistoval Jiří Kočíb (4:4).
44:56
„Tento způsob hry zdá se mi poněkud nešťastný,“ okomentoval náš hlavní pořadatel počínání jabloneckého útočníka, který v zápalu boje uštědřil kopanec svému spoluhráči.
42:28
Vyloučen hráč Jan Havel družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře.
40:44
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 8 - 12.
40:00
37:58
Tyč zachránila Kocourka a dvougólové vedení České Lípy.
36:42
Momentálně hra připomíná spíš famfrpál.
32:51
Dobře se prosazuje Hanzalík před střídačkou hostí.
30:17
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Pirunčík, asistoval Jakub Knespl (4:2).
26:27
Míč zasáhl rozhodčího a hra bude pokračovat vhazováním.
25:55
Vyloučen hráč Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za špatné střídání.
24:39
Michal Král hlasitě udílí pokyny svým spoluhráčům na střídačce.
22:35
Balonku se ujali hosté a kombinují na polovině České Lípy.
17:07
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Lukáš Jarolímek, asistoval Jan Mikula (3:2).
16:20
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa B neproměnil Jiří Vlček.
16:20
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Maňák družstva FLORBAL JABLONEC
15:08
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Drahoslav Pastor (3:1).
14:53
Vyloučen hráč Jiří Kočíb družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
10:07
Dobrá spolupráce Knespla s Dudkem málem vyústila v další gól domácích.
09:09
Drahoslav Pastor předvedl skvělý blok nebezpečné střely.
07:52
Volný úder pro hosty se nerozvinul do větší šance.
05:52
Hašlar rozehraje volný úder z rohu od brány svého brankáře.
05:00
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jiří Vlček bez asistence (2:1).
04:42
Dobrý střelecký pokus domácích zastavil gólman Kopecký.
04:16
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Mikula, asistoval Lukáš Jarolímek (1:1).
03:36
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Jan Petříček (1:0).
03:02
Nguyen minul v dobré příležitosti.
01:22
Knespl zkusil pohotového Kopeckého.
00:20
Po počátečních problémech s časomírou už můžeme začít hrát.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC: brankář: Denis Kopecký; hráči v poli: Zbyněk Hujer, Michal Král, Adam Podzimek, Ondřej Hašlar, Daniel Měkota
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa B: brankář: Marek Kocourek; hráči v poli: Jan Bureš, Petr Procházka, Jan Petříček, Tomáš Hudík, Dili Nguyen