1:2
2:0
- : -

FBC ROKYCANY - FBC Štíři Č. Budějovice B 5:7
11. Martin Fiala, 14. Jakub Košař, 30. Lukáš Bendek, 47. Denis Vitouš, 59. Martin Fiala - 2. Jindřich Hrdý, 3. Robin Podlaha, 3. Zdeněk Valdauf, 6. David Caha, 7. Denis Vitouš, 25. Dominik Vlček, 30. Marek Fučík; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jan Barna 12 - Ondřej Vondrys 29; po třetinách: 2:5, 1:2, 2:0;
60:00
Rokycanští sice předvedli skvělý výkon,přesto nezískávají ani bod. Soupeř může za tři body děkovat brankáři Vondrysovi,který chytal naprosto fenomenálně.
60:00
Střely po 3. třetině: 13:5
60:00
Střely po celém zápase: 34:19
60:00
Hodnocení trenéra domácích (J. Barny): Utkání rozhodlo 5 branek na začátku zápasu.Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Hodnocení trenéra hostů (M. Fučíka): Zápas jednoznačně rozhodl začátek. Poté už z toho byla vyrovnaná hra až do konce. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00
58:58
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Lukáš Bendek (5:7).
58:58
Rychlá akce a je z toho branka naděje pro Rokycanské borce!
50:48
Další tutovka! A v uších všech v hale zní místo radostných výkřiků pouze tyč!
49:02
Vondrys chytá absolutně neskutečně! Zlikvidoval další dvě tutovky domácích a celá střídačka Rokycan jen nechápavě kroutí hlavou.
47:44
Vyloučen hráč Jindřich Hrdý družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
46:19
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Denis Vitouš, asistoval Jakub Král (4:7).
46:19
Další nádherný pas Krále! Vitouš poslal Vondryse na párek a snižuje na 4:7!
40:00
40:00
Střely po druhé třetině 13:6
40:00
Komentář trenéra hostů (M. Fučíka): Zápas jasně rozhodl vstup do utkání,poté domácí nahodili motory a začalo vyrovnané utkání. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do konce sezóny.
40:00
39:37
Vyloučen hráč David Štěpka družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:37
Tak za tenhle zákrok by se nemusel stydět ani Alexandr Ovečkin. Obětí ukázkového body-checku se stal Lukáš Bendek a Rokycanští tak budou mít k dispozici další přesilovku.
35:09
Král našel úplně volného Bendeka, ale Vondrys výborným zákrokem podržel svůj tým!
33:38
Vyloučen hráč David Štěpka družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hra na zemi.
31:20
Vlach šel sám na bránu,ale Vondrys krásně chytá. Dalo by se říct,že Budějovicím tam padá vše a Rokycanům nic.
30:05
Fiala se při brejku ke střele nedostal, našel ale Svejkovského,který trefuje pouze břevno!
29:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Marek Fučík, asistoval Dominik Vlček (3:7).
29:40
Rychlá odveta hostů! Fučík byl úplně volný a po krásné nahrávce Vlčka je to 3:7!
29:25
Fiala si za bránou povodil obranu a našel úplně volného Bendeka, 3:6!
29:15
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Martin Fiala (3:6).
28:54
Dnes nám to tady celkem lítá vzduchem! Již třetí florbalka opustila ruce svého majitele!
24:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček, asistoval Marek Fučík (2:6).
24:46
Nedáš,dostaneš! Vlček si obešel Rokycanskou obranu a překonal ležícího Barnu. Ten byl bez šance!
24:04
Fiala byl blízko své druhé brance. Z blízka svojí střelu ale nasměroval pouze do brankáře hostů.
20:43
Rokycany se do toho pouští z ostra! Po kombinace Bendka a Svejkovského z toho byla tutovka,ale brankář tygřím skokem radost Rokycan likviduje!
20:00
20:00
Světla jsou opět nahozena! Uvidíme na jak dlouho,ale snad bude vše v pořádku!
20:00
Střely po první třetině: 8:8
20:00
19:55
Slušná kuriozita! První třetina nebyla ukončena sirénou,ale výpadkem pojistek v celé hale! Zápas se ale bude pokračovat drazí diváci,nemusíte mít strach!
18:30
Barna právě zachránil svůj tým od dohánění čtyřbrankové ztráty! Odražený míč odpálil Soukup a Budějovičtí se k dorážce již k dorážce nedostali.
13:16
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Košař, asistoval Jakub Svejkovský (2:5).
13:16
Po bloku se k míčku dostal Košař a jeho střela protekla brankáři pod nohou. Už je to jen o tři!
10:42
10:42
K odraženému míčku se dostal Bendek,ten posunul na Fialu a je to 1:5!
06:29
Timeout FBC ROKYCANY
06:29
Vlastní branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Denis Vitouš (0:5).
06:29
Po hezké souhře Budějovic je z toho smolná vlastní branka Denise Vitouše! Rokycanští na pátou branku v síti reagují time-outem.
05:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha, asistoval David Štěpka (0:4).
05:26
Tak to byla hrozná chyba! Soukup daroval míč hostům,kteří po hezké akci zvyšují na 4:0!
02:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Zdeněk Valdauf, asistoval Petr Žáček (0:3).
02:43
Rychlá sprcha pro Rokycany! Po dobré rozehrávce dostávají již třetí branku!
02:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Robin Podlaha bez asistence (0:2).
02:12
Podlaha od mantinelu vymetl šibenici Barnovy branky. Rychlé dvě branky znamenají dvoubrankové vedení Štírů!
01:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jindřich Hrdý, asistoval Lukáš Svintek (0:1).
01:40
Tak to bylo rychlé! Č. Budějovice se po bleskové akci zpoza brány dostávají do vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Hajšman a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Ondřej Vondrys; hráči v poli: Robin Podlaha, David Štěpka, Martin Vacek, David Caha, Václav Bíca
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Jan Barna; hráči v poli: Martin Fiala, Martin Štván, Jakub Košař, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský
00:00
Vítejte u dnešního zápasu! Tímto zápasem vás bude provázet Ondřej Mašek a Antonín Polcar.