1:1
1:2
- : -

FK Slovan J.Hradec - Fbc Strakonice 3:4
18. Ondřej Stloukal, 29. Jakub Tejnor, 50. Jakub Tejnor - 9. Karel Šavrda, 25. Tomáš Houska, 58. Jiří Křesák, 59. Vojtěch Houska; rozhodčí: Adam Hofhansl - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Petr Toman 11 - Jan Vaníček 20; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: I když nám parkety nesvědčí tak jsme se na konci semkli a zápas jsme týmovým výkonem otočili. Děkujeme všem přítomným divákům za vynikající atmosféru za zápas. Příští týden se těšíte dma na Plzeň
60:00
Komentář trenéra domácích: Do utkání jsme měli horší vstup, poté jsme hru vyrovnali a troufnu si říct, že jsme chvíli byli lepším týmem. Na konci jsme se až moc začali strachovat o výsledek, bohužel se projevila naše nezkušenost. Děkuji divákům za vášnivou atmosféru, a soupeři přeji šťastnou cestu domů
60:00
58:55
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Karel Šavrda (3:4).
57:55
Timeout FK Slovan J.Hradec
57:55
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jiří Křesák, asistoval Karel Šavrda (3:3).
55:41
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:42
Timeout Fbc Strakonice
49:06
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Jan Procházka (3:2).
40:00
40:00
35:39
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
28:37
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Ondřej Šimek (2:2).
24:45
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Houska, asistoval Karel Šavrda (1:2).
23:17
Vyloučen hráč Marcel Šuranský družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
17:04
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Stloukal, asistoval Ondřej Šimek (1:1).
14:30
Vyloučen hráč Karel Matějka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
08:06
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Lukáš Pluskal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Tomáš Houska, Vojtěch Houska, Lukáš Pluskal, Tomáš Janda, Adam Přib
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Marcel Šuranský, Karel Matějka, Vojtěch Koutný