3:3
2:1
- : -

FLORBAL JABLONEC - FBC Panthers Liberec 7:8
6. Vojtěch Čivrný, 14. Zbyněk Hujer, 22. Lukáš Jarolímek, 25. Jakub Daníček, 28. Michal Král, 43. Lukáš Jarolímek, 54. Jakub Daníček - 9. Ondřej Neuman, 11. Dominik Hiadlovský, 15. Tomáš Szabo, 18. Dominik Hiadlovský, 24. Jan Burkoň, 34. Tomáš Szabo, 37. Tomáš Szabo, 60. Jiří Špak; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 5:5; využití: 2:1; diváků: 219; zásahy brankářů: Martin Maňák 29 - Petr Vacátko 25; po třetinách: 2:4, 3:3, 2:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Skvělý zápas a fantastickou kulisou, kde nikdo nevypustil žádný souboj. Nakonec jsem byli šťastnější díky divákům a soupeřům.
59:59
Komentář trenéra domácích Lukáše Javůrka: "Skvělý zápas se skvělou atmosférou. Chtěl bych poděkovat Pantherům za takřka spolupořadatelství. Zápas nahoru dolů, jednou jsme byli lepší my, jednou soupeř, ale celkově jsme ten zápas moc neunesli v hlavě a byli jsme přemotivovaní, což způsobilo poměrně fatální chyby, které soupeř nekompromisně trestal. Jsem rád, že jsme byli lídrovi soutěže důstojným soupeřem a těším se na odvetu. Díky všem."
59:54
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (7:8).
59:54
Vyloučen hráč Michal Král družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nesportovní chování.
54:03
myslím si, že Liberec nečekal vyrovnaný zápas.
53:05
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jakub Daníček, asistoval Zbyněk Hujer (7:7).
52:15
zápas se začíná přiotřovat
51:47
Hujer zkouší střelu, ale brankář chytá.
51:14
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
46:44
Vyloučen hráč Adam Podzimek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost.
42:26
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Lukáš Jarolímek, asistoval Michal Král (6:7).
40:26
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
37:15
Vyloučen hráč Jiří Kočíb družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
36:44
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jiří Špak (5:7).
36:39
Vyloučen hráč Jiří Kočíb družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za držení.
33:29
Jarolímek v kombinaci s Kočíbem střílí mimo.
33:02
31:03
Čeřovský zablokoval střelu Liberce.
30:32
Liberci se nepovedla rozehrávka.
27:50
Jarolímek překážel fotografce při vyfocení srovnávajícího gólu.
27:46
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Michal Král, asistoval Jakub Daníček (5:5).
27:44
Vyloučen hráč Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
26:01
hra je o dost rychlejší než v první třetině
24:57
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jakub Daníček, asistoval Jan Havel (4:5).
23:46
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Michal Skibko (3:5).
22:41
Jablonec rozehrává u Liberecké brány.
21:45
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Lukáš Jarolímek, asistoval Zbyněk Hujer (3:4).
17:58
O pauze se nám na hrací ploše představí mladé naděje Liberce a Jablonce. zahrají si proti sobě zápas.
17:14
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Dominik Hiadlovský, asistoval Ondřej Neuman (2:4).