0:3
1:1
- : -

TJ Lokomotiva Louny - DDM Dynamo Teplice 3:6
6. Martin Marek, 8. Michal Fürstl, 54. Pavel Bezrouk - 6. Jakub Zeleník, 10. Vojtěch Strejcovský, 22. Jakub Zeleník, 23. Jiří Günther, 30. Jiří Czerwenka, 55. Jiří Günther; rozhodčí: Robert Kusek - Tomáš Šedivý; vyloučení: 5 + Martin Marek OS:2; využití: 0:1; diváků: 97; zásahy brankářů: Václav Frajt 34 - Ladislav Pavlištík 30; po třetinách: 2:2, 0:3, 1:1;
60:00
59:59
je dobojováno Teplice berou 3 body. Nejlepší hráči: 29 Václav Frajt 2 Ladislav Pavlištík Děkuji za pozornost při dnešním onlajnu, z Josef Pelc arény dnes vše, Daniel Castrillo vám přeje pohodový sobotní večer, zdar.
59:59
Vyjádření trenéra hostí pana Jakuba Vorlovského: Děkujeme soupeři za vyrovnaný místy přehnaně emotivní zápas, jsem rád že jsme se až na poslední minutu nenechali vyprovokovat a zápas zvládli relativně v klidu
59:59
Vyjádření asistenta trenéra domácích Josefa Pelce: Naši hráči chtěli před zaplněnou domácí arénou vybojovat další tři body, bohužel patrně přílišná motivace nám svázala ruce a nohy, hosté zaslouženě vyhráli když proměnili svoje šance což se nám tentokrát nepodařilo, děkuji soupeři a skvělým fanouškům z obou táborů, kteří zde vytvořili bouřlivou atmosféru.
59:10
Vyloučen hráč Pavel Zeman družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:10
Vyloučen hráč Martin Marek družstva TJ Lokomotiva Louny - osobní trest.
59:10
Vyloučen hráč Martin Marek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
57:40
Poslední dvě minuty, jedem magenta.
56:00
I Teplický golmič předvádí super kousky :)
55:00
Frajt a jeho další MONSTER SAVE:!
54:17
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Günther, asistoval Jan Kos (3:6).
54:13
Bezrouk brankáře překonal a aréna šílí. o chvíli později teplice zvyšují
53:46
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Pavel Bezrouk, asistoval Martin Marek (3:5).
51:01
Magenta ukázala svojí sílu při přesilovce, ale opět .... bez gólu
48:41
Timeout TJ Lokomotiva Louny
48:41
Vyloučen hráč Tomáš Dytrt družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hrubost.
46:20
Teplický hráč po postrčení od Martina Čonky padá k zemi jak v efektu slow-motion.
46:08
Vyloučen hráč Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:30
Chce to góla :(
42:05
Oslabení ubráněno!
40:00
Vyloučen hráč Michal Bendl družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina přinesla hodně momentů, Teplice měli na začátku jasnou převahu a odskočili na 2:5, v polovině třetiny Louny zmobilizovali a začli opět hrát florbal na který se dá koukat, závěrečný tlak domácích vyústil v naše vyloučení, kdy Teplický hráč byl osekán při brejku a na začátku poslední základní části aLouny začnou se 4 bojovníky na hřišti, Michal Bendl osedlá trestnou lavici.
39:59
Stav střel 21 - 28
37:59
Frajt lape!
35:45
Do Josef Pelc Arény dnes přišlo 97 diváku, děkujeme.
35:00
Louny ubránily oslabení!
32:47
Vyloučen hráč Michal Fürstl družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za blokování hokejky.
30:55
Lounský kotel stále pohání své miláčky k vyrovnání. Go magenta GO
29:50
Teplice vlítly do druhé periody jako stíhačky a už stíhají o 3 branky.
29:38
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Jan Kos (2:5).
22:48
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Günther, asistoval Marek Šnobr (2:4).
21:12
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Jiří Günther (2:3).
20:00
20:00
19:25
Vyloučen hráč Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
19:25
Martin Čonka se tvrdým hitem poslal na trestnou lavici :(
17:10
Zatím vidíme velice vyrovnanou partii, brankáři lapou a hráči střílí ze všeho co jde. K vidění je pěkný florbal.
09:32
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Jakub Zeleník (2:2).
07:45
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Fürstl, asistoval Tomáš Princ (2:1).
05:36
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Pavel Zeman (1:1).
05:18
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek, asistoval Jakub Laurich (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Tomáš Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice: brankář: Ladislav Pavlištík; hráči v poli: Pavel Houda, Marek Šnobr, Jan Kos, Jiří Günther, Jiří Czerwenka
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Michal Bendl, Jakub Laurich, Martin Čonka, Martin Marek