0:1
1:1
0:1

SK Jiskra Domažlice - FK Slovan J.Hradec 3:4p
6. Ondřej Stloukal, 12. Jan Holub, 50. Jan Holub - 10. Ondřej Šimek, 35. Vojtěch Koutný, 47. Kryštof Ille, 62. Ondřej Stloukal; rozhodčí: Nikola Staňková - Jan Husák; vyloučení: 3:2 + Karel Matějka ČK2 + 5; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Fousek 33 - Petr Toman 26; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:1, 0:1;
61:24
65:00
Dnes je škoda, že tu nikdo neměl kmeru, bylo by plno materiálu pro bizár. Cesta dlouhá jako týden před výplatou. První třetina měla z naší strany úroveň dorostenců! Poté přišlo nějaké zlepšení, ovšem to co mi nedáme, to není normální. Poté naprosto jasné ČK a oslabaní. Děkujeme soupeři za utkání a ultras za podporu.
65:00
Komántář domácích: Dnešním výkonem jsme si potvrdili, že do soutěže patříme. Celý tým tým makal na 100%, jediné, co nás mrzí, je "nevyužitá" šestiminutová přesilovka. Osobně musím pochválit výkon Martina Andrleho v obraně, nekompromisní zakončení Jana Holuba do pravého rohu a nejvíce výkon gólmana, který nás držel a vychytal mimo jiné dvě trestná střílení. Na závěr celý tým přeje hodně zdraví Štěpánovi Řezáčkovi.
61:24
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Stloukal, asistoval Kryštof Ille (3:4).
60:00
60:00
59:52
Vyloučen hráč Martin Kubů družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
59:04
Timeout FK Slovan J.Hradec
51:47
Trestné střílení družstva FK Slovan J.Hradec neproměnil Ondřej Stloukal.
49:52
Vyloučen hráč Robert Kubica družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
49:05
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jan Holub, asistoval Jakub Nechoďdomů (3:3).
46:33
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Kryštof Ille, asistoval Ondřej Šimek (2:3).
46:33
Vyloučen hráč Karel Matějka družstva FK Slovan J.Hradec do konce utkání.
46:33
Vyloučen hráč Karel Matějka družstva FK Slovan J.Hradec na 5 minut za nesportovní chování.
45:52
Vyloučen hráč Karel Matějka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:00
40:00
34:04
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Koutný bez asistence (2:2).
33:53
Trestné střílení družstva FK Slovan J.Hradec neproměnil Ondřej Šimek.
33:08
32:12
Vyloučen hráč Kryštof Ille družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
11:27
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jan Holub, asistoval Zdeněk Pivoňka (2:1).
09:47
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Roman Aster (1:1).
05:24
Vlastní branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Stloukal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Jan Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Marcel Šuranský, Karel Matějka, Vojtěch Koutný
00:00
Line-up domácích SK Jiskra Domažlice: brankář: Jan Fousek; hráči v poli: Jan Holub, Ondřej Stach, Zdeněk Pivoňka, Jan Tauer, Zdeněk Opálka