3:2
3:3
- : -

Florbal Vsetín - FBC ORCA KRNOV 6:13
30. Tomáš Březík, 37. Tomáš Horák, 38. Tomáš Březík, 46. Tomáš Březík, 52. Lukáš Adámek, 53. Lukáš Adámek - 4. Filip Fňukal, 4. Ondřej Janáč, 8. Patrik Baránek, 12. Jaromír Filip, 13. Jaromír Filip, 15. Jaromír Filip, 18. Ondřej Miškov, 20. Patrik Baránek, 21. Ondřej Miškov, 26. Jaromír Filip, 45. David Musil, 51. Filip Fňukal, 58. Ondřej Miškov; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 6:4; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jakub Tománek 27 - René Frydrych 44; po třetinách: 0:8, 3:2, 3:3;
60:00
59:59
Domácí trenér se rozhodl zápas nekomentovat. Proto komentář domácího hráče Tomáše Březíka: Opět naše koncetrace byla na bodu mrazu. Od půlky zápasu jsme byli Krnovu vyrovnaným, chvílemi i lepším týmem, ale z výsledkem jsme nedokázali udělat nic. Děkujeme soupeři za lekci, od které se snad odrazíme. Přeji šťastnou cestu domů.
59:59
Komentář trenéra hostů. Bez komentáře.
58:03
Hosté krásně blokují střely
57:41
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval David Musil (6:13).
52:58
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek, asistoval Robin Macek (6:12).
52:45
Vyloučen hráč Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:04
Oba týmy v plném počtu
51:02
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek bez asistence (5:12).
50:47
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Dominik Menzel (4:12).
50:04
Vyloučen hráč Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nesportovní chování.
50:04
Vyloučen hráč Tomáš Zakopčan družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
50:04
Vyloučen hráč Lukáš Adámek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:16
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Březík, asistoval Jakub Húšť (4:11).
44:57
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil David Musil, asistoval Ondřej Miškov (3:11).
44:16
Hostující hráč nyní ohrozil zblokovanou střelou domácího trenéra
42:20
Číž krásně prohodil míček mezi dvěma hostujícími hráči ale Macek věnuje míček radši divákům
37:30
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Březík, asistoval David Anděl (3:10).
37:00
Obrovskou šanci domácích blokuje hostující hráč
36:41
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Horák, asistoval Tomáš Březík (2:10).
35:20
Utkání sleduje 58 diváků
34:30
Nyní nádherný zákrok domácího golmana, vychytal již jistý gól do prázdné branky
33:19
Vyloučen hráč Robin Macek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
31:53
Šance hostů, Tománek chytá
30:49
Krásná souhra domácích, ale střelu golman chytá
29:31
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Březík, asistoval Vojtěch Trčka (1:10).
27:51
Vyloučen hráč Tomáš Zakopčan družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za vražení zády.
27:30
Nyní krásný zákrok domácího golmana
26:40
Hra je zatím nahoru dolů
25:29
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (0:10).
20:19
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Adam Juřina (0:9).
20:00
20:00
19:52
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Patrik Baránek, asistoval Ondřej Miškov (0:8).
17:58
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Filip Fňukal (0:7).
17:48
Vyloučen hráč Jan Šulavík družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
17:48
Vyloučen hráč Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.