7:5
3:2
- : -

Panthers Praha B - Florbal Sokolov 11:10
17. Vojtěch Šafránek, 25. Jaroslav Janoušek, 26. Petr Škoda, 36. Jan Tvrdek, 37. Petr Škoda, 39. Martin Mattes, 39. Petr Škoda, 40. Martin Mattes, 45. Petr Škoda, 54. Jaroslav Janoušek, 57. Martin Mattes - 3. Pavel Batista, 14. Štěpán Mosler, 19. Patrik Soukup, 22. Patrik Soukup, 31. Štěpán Mosler, 33. Matouš Tesař, 33. David Ladžon, 34. Patrik Soukup, 47. Pavel Batista, 51. Štěpán Mosler; rozhodčí: Lukáš Polanský - Tadeáš Provazník; vyloučení: 4:7; využití: 3:3; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Kobza 17 - Ondřej Heimerle 21; po třetinách: 1:3, 7:5, 3:2;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Panthers 10 - Sokolov 7
60:00
Střely celkem: Panthers 32 - Sokolov 27
60:00
Komentář vedoucího domácích (Andrea Nováková): "Po prospaném začátku se nám podařilo vrátit do zápasu a otočit velice nepříznivý výsledek. Do dalších bojů musíme eliminovat ztráty balonku na středu. Díky soupeři za zápas."
60:00
Komentář vedoucího hostí (Jakub Stejskal): "Domácí využili nekoncentrovanosti ve druhé třetině a to zápas rozhodlo. Díky soupeři za zápas."
60:00
59:07
Vyloučen hráč Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
57:50
Vyloučen hráč Martin Eckstein družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
57:01
Vyloučen hráč Patrik Slezák družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hra rukou.
56:41
Timeout Florbal Sokolov
56:41
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Mattes, asistoval Štěpán Hanzl (11:10).
56:41
Důraznost Márta znamená další dorážku a zápas plný obratů znovu vedou domácí!
53:17
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval David Polcar (10:10).
53:17
Po dvou rychlých přihrávkách Panteři srovnávají!
52:51
Vyloučen hráč Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
50:16
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Jakub Stejskal (9:10).
50:16
Nához z půlky a Sokolov znovu vede.
49:29
Vyloučen hráč Martin Kostřica družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
46:26
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Štěpán Mosler (9:9).
46:26
Zase ty standardky...
44:11
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Petr Škoda, asistoval Matěj Dopita (9:8).
44:11
Čtvrtý gól Škodíka navlas stejný jako ten třetí, navíc okořeněný trojitou oslavou alá Diana Hošková.
42:24
Trestné střílení družstva Florbal Sokolov neproměnil Patrik Soukup.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Panthers 12 - Sokolov 8
40:00
39:17
39:17
Márt byl dostatečně důrazný před bránou, dorazil Hanzlovu ránu a náskok Sokolova je v čudu!
38:58
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Petr Škoda, asistoval John Adam Hodek (7:8).
38:58
Náramný Johnův kros přes půl hřiště zametá Škodík pod břevno!
38:34
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Mattes, asistoval Jaroslav Janoušek (6:8).
38:34
Tak dlouho to domácí honili kolem, až se jim uvolnil Márt a máme jen dvougólový rozdíl.
37:48
Vyloučen hráč Luděk Lejba družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:29
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Petr Škoda, asistoval Martin Eckstein (5:8).
36:29
Rychlý standardka a je to jen o tři.
36:28
Vyloučen hráč Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hra rukou.
35:45
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jan Tvrdek, asistoval Matěj Kříž (4:8).
35:45
Jenda doráží Křížovu střelu a křesá naději pro Pantery.
33:10
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup bez asistence (3:8).
33:10
Začíná to zavánět debaklem, Soukup poosmé překonává Kobzu.
32:56
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil David Ladžon, asistoval Pavel Batista (3:7).
32:56
Domácí se vůbec nesoustředí a inkasují další gól, tentokrát po rozehrávce z rohu. Kobza už se hodně zlobí.
32:12
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matouš Tesař, asistoval Aleš Hoch (3:6).
32:12
Bártič srazil blokem střelu jen před Tesaře, který v tísni doráží přesně.
30:00
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Pavel Batista (3:5).
30:00
Odbila nám polovina zápasu a přesně při gongu po další rychlé kombinaci zpoza klece zvyšuje Sokolov své vedení.
25:07
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Petr Škoda, asistoval Martin Kostřica (3:4).
25:07
Stein svojí šanci prováhal, a tak úřaduje Škodík pěknou ranou na vzdálenější tyč.
24:31
24:31
Ťukes = gól
21:13
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Štěpán Mosler (1:4).
21:13
Soukupův krásný švih končí přesně pod břevnem...
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Panthers 10 - Sokolov 8
20:00
19:52
Vyloučen hráč Martin Mattes družstva Panthers Praha B na 2 minuty za hrubost.
18:04
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Jakub Stejskal (1:3).
16:49
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vojtěch Šafránek, asistoval Vít Novotný (1:2).
16:49
Šáfiho nához z půlky proletěl lesem těl a skončil až za gólmanem.
15:40
Vyloučen hráč Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
14:55
13:48
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Patrik Soukup (0:2).
13:48
Domácí jsou sice jasně víc na balonu, nepohlídali si však prohoz zpoza brány a Sokolov zvyšuje své vedení.
02:15
02:15
Panteři si nepohlídali kros a inkasují v oslabení.
01:15
Vyloučen hráč John Adam Hodek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Jakub Stejskal, Matouš Tesař, Jan Hlavsa, Stanislav Hykš, Štěpán Mosler
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: Štěpán Hanzl, Matěj Kříž, Martin Kostřica, Jaroslav Janoušek, Petr Škoda