0:5
5:2
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - PSKC Okříšky-MoBu 10:9
1. Patrik Fabián, 10. Robin Růžička, 10. Lukáš Šmarda, 12. Lukáš Šmarda, 19. Martin Janiczek, 50. Martin Janiczek, 52. Jakub Matula, 54. Patrik Fabián, 59. Jakub Matula, 60. Jakub Matula - 9. Adam Ampapa, 11. Jan Trnka, 26. Jan Trnka, 31. Marcel Pospíšil, 32. Denis Tesařík, 35. Vojtěch Novotný, 36. Jan Račák, 45. Jan Račák, 58. Marcel Pospíšil; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Bořek Králík 16 - Lukáš Doležal 21; po třetinách: 5:2, 0:5, 5:2;
60:00
Střely domácí: 12, hosté: 7
60:00
Komentář trenéra hostů: První třetinu jsme kapku prospali, v druhé nám tam padlo pár haluzí, ale ukázala se naše nezkušenost a nechali jsme si nasypat pár zbytečných golů a nedokázali jsme dotáhnout zápas do vítězného konce. Děkujeme soupeři za zápas, bez ohledu na vysledek to byla fajn zkušenost pro naše mladé hráče. Hráč hostů Lukáš Doležal
60:00
Komentář trenéra domácích: První třetina to ještě šlo. Pak jsme chtěli zapojit i další hráče, čímž se nám rozpadla hra a opadlo tempo. Ve třetí třetině jsme to stáhli a urvali to na kvalitu. Dnes jde trápení za mnou. Tři body máme, v celém kontextu nám první polovina soutěže celkem vyšla, ale ve druhé budeme chtít být lepší.
60:00
59:19
Timeout PSKC Okříšky-MoBu
59:18
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Robin Růžička (10:9).
58:11
58:11
Máme znova vyrovnáno!
57:15
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Marcel Pospíšil, asistoval Jan Trnka (8:9).
53:11
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián bez asistence (8:8).
53:11
Fabiánova střela od půlky končí v bráně!
51:30
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula bez asistence (7:8).
49:22
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Patrik Fabián (6:8).
49:22
Krásná dorážka v provedená Janiczka!
45:43
Fanynka řve na Fabiána : "Pójď, zvedni se!"
44:48
Vyloučen hráč Tomáš Rak družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
44:06
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jan Račák, asistoval Jan Trnka (5:8).
34:07
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval David Kučera (5:6).
31:25
Bruckner seřvává své hráče, snad to přinese své ovoce!
31:20
Domácí dostávají dva rychlé góly a je vyrovnáno!
31:16
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Denis Tesařík bez asistence (5:5).
30:10
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Marcel Pospíšil bez asistence (5:4).
30:10
Pospíšil se přesně trefil do Králikové klece!
26:35
Hra je stále ospalá a divácí jdou radši na párek v rohlíku.
25:20
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jan Trnka bez asistence (5:3).
25:20
První zajímavý moment končí v bráně domacích.
20:00
20:00
Střely domácí: 13, hosté:7
20:00
18:00
18:00
Fabián ladně postrčil míček Janiczkovi a ten s jistotou zakončil!
16:21
Přesilovka bez nějaká větší šance.
14:21
Vyloučen hráč Petr Pojer družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:15
Fabiánovi sjíždí střela.
11:04
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Matyáš Weinstein (4:2).
11:04
Krátká přesilová hra, končí šťastně pro domácí!
11:00
Vyloučen hráč Denis Tesařík družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za bránění ve hře.
10:07
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jan Trnka, asistoval Vojtěch Novotný (3:2).
10:07
Trnka pěkně trefuje volné místo v Králíkově bráně.
09:25
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Lukáš Vašínek (3:1).
09:25
Domácí přidávají rychlé dvě branky!
09:07
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Jakub Matula (2:1).
08:48
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Adam Ampapa bez asistence (1:1).
08:48
Ampapa snižuje gólové manko!
08:28
Hra je prozatím ospalá, stojatá a nezáživná.
03:02
Králík chytá střelu svým mužstvím!
00:04
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Jakub Matula (1:0).
00:04
Nestihl jsem pomalu zahájit zápis a Fabián otvírá skóre zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů PSKC Okříšky-MoBu: brankář: Lukáš Doležal; hráči v poli: Marek Zezula, Milan Picmaus, Marcel Pospíšil, Vojtěch Novotný, Jan Trnka
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Bořek Králík; hráči v poli: Tomáš Havlíček, Martin Janiczek, Patrik Fabián, Jakub Matula, Robin Růžička